Jump to content

TomiP

Kasutajad
  • Sisu loend

    85
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by TomiP


  1. Olen nainud sellist asja Hilton Dundee joukas kus mees tuli lapakaga ja paneb musa mangima ja siis hakkas tegema trenni kava jargi mis tal arvutis olemas. Kusjuures vagagi huvitav programm oli, treener naitas harjutuse ja tehnika ette ja mees tegi jargi.

    Ilmselt kasulik asi aga korvalt naljakas vaaadata oli kull.

    Neid läpaka mehi päris palju nähtud, tulevad sinna, teevad alguses kaasa, aga 30 min pärast vaatavad ikka " Biggest fails 2010" ja jõusaal peaaegu unustatud..Niikaua kui omanik vahetab videot, teevad paar inimest midagi... :D


  2. Ma ütlen vahele, et mul tehti umbes 2 cm paksusega ühele tallale. Öeldi, et kasutada koguaeg, aga ilmselegelt ei mahu mul need tavalistesse ära, mul vaba aja omad suht madalad ja siis oleks kand nagu pooleldi väljast jalanõust.

    Aga muidu tallad head, ortopeedlilised, see muhk keskel ja muud värgid, pidid balanseerima jalga, enne käisin mingi plate peal ja siis tehtis spetsiaalselt õige tald, et tasakaal jaotuks normaalselt jalal.

    Nii et need tallad aitavad nii erinevate kõrguste kohta, kui ka jala tasakaalu parandamisele..

    Seda rääkis see tädi, kes mulle need tegi ..

    Muiud maksavad umbes 800 kr ringis..


  3. Seda saad siis teada kui kohtume...ma väga uljalt netis soovitusi ei jaga, ilma inimest nägematta!

    Kohe nii spetsiifilne, et peab enne nägema :D

    Kas seda tallakõrgendust kasutada vaid spordijalatsis või ka vabaaja?

    Läheb ainult laua liistuga jalanõule ja laia tallaosaga jalanõule, nagu korvpall, muudel, vabaaja jalanõudesse ei lähe, vb nende suurte " rulatajate" jalanõudesse läheb, aga sellistesse vabaja Nike ja adidas originali ei lähe...


  4. Kui sealt kõrge puki pealt oleks kang viltu vajunud ja kettad oleksid alla kukkunud sellele nutihunnikule peale, siis meestel ei oleks enam nutisid olnud ja võib-olla oleksid veel rohkem trenni tegema hakanud :rolleyes:

    Sellised mehed tulevad jõmmi lexuste ja mersudega...Ma usun, et nad lihtsalt ostaks uue kalli nutika ja järgmine kord sama pull :D


  5. No kui pole AF, siis pole. Vanasti ju selle puudumisel pildid tegemata ei jäänud ja pimedas sul see AF niikuinii ei mõika. Mina ise olen Canoni kasutaja, aga kaamera soovitan osta sama mark, mis on sõpradel/sugulastel. Saate objektiive mitmepeale osta, tuleb palju odavam. Nii et see tõesti ei pea olema Nikon või Canon, ka Pentax kuulub kindlasti peegelkaamerate tootjate TOP5te. Poolkaadersensoriga kaamerate ette lähevad ka third-party tootjate objektiivid, mis on väga mõistliku hinnaga...

    Tuline õigus sul !

    See objektiiv mitme peale tundub samuti hea idee, keegi ostab makro, keegi zoomi ja siis saab vahetada, oleneb sellest kuhu keegi läheb :D :D


  6. Ei sõltu, aga kui inimene ei ole asjas kodus, siis võib juhtuda nii, et ostab Nikoni kaamere, milles pole sees AF, ning ostab ka näiteks zuumobjektiivi kus pole AF ?

    No siis ikka sõltub küll..Pole ju autofookust :D

    PS. Lisan siia, et üks tuttav oli rutaka rahakotiga, tegi selle vea, nii et kui ei tea, siis võib juhtuda


  7. Selle viimase lausega tõestad,et sa ei tea fotomaailmast kohe mitte midagi ! Aparaat ise pilti ei tee,ikka inimene.

    Kõigepealt küsiks Kirbu käest mis on eelarve ? Ja palju vastuseid saab siit heast foorumist http://www.eestifoto.ee/sein/

    Seal võtavad sõna eesti ühed proffimad ,leiad oma küsimustele vastused ja veel palju head infi.Võin siin päris mitu lehte rääkida mida ja mis. Kuid soovitan spordi mehele Pentax K-5 või nn. tema väike venda Pentax K 30 .Esimest kasutan ise ja olen väga rahul.

    Muidugi teeb pilti tegija, polegi väitnud, et et kaamera teeb ise ära... Asi lihtsalt maines juba..Nikonil on saada palju objektiive, järelturg on väga hea.. Võrdle samu parameetreid olympus, sony, samsung...Ilmselgelt jäävad nad alla ju..Selles suhtes mainisn, et fotomaailma Mercedes. Hea kavaliteet, hea maine ja objektiive, varustust palju saada....

    Endal Nikon D9, mis on juba klass kõrgem 600 euro ringis..Igati rahul, sebitud ka zoobobjektiiv, tihti looduses pilte otsimas. Seega pole esimest päeva selles maailmas..

    PS. Kui Nikoni ostad, mingi muu mudeli, siis vaata, et kaamera sees oleks mootor, autofookuse mootor, sest vastasel juhul pead ostma objektiivisisese mootoriga objektiivi. Seda pead ka jälgima, aga see igal pool mainitud, nii et ei ole hullu


  8. Lisaks suurepärasele tõste ja muule treeningvarustusele on Audentese Kergejõustikuhalli teine pluss veel see et sa saad treenida Eesti parimate sportlaste kõrval mis on vähemalt minu jaoks väga inspireeriv. Raigo Toompuu, Aleksander Tammert, Märt Israel, Leho Pent, Kristo Galeta, RIsto Mätas jne on kõik keda ma olen seal näinud nii oma eriala kui jõudu treenimas. Seal käivad mehed (ja ka naised) kelle treeningarsenali võtmesõnad on kükk ja rinnalevõtt, mitte biitseps ja pec-dec masin.

    Õige, ning fitnessi poole peal võib kohata samuti päris palju kuulsaid nägusi...Alustades Kevin Korjusest ja Mart Poomist, lõpetades Villu Parvega :D:D

    Mõni pole just tippsportlane, aga no ikka ^_^


  9. Tegelikult saad peegelkaameraga juba pildi väga uhkeks teha, pole seda photoshopi vajagi :D Kõigil oma fototöötlus programm kaasas, aga siis pead tegema niiöelda RAW pilte, et saaksid igasuguseid asju muuta, aga need mälukaardi surm, sest 1 pilt on sama hea kui mingi 10-20 tava pilti..vb isegi rohkem..

    Alusta ikka kit objektiiviga, see kõigil alguses kaasas.. Kui sellega teed pilte, saad teha nii lähedal asuvatest asjadest kui ka kaugel, hiljem saad arvutis siis ise zoomida ja kuna megapikslite arv on korralik sellel isendil, siis ei tule pildile ka ruudud, kui paar korda zomida digitaalselt. Muidugi kui hakkab mündi servadest ja muudest purudest tegama läheb vaja jh spetsiaal objet, aga alguses kit ongi nagu universaalne..saad teha nii ja naa... Alguses küll jh ära osta kohe mingi suunitulsega objektiivi, vaid ikka kit. Kui see olemas ja asi selge, siis vaata, mis sind huvitab rohkem, kas asjad kauguses või asjad nina all ja tee valik :D

    • Upvote 1
×