Jump to content

TomiP

Kasutajad
  • Sisu loend

    85
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TomiP postitused

  1. Massilisajad

    Mhm..ju mul siis mingi jama vahest, ma ei räägi küll 2 g, vaid pigem ikka 10 g...et kui rohkem, siis lippab ja nii peaaegu alati, samas kui aga norm kogus siis pole hullu :D Ju siis keha annab märku, et ole mees ja võta ikka niipalju kui on soovitatud
  2. Massilisajad

    Kas on võimalik, et kui süüa liiga palju valku korraga, siis niiöelda ülejääk tuleb välja suht kiiresti..Näiteks kui teha valgujook, pannes veits rohkem valku, siis mingi 20 min pärast on jooksuga ühte väikesesse ruumi ? Kas keha tarbib kogu vajaliku valgu ära ja ülejääk lasakse välja kehast ? Aitäh
  3. Põlveprobleemid

    Sul varem kokkupuuteid olnud umbkaudu sarnase probleemiga ?
  4. Põlveprobleemid

    Selge, väga hea, veebruari alguses on mul spordiarst ka, siis võtan sinuga ka ühendust. Hind samas hinnaks, sest tervise kohapealt ei tohiks kokku hoida... Väga hea
  5. Põlveprobleemid

    Palju sul need hinnad on ja sa Tartus ka tegutsed ?
  6. Põlveprobleemid

    No kui tuleks sinu juurde, siis lihtalt hüpoteetiliselt küsiks, mis sa suudaksid ette võtta, sest tean isegi, et see asi läheb aina hullemaks, seda öeldi ka mulle.. Kohe huvi tekkis
  7. Põlveprobleemid

    Arsti juurde pääsuks, ortopeedi, on järjekord reaalselt mingi pool aastat ja siis kui lähen sinna, siis ütleb, et oh, sul aasta tagasi pilt tehtud, vaatab seda ja ütleb, et oh, ega jalg pikemaks ise ei lähe, ainult lühemaks kui kuhugi üldse läheb...ja kui hakkab rääkima mida ei tohi teha, siis küll jh, erilist motti pole sinna minna... Probleem algab mul puusast... Põlv niiöelda süütu kõrvalkannataja..
  8. Põlveprobleemid

    Trennijalanõudes on koguaeg need sees olnud.mingi aasta nüüd vist täis juba. Huvi pärast olen paar trenni teinud teiste jalanõudega ka, kuhu ei mahu need tallad sisse, aga tulemus sama, suht koht samamoodi kurnatud, kui tallaga... Kunagi vist diagnoositi sellel põlvel ka "hüppaja põlv" aga siis olin vist mingi 15 äkki Usun, et see juba terveks saanud.lihtsalt mainin..
  9. Põlveprobleemid

    Haigekassa kaudu sain Gadox'ist vist mingid, mis tehtis spetsiaalselt minu jala järgi, aga no need mahuvad vaid kossujalanõu sisse, tavajalanõudesse pole mõtet üritadagi neid. Ja no tunne ikka pärast trenne sama, kui teha ilma.. Mingil määral kindlasti hoiavad tasakaalu, aga kui joosta vms, siis jala pöidaosa hakkab valutama, sest siis saab see suuremat koorumust. Igal juhul jama
  10. Põlveprobleemid

    Kahjuks mul jalg 2,1 cm lühem..Ise pikk 195 cm Seega mis see tähendab, et tõesti pean spordi ära jätma ? Ei tahaks uskuda seda
  11. Selge nüüd teada see söögikordade asi... Küsiks aga ületreenimise kohapealt lihase taastumise kohta. Kui eelmine päev on nö ületreenitud, et valus käsigi tõsta, üle pika aja jõuksis... Siis kas aitab lihasel kiiremini taastuda ja suureneda kui söön palju valku ja süsivesikuid, või noh pigem suurendan valgu ja süsivesikute osakaalu tavalises päevamenüüs või see protsess ikka samaaeglane, mingi 2-3 päeva valulik ? Mul tavaliselt on nii, kui pole kaua jõukas käinud, aga trenni teen intensiivselt...
  12. Aga valgujook kui söögiasendajana ? Näiteks eelmisel päeval tehtud tõsine trenn, järgmine päev lihased valutavad, siis on mõistlik juua ka näiteks päeva jooksul 1-2 sheiki, et lihas kasvaks ja nö "paraneks" ?
  13. Põlveprobleemid

    Seal käidud, aga vabanduseks öeldi, et kuna üks jalg on teisest lühen, siis et see on loomulik, et üks saab rohkem koormust. Soovitus oli, et tee vähem sporti, või hakka ujujaks..Aga no komoon...päris nii ka ei saa ma usun. Võibolla mingid salvid ja muud rohud aitavad.. Plaanis minna spordiarsti juurde, nad suhtuvad alati suurema tõsisusega kui tavaarstid..
  14. Ega ma päris toidulisandite peal ka ei ela :D Pigem need lihtsalt aitavad kaasa mul... Muidugi näen vaikselt vaeva, et toitumine korda saada ja muud värgid, aga no vahest ikka kiire ja asjajamisi lihtsalt niipalju ei ei jõua...Siis mõnus peale trenni võtta sisse vajalikud toitained. Ega ma kasutangi hetkel ainult valgusheiki, mida võtan pärast jõusaali. Muud ei kasuta...Olen proovinud ka ilma selleta, aga kuidagi suur väsimus tekib õhtul ja nagu jõuetus, et ei joua ja arengut pole, aga koos sheigiga nagu tundub jõusaalis aja veetmine mugavam. Võibolla platseebo, et oh, võtan valku, nüüd kõik parem, tglt samasugune nagu alati aga no mine sa tea
  15. Kuida ssäilitada lihast kaalu langusel?

    Kalaõlikapslid pidi olema ka väga head abistajad kui tahad lihast alles hoida ja rasva ära saata endast...
  16. Tekkis kohe selline võhiku küsimus, et miks sa 4-ga korrutasid need sisaldused ? Ma samas selline tudeng, kes ei tea iial millal järgmine kord süüa saab, vahest hommikul midagi näksan ja siis lõunal ka näksan ja õhtul korralikult, mõnikord jälle 3x päevas korralikult...teine kord hoopis 1-2 korda päevas, seega usun kindlalt, et ei saa vajalikke toitaineid kätte, st ka valku. Käin 2-3x nädalas jõusaalis ja 3x nädalas MMA-s. Seega usun, et mul vist aitavad need pigem lihaskasvule kaasa ja arvatavasti ei tõsta mittevajaliku arvelt kaalu Minu arvamus
  17. Põlveprobleemid

    Tere, Mul siis viimasel ajal selline probleem vasakul põlvel tekkinud, et kui jalg on kõver olnud juba mingi 30 min näiteks, istun kusagil, siis hiljem kui tahan sirutada, siis selline tunne nagu põlve ülaosas oleks mingi asi ees, väga vaevaliselt ja ebameelivalt saab jalga sirutada. Kui aga korra selle jubeduse läbi teen, siis saab ilusti käija ja tegutsega..Probleeme tekib ka siis kui on soov teha täiskükk, siis ülesselükates lööb valu läbi kogu põlvest. Põlv ise paistes ei ole, aga jh, selline tunne nagu koguaeg " jääks kinni" ... Huvitav, pole põlvele haiget teinud, aga see aegamisi tulnud ja tundub hetkel küll nii, et ainu hullemaks hakkab minema. Nüüd pole 2 nädalat sporti teinud, aga paremaks pole läinud. Oskab keegi midagi soovitada ? Aitäh
  18. Samas olen kuulnud jutte capsicalmi kohta, ise tean, üks trennis ka kasutanud juba pea aasta ja kui talle pakusin seda hot hobusesalmi, siis ka ei mõjunud üldse.. See spordisalv on vist suht tugev ka ja ta arvas isiklikult, et jh, enam ei mõju talle midagi..selle tugeva rohuga juba ära harjunud keha..
  19. Mul küll nii juba, et kui määrin seda hobuse hotgeeli peale, siis enam nagu ei võta soojaks...Mingi pool aastat kasutanud seda enne trenne. Alguses määrisin, oli ikka nagu wow aga nüüd määrin, siis ei tunne midagi, hiljem, kui sauna lähen, alles siis veidkene tunda. Kas peaks geeli vahetama või kõikide hot geelide vastu nagu niiöelda immuunsus tekkinud ?! Aitäh
  20. Soodsad valgurikkad toiduained

    Kõige parem ja odavam ongi kodujuust ja kodupiim..Maitsevad ka ikka väga hästi
  21. Kardiotreening

    Ei tea, ma näen küll vaeva...madala pulsi saedusega teen trenne värke ja särke, juba pea pool aastat, aga pulss ikka kõrge...piisab paarist korrusest kõndimisest ja juba pulss laes..
  22. Odav jõusaal Tartus?

    SA tartu sport on jh kõige parem, sest seal ostad 20 korra kaardi ära ja saad käia A Le Coq, tammel, turu spordihoones Suurem valikuvõimalus ja jõusaalidel pole ka midagi viga.. Samas on odav ka Klanni jõusaal, asub annelinnas Palju venelasi, aga jõusaal ise muidugi tasemel.. 20 euri vist oli kuu, kui ei eksi..
  23. Aerusurfi treeningud suvel Pärnu jõel ja -lahel

    Hullult lahe asi..soovitan !!!!
  24. Kus trennida Mustamäel

    Audentes on vilde teele lähedal ja ilmselgelt on see parim jõusaal seal kandis..Suur ruum, pole järjekordi, rühmatunnid, suur ujula...Mida veel tahta..
  25. Palun abi

    Kas mingil loomsel valgul pole olemas valgujooke Sooja oma on olemas, vadaku oma ka..aga just loomsel valgul, siis ei tohiks probleeme tekkida vist ...
×