Jump to content

TomiP

Kasutajad
  • Sisu loend

    85
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TomiP postitused

  1. butler

    45 taala tunnis ... Pole paha
  2. Kunagised kulturistid enne ja praegu

    Ülilahe teema..jätkake samas vaimus Rohkem magustoitu Kirp2 :D
  3. Muusika trennis!

    Klassika...Eye of the tiger
  4. Film. "Pain And Gain" Aprill 2013

    Liiga komöödia tundub
  5. Jõusaali tolad...

    Neid läpaka mehi päris palju nähtud, tulevad sinna, teevad alguses kaasa, aga 30 min pärast vaatavad ikka " Biggest fails 2010" ja jõusaal peaaegu unustatud..Niikaua kui omanik vahetab videot, teevad paar inimest midagi...
  6. Tere ! Küsiks targemate käest küsimuse, mis suht kaua juba tegelikult huvitanud. Tegelen ka suht palju võrkpalliga ja seal ikka ju juhtub Et kui hüppeliiges välja väänatakse, kuidas tuleks käituda. Kas kohe jalanõu ära võtta või jalga jätta. Olen näinud, et tegutsetakse mõlemat pidi. Mõned väidavad, et kui jalanõu jalga jätad, siis ei teki nii suurt paistetust ja paraneb kiiremini, Teised aga, kui jalanõu ära võtad, paistetab üles, aga hoopis siis paraneb kiiremini ? Kumb variant on nagu meditsiiniliselt ja taastusravi koha pealt õigem ? PS. Loomulikult ka kohe külmaspreid peale panna, see käib asja juurde, aga eriti huvitab just see, et kas järgmine kord soovitan jalanõu ära võtta või hoopis jalga jätta... Tänud
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Pakuks 17 kg :D
  8. Kas on üldse võimalik ?

    Suure tahtmise ja enesekindluse korral saab ka mägesi liigutada Hakka uuesti pihta ja ära anna alla enne kui vaatad peeglisse ja naer tuleb suule ja oled rahul...
  9. Mul kunagi kooliarst mõõtis vist huvi pärast nii, et pani mind maha istuma, käskis selja ja tagumiku vastu seina lükata, ja siis nägi ilusti ära, kui palju lühem on teine jalg... See muidugi suht mitte täppismeetod, saad lihtsalt umkaudse aimduse, aga no tal oli pigem huvi, et kas valetan või ei Pull vana oli muidu
  10. Ma ütlen vahele, et mul tehti umbes 2 cm paksusega ühele tallale. Öeldi, et kasutada koguaeg, aga ilmselegelt ei mahu mul need tavalistesse ära, mul vaba aja omad suht madalad ja siis oleks kand nagu pooleldi väljast jalanõust. Aga muidu tallad head, ortopeedlilised, see muhk keskel ja muud värgid, pidid balanseerima jalga, enne käisin mingi plate peal ja siis tehtis spetsiaalselt õige tald, et tasakaal jaotuks normaalselt jalal. Nii et need tallad aitavad nii erinevate kõrguste kohta, kui ka jala tasakaalu parandamisele.. Seda rääkis see tädi, kes mulle need tegi .. Muiud maksavad umbes 800 kr ringis..
  11. Kas on üldse võimalik ?

    Kindlasti on võimalus sul saada keha, mille üle sa oled rahul. Õige toitumine on märksõnaks, koos pideva treeninguga ei teki ka " lotendavat" nahka... Youtubist on näha erinevaid muutumisi, vaata neid, saad tõsise motivatsiooni laksu....
  12. Kohe nii spetsiifilne, et peab enne nägema Läheb ainult laua liistuga jalanõule ja laia tallaosaga jalanõule, nagu korvpall, muudel, vabaaja jalanõudesse ei lähe, vb nende suurte " rulatajate" jalanõudesse läheb, aga sellistesse vabaja Nike ja adidas originali ei lähe...
  13. Teeks juba augu suurema siis, saab pihuga toitu välja võtta...Jube asi :S
  14. Küsiks, et miks see kasulik on, palju näinud, et teevad nii soe, külm, soe ,külm... Aitab karastada või mingi muu pluss ? Aitäh
  15. Jõusaali tolad...

    Sellised mehed tulevad jõmmi lexuste ja mersudega...Ma usun, et nad lihtsalt ostaks uue kalli nutika ja järgmine kord sama pull
  16. Kus trennida Mustamäel

    Ta käis alati mingi pundiga, mingid jüngrid kõrval koguaeg...Kõik sellised põkid Hõivasid pool jõmmi ära..
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kohe saad kambaka :D Ei ei, aga igal inimesel omad huvid ja maitsed. Ei saagi kõigile üks ja see sama asi meeldida. Eks tuleb mõlemaid proovida ja alles siis oma valik teha..
  18. Jook mida jood trenni aeg?

    Vesi, kõige mõnusam ja kõige odavam
  19. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tuline õigus sul ! See objektiiv mitme peale tundub samuti hea idee, keegi ostab makro, keegi zoomi ja siis saab vahetada, oleneb sellest kuhu keegi läheb :D
  20. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No alati on võimalus olemas, sellepärast siin soovitamegi ja räägime, et teistel selliseid ebameeldivaid juhtumeid ei tuleks...
  21. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ei sõltu, aga kui inimene ei ole asjas kodus, siis võib juhtuda nii, et ostab Nikoni kaamere, milles pole sees AF, ning ostab ka näiteks zuumobjektiivi kus pole AF ? No siis ikka sõltub küll..Pole ju autofookust PS. Lisan siia, et üks tuttav oli rutaka rahakotiga, tegi selle vea, nii et kui ei tea, siis võib juhtuda
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Muidugi teeb pilti tegija, polegi väitnud, et et kaamera teeb ise ära... Asi lihtsalt maines juba..Nikonil on saada palju objektiive, järelturg on väga hea.. Võrdle samu parameetreid olympus, sony, samsung...Ilmselgelt jäävad nad alla ju..Selles suhtes mainisn, et fotomaailma Mercedes. Hea kavaliteet, hea maine ja objektiive, varustust palju saada.... Endal Nikon D9, mis on juba klass kõrgem 600 euro ringis..Igati rahul, sebitud ka zoobobjektiiv, tihti looduses pilte otsimas. Seega pole esimest päeva selles maailmas.. PS. Kui Nikoni ostad, mingi muu mudeli, siis vaata, et kaamera sees oleks mootor, autofookuse mootor, sest vastasel juhul pead ostma objektiivisisese mootoriga objektiivi. Seda pead ka jälgima, aga see igal pool mainitud, nii et ei ole hullu
  23. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    http://www.tehnikama.../?headerID=2257 Väga hea jutt...Loe läbi, 5 sama klassi kaamerast tõmbas nikkon koti pähe kõigile..Oma klassi parim on see, nii et soovitan seda...Kvaliteet samuti Nikonil hea Nikon nagu automaailma Mercedes
  24. Kus trennida Mustamäel

    Õige, ning fitnessi poole peal võib kohata samuti päris palju kuulsaid nägusi...Alustades Kevin Korjusest ja Mart Poomist, lõpetades Villu Parvega Mõni pole just tippsportlane, aga no ikka
×