Jump to content

TomiP

Kasutajad
  • Sisu loend

    85
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

TomiP viimane päevavõit oli January 8 2013

TomiP's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

5 Neutraalne

TomiP

  • Tase
    Värske olija

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. butler

    45 taala tunnis ... Pole paha
  2. Kunagised kulturistid enne ja praegu

    Ülilahe teema..jätkake samas vaimus Rohkem magustoitu Kirp2 :D
  3. Muusika trennis!

    Klassika...Eye of the tiger
  4. Film. "Pain And Gain" Aprill 2013

    Liiga komöödia tundub
  5. Jõusaali tolad...

    Neid läpaka mehi päris palju nähtud, tulevad sinna, teevad alguses kaasa, aga 30 min pärast vaatavad ikka " Biggest fails 2010" ja jõusaal peaaegu unustatud..Niikaua kui omanik vahetab videot, teevad paar inimest midagi...
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Pakuks 17 kg :D
  7. Kas on üldse võimalik ?

    Suure tahtmise ja enesekindluse korral saab ka mägesi liigutada Hakka uuesti pihta ja ära anna alla enne kui vaatad peeglisse ja naer tuleb suule ja oled rahul...
  8. Mul kunagi kooliarst mõõtis vist huvi pärast nii, et pani mind maha istuma, käskis selja ja tagumiku vastu seina lükata, ja siis nägi ilusti ära, kui palju lühem on teine jalg... See muidugi suht mitte täppismeetod, saad lihtsalt umkaudse aimduse, aga no tal oli pigem huvi, et kas valetan või ei Pull vana oli muidu
  9. Ma ütlen vahele, et mul tehti umbes 2 cm paksusega ühele tallale. Öeldi, et kasutada koguaeg, aga ilmselegelt ei mahu mul need tavalistesse ära, mul vaba aja omad suht madalad ja siis oleks kand nagu pooleldi väljast jalanõust. Aga muidu tallad head, ortopeedlilised, see muhk keskel ja muud värgid, pidid balanseerima jalga, enne käisin mingi plate peal ja siis tehtis spetsiaalselt õige tald, et tasakaal jaotuks normaalselt jalal. Nii et need tallad aitavad nii erinevate kõrguste kohta, kui ka jala tasakaalu parandamisele.. Seda rääkis see tädi, kes mulle need tegi .. Muiud maksavad umbes 800 kr ringis..
  10. Kas on üldse võimalik ?

    Kindlasti on võimalus sul saada keha, mille üle sa oled rahul. Õige toitumine on märksõnaks, koos pideva treeninguga ei teki ka " lotendavat" nahka... Youtubist on näha erinevaid muutumisi, vaata neid, saad tõsise motivatsiooni laksu....
  11. Kohe nii spetsiifilne, et peab enne nägema Läheb ainult laua liistuga jalanõule ja laia tallaosaga jalanõule, nagu korvpall, muudel, vabaaja jalanõudesse ei lähe, vb nende suurte " rulatajate" jalanõudesse läheb, aga sellistesse vabaja Nike ja adidas originali ei lähe...
  12. Teeks juba augu suurema siis, saab pihuga toitu välja võtta...Jube asi :S
  13. Küsiks, et miks see kasulik on, palju näinud, et teevad nii soe, külm, soe ,külm... Aitab karastada või mingi muu pluss ? Aitäh
  14. Jõusaali tolad...

    Sellised mehed tulevad jõmmi lexuste ja mersudega...Ma usun, et nad lihtsalt ostaks uue kalli nutika ja järgmine kord sama pull
×