Jump to content

Helerin

Kasutajad
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Helerin


 1. Ma nüüd aasta aega järjest võtsin, mingi aja iga päev, hiljem trennipäevadel(mis tegi ikkagi 4x nädalas). Vaatasin, et pakk kohe otsakorral- tasub siis jätta kuu aegagi paus sisse või kütan edasi? Sest tunnistan, et mingit mõju otseselt ei tunne... :rolleyes:


 2. Cirpralex, Nycoflox, sertraliin(kasutasin Zolofti geneerikut). Midagi võibolla oli veel. Viimane oli vist kõige parem, esines ka nö pos. kõrvaltoimeid, nt ärritunu soole südroomi puhul hea "abiline". See kõrvaltoimete esinemine ühel või teisel indiviidil on niivõrd suhteline. Mõnel tekivad palderjanist ka probleemid.


 3. Nõustun eelnevaga.

  Kui olen tööjuures pidanud kokku puutuma kliendiga, kellel oli keskkõrvapõletik, aga ütles, et ei võta antibiootikumi, sest infolehel oli kirjas, et ala "ühel tuhandest" suhtes kellelgi esines mingi tõsisem kõrvanäht, siis minul tekib küsimus, et kui hull see põletik tal oli ikkagi? Kui minul oli keskkõrvapõletik, siis mul oli jumala savi, sest mul oli NII KURADI VALUS, ma võtsin antibiotsi ja sain terveks. Sama ka perioodiga, mil antideprekaid sõin- ma tahtsin ABI ja ma sain seda. Ma arvestasin võimalike kõrvaltoimetega(mis olid kusjuures ainult positiivsed).


 4. Ja mina võin öelda, et eluohtlikum on sügavas depressioonis olla ja mitte midagi ette võtta. Seal ei aita enam see, kui psühholoog sulle õlale patsutab ja ütleb, et "ära masetse, elu on lill".

  Ma ei poolda seda, et topime inimesed ravimeid täis, aga kui seda on VAJA, siis tuleb kaaluda, kas kaalutõus(mis tekib liigsöömisest, mitte ravimist endast) on hullem kui see, et inimene võib endal iga hetk veenid läbi tõmmata.


 5. Olgu, oletame, et käitusin valesti, aga lihtsalt niisama tühjast kohast ei ole mul kellegi vastu mjidagi, samuti mitte lihtsalt halvast tahtest. Info liigub ka ilma minuta ja ma ei taha mingit vihapidamist.

  Aimdused on aimdused, see pole fakt, ja kui kõik on nii nagu peab, siis mis kodaratest sa räägid? Kui kõik on ilus, puhas, siis olen ju mina lihtsalt valetaja, muud midagi. ;)


 6. Nagu oligi arvata, siis kõva võistlus käis absoluudi esimese koha peale ja oleme ausad - mehed olid üsna võrdsed. Kes oli kuivem, kes esteetilisem ja kellel vähem mingi puudus kriipis. Kõik kolm meest olid omaette head. See oli ka peaaegu ainuke asi, mida üldse toimuvast nägin. :D

  V-o mõni ei tea, et lavavalgus võib ka alt üles olla, mitte ainult ülevalt alla. :) Balti Matšilgi on valgus olnud alt üles.

  Aga rahva kaasaelamise järgi tundus, et oli hea üritus! :)

  Ma kardan, et sellel neiul polnud absull vahet mis valgustus seal oli, kõlas pigem, et tuju oli kehv, sest kellelgi oli äkki parem tiss või kann, elas pahameelt välja ja porises. :D


 7. Ma ei tea, mida sa otsid - kas mingeid tegeliku sisu näitajaid või vaid head maitset, aga neid kahte maitselt/konsistentsil võrreldes on Self üle küll.

  Mõlemad faktorid on olulised. Pole veel jõudnud võrrelda koostist, oleksin vahetult enne ostu uurinud, aga maitse on nii tähtis, sest viimasel ajal mitmed pakid pooleli jäänud, kuna nii vastu hakkab maitse ühel hetkel.

×