Jump to content

KingCobra17

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

KingCobra17

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 10.01.1992

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Õpiks heameelega, aga ma juba lõpetan ülikooli, kahjuks küll teisel erialal Tehnikamees rohkem. Aga jh, see asi tekitas tõsist sportlikku huvi minus. Leidisn selle, mõnele punktile isegi pihta saanud Suht lahe, vajutad säärelihast ja kand hakkab valutama Ma ilmselgelgelt ekstaasis sellest
  2. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Keegi teab lähemalt sellest Trigger point tehnikast ? Võttis pinge ära lihastest, super tehnika Äkki keegi teab, kus seda õppida või mingeid materjale, tahaks ka seda osata, pidi aitama pea iga lihasvalu korral, ku teada, kuhu vajutada.
  3. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    väike kiire teemamuutus.. Tere, Paar päeva tagasi võrgutrennis käis meile füsioterapeut rääkimas pärast trenni lõdvestamisest ja lihasvalu ärahoidmisest. Sellest tekkis ka küsimus, et igale mängijale tegi ta nö säärelihasele "restardi" võib-olla on keegi kuulnud. Ühesõnaga ta vajutas kindlasse kohta, nö "trigger points". Raske seletada, ise ei jaganud seda rasket teksti, mis ta rääkis. Enne seda aga piserdas ta 2x mõlemale jalale mingit vedelikku, sellises hõbedases purgis. Sel hetkel kui peale lasi, ei tundnud midagi. mõjuma hakkas umbes 15-20 min pärast ja siis oli nii hea tunne, nagu oleks jääpakud all. Hästi mõnusalt jahutas ja pikalt. Pärast trenni oli nii hea tunne, järgmine päev samamoodi, jalad olid puhanud ja ei olnud sellist väsimustunnet nagu tavaliselt pärast rasket trenni. Seega tahaks küsida, et äkki keegi teab, mida ta võis peale piserdada, sisaldas ka mingit diclofenaki... Pärast trenni see vedelik on nagu kuld minu lihastele :D Äkki kellegil on kogemusi või teab sellest. Aitäh KingCobra
  4. Tere, Paar päeva tagasi võrgutrennis käis meile füsioterapeut rääkimas pärast trenni lõdvestamisest ja lihasvalu ärahoidmisest. Sellest tekkis ka küsimus, et igale mängijale tegi ta nö säärelihasele "restardi" võib-olla on keegi kuulnud. Ühesõnaga ta vajutas kindlasse kohta, et piimhape ära kaoks vms.Raske seletada, ise ei jaganud seda rasket teksti, mis ta rääkis. Enne seda aga piserdas ta 2x mõlemale jalale mingit vedelikku, sellises hõbedases purgis. Sel hetkel kui peale lasi, ei tundnud midagi. mõjuma hakkas umbes 15-20 min pärast ja siis oli nii hea tunne, nagu oleks jääpakud all. Hästi mõnusalt jahutas ja pikalt. Pärast trenni oli nii hea tunne, järgmine päev samamoodi, jalad olid puhanud ja ei olnud sellist väsimustunnet nagu tavaliselt pärast rasket trenni. Seega tahaks küsida, et äkki keegi teab, mida ta võis peale piserdada, sisaldas ka mingit diclofenaki... Pärast trenni see vedelik on nagu kuld minu lihastele :D Äkki kellegil on kogemusi või teab sellest. Aitäh KingCobra
×