Jump to content

3ne

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

3ne

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 07.02.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Postitan siis enda vähendatud süsivesikute ja gluteiini vaba rullbiskviidi retsepti. Idee oli mul hea aga teostus mitte kõige parem. Kuna põhi jääb üpriski rabe on seda raske kokku keerata ja ma liialdasin täidisega. Aga eks teinekord olen targem. Põhja tegin "oopsies" retsepri järgi. Täidisele koguseid juurde ei pane kuna mul tuli täidist liiga palju. Kõike siis tunde järgi. Põhi: 3 muna 100 g toorjuustu natuke soola Soovikorral suhkruasendajat( mina kasutasin natuke stevia pulbrit) Täidis: Keefir Ricotta kohupiimatoru Fast Protein Puddin Caramel Mustikad külmutatud Maasikad( külmutatud kuumaasika toormoos) Valmistamine: Eralda muna valged kollastest ja vahusta munavalged näpuotsatäie soolga kõvaks vahuks. Toorjuust ja munakollased sega omavahel, soovikorral lisa suhkruasendajat. Ettevaatlikult sega munakollase ja toorjuustu segu munavalge segule. Vala segu küpsetuspaberiga kaetud plaadile ja pane ahju 30 minutiks(ahju soojus 150 kraadi) Sega omavahel keefir , kohupiim ja puddingu pulber, lase 10 kümas seistaja lisa marjad. Põhi niisuta soovitud vedelikuga, mina kasutasin mustikatest tulnud mahla. Vala segu põhjale ja keera rulli. Minu tehtul puudub igasugune kaubanduslik välimus aga maitse on hea.
×