Jump to content

ThomsonE

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ThomsonE

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 07.11.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Kaalust alla

    Ma ei saa aru, milleks on vaja hakata kohe halvustama.Siis imestame miks inimesed ei tahagi oma probleemidest rääkida? On nii palju inimesi, kes hakkavad kohe halvustama, selle asemel, et hea nõu anda ja mitte hukka mõista. Kui Sul midagi tarka öelda ei ole, siis pole ju mõtet üldse siia midagi kirjutada!!! Ma lihtsalt rääkisin mida kõike ma ka varasemal ajal teinud olen selleks,et kaalust alla saada.. Kas peaksin nüüd teema üldse ära kustutama, sellepärast et ma olen noor ja loll,nagu minusugustel polegi mõtet sellisest kohast abi otsida!?
  2. Kaalust alla

    Ma tean, et neid teemasi on siin nii palju, kuid ma olen nii palju asju lugenud ja proovinud ja miski enam ei aita ka. Mulle tundub, et ma olengi oma tervise ja seedimise juba nii ######(vabandan väljendi eest) pannud, et miski minu puhul vist enam ei aitagi. Olen 16 aastane tütarlaps ja kaaluga võidelnud juba mitu aastat.Kui olin 15, võtsin 3 kuuga alla 10kg. Aaasta aega püsis kaal, kuid mingil hetkel hakkas kaal jälle tõusma ja nüüd olen tagasi peaaegu samas kaalus mis kunagi. Kaal on hetkel 70kg ja pikkust 165cm. Ma olen nii palju asju proovinud. Küll erinevaid dieete, küll võtnud kõhulahtisteid(kuigi ma tean, et neid ei tohi niimoodi võtta sellisel eesmärgil), kasutanud erinevaid tablette, nälginud..Kõike proovinud ja enam ei aita minu puhul miski. Just eelmine nädal üritasin süüa väga vähe ja liikuda rohkem, kuid kaal ei langenud. Ma tõesti palun abi teile, kes te oskate mulle öelda, mida ma peaks sööma ja kuidas käituma, et kaalust alla saada.Ma ei ootagi kiiret tulemust, vaid lihtsalt seda, et sellest oleks abi ja jääks püsima.On vastik, kui ma lähen poodidesse ja minu suurusele ja pikkusele riideid on väga raske valida..On juba halb olla, kui esimeselt kolmandale kõnnin ja võhm on väljas. Ma tõesti tahan väga kaalust alla võtta ja olen valmis selle nimel pingutama.
×