Jump to content

Unistaja1994

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Unistaja1994

  • Tase
    Vaatleja
  1. Metabolismi käivitamine

    Peegelpildiga olen enamvähem rahul, jalad võiksid tsipa peenemad olla
  2. Metabolismi käivitamine

    Tere! Olen nüüd nn dieedil olnud 2 kuud. Tegelikult seda ei peakski dieediks nimetama, kuna sõin kõike, aga jälgisin, et tekiks defitsiit, et kaal langeks. Tarbisin ligikaudu nädalas keskmiselt 1880 kcal, 3 x nädalas treening pluss ülejäänd päevadel 30 minutit kiirkõndi. Langetasin selle aja käigus 5 kg. Nüüd oleks kaalust veelgi vaja alla saada 5 kg, aga 3 viimast nädalat on kaal seisnud, ehkki teen samas mahus trenni ja söön sama palju. Kas asi võib olla selles, et metabolism on kuidagimoodi seisma jäänud? Mis selleks teha tuleb, et seda jälle käivitada? Olen kuulnud midagi sellest, et näiteks süüa üks nädal natukene rohkem (et ei tekiks defitsiiti) ja siis pidavat ainevahetus jälle korralikult tööle minema. Kas selline kuuldus on valge või on seal ka mingisugune tõetera sees? Minu parameetrid: 19-aastane naine, pikkus 161 cm ja kaal 62 kg.
  3. Menüü

    Tere, lisan siia oma päevamenüü (teen trenni ca 4 x nädalas, olen naisterahvas, 18 aastat vana, 160 cm pikk ja kaalun 63 kg. Sooviksin mõne kilo maha saada. Ehk oskab keegi kosta, mis valesti? Hommik: Kaerahelbed 40 g Piim 50 g Piimakohv meega 250 g Linaseemned 15 g Kalamaksaõlikapsel 30 g Moosi Vahepala: Mõni puuvili (nt banaan) 30 g maapähkleid Lõuna: 50 g täisterapastat 200 g juurviljasegu 10 g oliivõli 150 g kanafileed magushapu kaste 70 g Maitseaine karri Õhtu: kohupiim rosinatega 200 g Kookoshelbed 30 g Activia joogijogurt 60 g Dieetkokteilipulber 15 g
×