Jump to content

myson

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

myson

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 09.09.1993

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Kust saab kõige odavamalt kõige paremat kraami, olen steenis algaja veel ei tea poode näiteks eriti Kas leidub veel häid eestimaised lehti nagu http://www.budopunkt.ee/ ja http://profightshop.eu/ Eestis üsna kõrged hinnad ja vb tellin osa kraami http://www.sportsdirect.com/
  2. Kardiotreening

    Ise pole seda hiiti spetsiaalselt veel proovinud, olen madala pulsiga pikka teinud. Viimase nädala sooritasin cardiot umbes tund v 2 peale sööki 6 päeva nädalas, 1h jooksu soojenduse ja maharahunemisega, magasin 1 tunni ja siis sõin. Töötas hästi, ei tea kas parem kui hiit, aga mulle meeldib see pikk sörk/jooks mööda lumist metsa ja tunnen et see on mu võhma tugevamaks teinud .
  3. Raua kangutamine massi ja lihase kasvuks

    Nädal jälle möödas ja kaal langes 83,1 pealt 82,3 peale,olen rahul.Umbes 4,5 tundi jõusaalitrenni ja 7 tundi 30 minti aeroobset pool jooks/sörk (koos warm up ja cool down-iga) Lisaks juurde et ma olen üsna kindel et olen endomorf. Teen puhkenädala omale istuva eluviisiga, soov ikka põletada rasva ja hoida lihast. Kaloreid: 2062.6 Kcal Rasva: 74.5 g. Valku: 160.5 g. Süsivesikuid: 170.7 g. Kiudaineid: 7.9 g. Hommikusöök muna (180 g): - Kaloreid 243 Kcal, Rasva 16.2 g, Valku 21.6 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta riis (pruun) (80 g): - Kaloreid 269.6 Kcal, Rasva 1.6 g, Valku 5.6 g, Süsivesikuid 57.6 g, Kiudaineid 2.4 g - kustuta Lõunasöök sealiha (150 g): - Kaloreid 391.5 Kcal, Rasva 31.5 g, Valku 25.5 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta keedetud kartul (150 g): - Kaloreid 115.5 Kcal, Rasva 0 g, Valku 3 g, Süsivesikuid 25.5 g, Kiudaineid 1.5 g - kustuta piim 2,5 % (200 g): - Kaloreid 104 Kcal, Rasva 4 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 10 g, Kiudaineid 0 g - kustuta Vahepala kanafilee (100 g): - Kaloreid 115 Kcal, Rasva 1 g, Valku 24 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta piim 2,5 % (200 g): - Kaloreid 104 Kcal, Rasva 4 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 10 g, Kiudaineid 0 g - kustuta keedetud kartul (100 g): - Kaloreid 77 Kcal, Rasva 0 g, Valku 2 g, Süsivesikuid 17 g, Kiudaineid 1 g - kustuta Õhtusöök kanafilee (100 g): - Kaloreid 115 Kcal, Rasva 1 g, Valku 24 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta piim 2,5 % (200 g): - Kaloreid 104 Kcal, Rasva 4 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 10 g, Kiudaineid 0 g - kustuta keedetud kartul (100 g): - Kaloreid 77 Kcal, Rasva 0 g, Valku 2 g, Süsivesikuid 17 g, Kiudaineid 1 g - kustuta Hilisõhtune vahepala kodujuust 4 % (180 g): - Kaloreid 198 Kcal, Rasva 7.2 g, Valku 28.8 g, Süsivesikuid 3.6 g, Kiudaineid 0 g - kustuta piim 2,5 % (200 g): - Kaloreid 104 Kcal, Rasva 4 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 10 g, Kiudaineid 0 g - kustuta õun (100 g): - Kaloreid 45 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0 g, Süsivesikuid 10 g, Kiudaineid 2 g - kustuta Lõunasöökidele söön juurde külmutatud juurvilju(need annavad vahe juurde), riisi vahetasn kartuli vastu välja et vähem süsivesikuid saada. minu oma 18,4% rasva 39,6% valku 42,1% süsivesikuid soovitatud 25% rasva 15% valku 60% süsivesikuid
  4. Raua kangutamine massi ja lihase kasvuks

    Ma ka ei saa aru, soovitatakse süüa neid süüa ju nii ma ütlen see toitumine tundub üks lõppmatu uurimistöö. Minu arust on mul isegi veidi vähem kui soovitatakse..
  5. Raua kangutamine massi ja lihase kasvuks

    Ma arvutasin täna kalorid välja lõpuks ning sain aru et kiire kaalutõus alguses ning kerge rasv tuli arvatavasti tänu sellele et sain 2 korda rohkem rasva sealihaga kui vaja umbes 160 g, kui oleksin pidanud saama 82 g umbes. Teadmatus oli... Cardio ja Hiit- iga arvan et mu keha on harjunud üsna hästi sest sõitsin 2009- kuni septembrini pmst iga päev bmx kui vigastusi ei olnud ning bmx on väga hea cardio ja hiit vorm. Pidev järsk sõit südamele 1. Terve keha on tegevuses (tõmbed,kallutused,väntamine) koguaeg 2.Rattaga võib veeta terve päeva sõites ja passides kordamööda 3. Teginingi niimoodi ja sõin kuidas jumal juhatas,kõht oli praktiliselt olematu ees Aga jh,teemasse tagasi. Mul kodus Sencor kaal, jälgisin 1 nädala seda viimast söögikava. Treenisin järgmiselt: E jõutrenn 1h cardio ratas , T 1 h sörk, K jõutrenn 1 h cardio ratas , N 1h sörk, R jõutrenn 1h ratas L 1 h sörk P puhkus Kaal nädal tagasi 84,5 , täna 83,1 ehk rasv 0,1% vähem ning muu sama.Huvitav kuidas kõik suht sama aga kaal langes palju, ma kaalun alati tühja kõhuga püh hommikul.Võõkoht oli pool cm vähem kui viimati.Kurat seda kaalu teab täpselt aga stabiilsus on.. 84,5 kg..........83,1 kg rasv 18,7 ---- 18,6 vesi 62,6 muskel 46,4 kont 3,3 Nüüd olles 83 kg umbes tahaks veel cuttida rasva, kuidas see plaan on? Hommikusöök muna 3tükki on vist (180g) - Kaloreid 243 Kcal, Rasva 16.2 g, Valku 21.6 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta Hirsihelbed (või mingi teine pudru kaerahelves,tatar)) (100 g): - Kaloreid 351 Kcal, Rasva 2 g, Valku 12 g, Süsivesikuid 69 g, Kiudaineid 0 g - kustuta Lõunasöök sealiha (150 g): - Kaloreid 391.5 Kcal, Rasva 31.5 g, Valku 25.5 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta keedetud kartul (150 g): - Kaloreid 115.5 Kcal, Rasva 0 g, Valku 3 g, Süsivesikuid 25.5 g, Kiudaineid 1.5 g - kustuta porgand (60 g): (näitetan porgand,tavaliselt mingit erinevat salatit 60 g umbes) - Kaloreid 21 Kcal, Rasva 0.12 g, Valku 0.78 g, Süsivesikuid 4.56 g, Kiudaineid 1.74 g - kustuta piim 2,5 % (200 g): - Kaloreid 104 Kcal, Rasva 4 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 10 g, Kiudaineid 0 g - kustuta Vahepala piim 2,5 % (200 g): - Kaloreid 104 Kcal, Rasva 4 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 10 g, Kiudaineid 0 g - kustuta Klassikaline kanafilee (Tallegg) (150 g): - Kaloreid 144 Kcal, Rasva 1.5 g, Valku 31.5 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta riis (valge) (120 g): (vahest võiks pudruga vahetada?) - Kaloreid 414 Kcal, Rasva 1.2 g, Valku 8.4 g, Süsivesikuid 91.2 g, Kiudaineid 4.8 g - kustuta Õhtusöök piim 2,5 % (200 g): - Kaloreid 104 Kcal, Rasva 4 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 10 g, Kiudaineid 0 g - kustuta Klassikaline kanafilee (Tallegg) (150 g): - Kaloreid 144 Kcal, Rasva 1.5 g, Valku 31.5 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta riis (valge) (120 g): - Kaloreid 414 Kcal, Rasva 1.2 g, Valku 8.4 g, Süsivesikuid 91.2 g, Kiudaineid 4.8 g - kustuta Hilisõhtune vahepala õun (150 g): - Kaloreid 67.5 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0 g, Süsivesikuid 15 g, Kiudaineid 3 g - kustuta piim 2,5 % (200 g): - Kaloreid 104 Kcal, Rasva 4 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 10 g, Kiudaineid 0 g - kustuta kodujuust või kohupiim 4 % (180 g): - Kaloreid 198 Kcal, Rasva 7.2 g, Valku 28.8 g, Süsivesikuid 3.6 g, Kiudaineid 0 g - kustuta Kaloreid: 2919.5 Kcal Rasva: 78.42 g. Valku: 195.48 g. Süsivesikuid: 340.06 g. Kiudaineid: 15.84 g. Toiduenergia jaotus söögikordade vahel Minu oma ............. Soovituslik (sportlikult ebaaktiivse inimese jaoks? ) Hommikusöök 20% ..... 20-25% Lõunasöök 22% ....... 25-35% Vahepala 23% ....... 5-15% Õhtusöök 23% ...... 25-35% Hilisõhtune vahepala 13% ...... 0-5% Minu oma 12,85% rasva 31,8% valku 55,4% süsivesikuid soovituslik 25% rasva 15% valku 60% süsivesikuid kastuasin http://www.struktuur...cal.php#results 4 palline aktiivsus skaalal ning http://www.fitness.ee/kaloriarvuti Kas peaks sööma rohkem rohelist ning puuvilju juurde lisaks?
  6. Raua kangutamine massi ja lihase kasvuks

    Leidsin täna ka päris kasuliku lingi, siiamaani parim ülevaade mis leidnud olen. http://www.exrx.net/
  7. Raua kangutamine massi ja lihase kasvuks

    Aitäh põhjaliku vastuse eest!
  8. Raua kangutamine massi ja lihase kasvuks

    Nii, natuke repordin ka kuidas mul läinud on ärge kurjaks saage 7 trenni nädal peal alles.. alustasin 82 kiloga ja läksin umbes 86 peale, praegu olen vähem 85 alla 86 kandis. Nimelt alustasin hurraaga ja ei pööranud toitumisele suuremat tähelepanu, sealt ka suur kaalutõus Sõin järjepidevalt kvaliteetset toitu aga natuke palju... Arvan et sõin mõnda aega umbes 238g valku, kui oleks pidanud saama umbes 205 g vms eks sealt tuli natuke rasva kõhule, nägu läks ümaramaks veidi... lisaks veel ka et sain pmst esimest korda elus toidulisandid alustades trenni: võtan Multivitamini 3 kuud kokku, kaltsiumi 1,5 kuud võtsin ning võtan Omega 3 kaalõli 1,5 kuud, Treenisin http://www.fitness.ee/treeningkavad/61 selle kavaga 3 x nädalas jõudu ja sörki madala pulsiga 3 tundi nädalas. Jõud arenes hästi,arvatavasti asi selles et algaja areng + palju kaloreid ning viimati olin saalis 2010 talve. kükk arenes 40 kg ( normaalne raskus aste) pealt 65 kg ( lebo raskus) tegin seda 1 x 20 sirgete jalgadega jõutõmme arenes samamoodi 40 kg pealt 65 tegin seda 2 x 9-12 kaal tuli hästi,alguses isegi 2 kg 2 nädalaga umbes kahjuks : . võõkoht suurenes 1,5 - 2 cm aga õnneks tabasin ära et dieet sitt ja nüüd juba parem olukord + hiljuti muutsin cardio 3 tunni pealt 6 tunni peale(sörk, suhteliselt madal pulss vist) + ( soojendused 10min enne trenni) Praegune põhitoitumiskava, kui olen umbes 85 kg, tahaks veel täustada rohelisega ja juurviljadega muuta vms, soovitused teretulnud : p HOMMIK omlett 3 munaga ja pudru , kohv Lõuna1 (tööl) kartul ja liha, salat , leib , piim (200ml tavaliselt) lõuna enne trenni kana 150g, riis 150 g , piim peale trenni kana 150g, riis 150 g , piim õhtusöök piim ja kohupiim/kodujuust 160-200 g Jõusaalipäeval valku 208 g süsivesikut 370g rasva 38 g Mõtlesin et puhkepäval kui aeroobne vähendaks süivesikuid ehk siis 208 v 310 v 38 rasva......umbes nii Üritaks võtta rahulikult hoida kaalu,põletada rasva, ehk isegi ehitada muskilt kuigi süskareid vähe Soovitused teretulnud, kõik on kunagi algajad ja vead on kerged tulema
  9. Raua kangutamine massi ja lihase kasvuks

    okei väike uuendus sry et duuble post Eile uurides sattusin hoopis selle kava peale lõpuks http://www.fitness.ee/treeningkavad/61 Alustasin täna sellega,tunudb norm,saab piisavalt puhata. kuna E ja R kava tuleb suutlikuseni teha teen esimese nädala rahulikult et kere tööle viia. Kuna jalad mul väga kõhnad pole siis tundub päris mõnus kava, midagi puudu siit eriti nagu pole,treenib tervet keha aga sünenenult ülakeha? Lisan aerbooset sellele: E trenn; T 1 tund jooksu;K trenn; N 1 tund jooksu, R trenn; L ning P puhkus nt täna jõusaalis õige kaaluga kaaludes sain kehakaaluks 82 kg kätte : ) edit: otsustasin hoopis alustamiseks mingit algaja kava vms teha paar nädalat või kauem 80% intensiisvsusega.
  10. Raua kangutamine massi ja lihase kasvuks

    No,kuna algaja 3-eks jaotadud kava nii palju tehtud siis tundub mõtekam mingi uus valida vahelduseks mitte teha seda mis kunagi sai. eks proovib ja näeb siis : ) proovin seda 5x5 jõutõstekava algajatele. ning kolm 1 tunnist aeroobset trenni nädalas nt
  11. Raua kangutamine massi ja lihase kasvuks

    Aitäh nõu eest! mahutrenn tundus endale ka ekstreemne, ma olen veel täiesti algaja ja pean palju uurima... kuid kumb võtta kas "5x5 jõutõstekava algajatele" või üla alakeha milel all mõtled vist seda kahe Kahefaktorist jõutreeningut http://www.fitness.ee/treeningkavad/31 ? viimane tundub päris raske,nii et homme läheb käiku vist esimene variant. Vanasti kui treenisin, tegin nädalas 3 trenni ja puhkepäeval aeroobset. Siit tulebki küsimus et kas massi kasvatamiseks on 3 päevane trenn hea või kasutatakse ka Edasijõudnute kava nt jaotatuna neljaks või viieks. ning... mitu ja kui pikka aeroobset nädalas, nt jooksmine v ratas, kombineerida selle 5x5 kavaga. homme panen käiku selle siis kui nii jaab.
  12. Tere, olen 19 aastane noormees ning soovin alustada trenniga.Alustan siis kohe,küsimusi jagub Pikkust on mul 180 cm, kaal 82 kg,lähipäeval saan teada täpsemalt. Soov oleks treenida juurde lihasmassi. Spordi ajalugu on mul 4 aastat pidevat bmx sõitu 2009-praeguseni.2010 käisin esimest talve jõusaalis tegin seda kava pmst terve talve http://www.fitness.e...eeningkavad/42. 2011 talvel tegin 1 kuu jõusaali.2011 kevadel ka jõusaali 1 kuu kui oli jala vigastus(jalga ei treeninud)Peale seda 11-12 olen sõitnud praktiliselt igapäev, suitsu olen peaegu maha jatnud viimase kuu jooksul ning nüüd jäädavalt.Ratta sõidus olen oma saavutused ära teinud ning nüüd tekib rohkem huvi teistes alades, raua tõstmis pisik jäi külge . Mõned küsimused: 1.Kas enne kava alustamist peaksin tegema aeroobset või võin kohe kavaga alustada kuna olen palju rattaga sõitnud enne? 2.Mis kava tegema hakkata? 2.palju süüa? valku: 2,5g/kg kohta süsivesikuid? nt 1g/kg (pole mõtet kohe laadimisega alustada, kas toitumist tuleks suurendada aeglases tempos et keha harjuks sellega, päris laadida ei tahaksi vist, tahaks kuldset tervisliku kesteed et lihast kasvatada) kiudaineid 25-40 g saksa mahutreening jäi silma, või on see liiga raske et kohe alustada http://www.fitness.ee/treeningkavad/42
×