Jump to content

Mialia

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Mialia

  • Tase
    Vaatleja
  1. Naised jõusaalis...

    Mina alustasin jõusaalis treenimisega aasta aega tagasi. Varem ei julgenud samuti sinna minna, sest puudusid teadmised, mida, kuidas kui palju jne treenida. Eelmine talv lasin omale personaalse kava teha, treener näitas ette masinad ja harjutused, vaatas üle minu "tehnika" - parandas mu vead ja siis järgmisel korral juba omapead. Minu meelest ei tohikski inimesed sinna ilma algteadmisteta üldse minna...kurb oli vaadata, kuidas inimesed suvaliselt lahmimas seal käivad - pärast tolku ei midagi. On ju näha, kes käib ja teeb ja kes käib ja ei tea, mida ta seal teeb või miks ta seal üldse on.
  2. Suured reied

    Olen tegelenud 2 aastat intensiivselt rattaspordiga võin öelda, et reite ümbermõõt on sama aga kuju hoopis uus. Mul selline küsimus: kui suur on tõenäosus, et rattaspordiga kasvab mu reielihas suuremaks. Reielihas võib kasvada koos kaalutõusuga aga kas ka niisama,mõne muu kehaosa arvelt. Palun mitte minestada mu küsimuse peale.
  3. Mulle pakub trenn nii palju positiivseid emotsioone niigi, et seda rahuldust sinna osta küll enam vaja pole...Samas kui see oleks veel lisaboonus siis ära ju ei ütleks Pole ka oma tutvusringkonnas kuulnud, et keegi mingeid ekstraboonuseid koguks
  4. Jõusaali tolad...

    Minu jaoks on jõusaalitolad järgmised isikud...olen teiste trennide suhtes võhik ja nende trennidesse ja meetoditesse ei süübi aga talvel sai käidud korra nädalas oma kava järgi jõusaali tegemas...lisaks aeroobsele siis...ja märkasin, et mind häirivad isikud: 1. kes ei tea, mida nad jõusaalis teevad,kord siin - kord seal 2. teevad oma kolm tõmmet ja siis unustavad ennast puhkama, sest pingutus oli ju meeletu 3. "200" kilosed mehed, kes panevad 500 kilo raskusi ja jätavad need pärast sooritusi masinatele...no andke andeks aga tõesti ühel 55kg rattadaamil pole huvi pärast teiste trenni seal raskusi esmalt koristama hakata, et oma 3x20kg ära teha
  5. Suurimate biitsepsitega mees maailmas?

    Peaasi, et ise õnnelik on. No ja eks see kuulsusejanu ole ka ju suur. Kui muidu silma ei paista siis peab midagi ebatavalist olema...
  6. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Kasutan Polari kellasid, ühe kukkusin katki (kõige lihtsamast mudelist järgmine samm), nüüd vähe kallim CS300...aga sellega mingi jama koguaeg...eriti talvel spinnisaalis näitas mingeid karunumbreid..kord oli pulss üle 200 siis jälle 50...tihti üldse nullis. Õues treenides on tal vist töötamise "ajalimiit" mõnikord lihtsalt keeldub peale 2 tundi töötamast..viskab nullid ette ja siis ei aita muu kui restart.
×