Jump to content

Voogre1990

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Voogre1990

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 15.12.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Pärnu
  1. Päevas kaks kehaosa ?

    Sul on siis enda tehtud kava ?
  2. Päevas kaks kehaosa ?

    Ok tänud siis läheb õhtul andmiseks
  3. Päevas kaks kehaosa ?

    Et siis kas päevas võib ka teha kaks eri kehaosa või on see liiast ?
  4. Otsin treenerit Pärnusse

    Ei ei mulle piisab aind ühest päevast
  5. Toitumine enne ja pärast trenni

    Aga see eest jõõõle rasvased lehttaignast
  6. Otsin treenerit Pärnusse

    Olgu kas täna peale kuut sobib ?
  7. Toitumine enne ja pärast trenni

    Ma sõin täna kell 10 kolm rasvast viineri pirukat ja kaks kohukest ja trenni algab mul kell 13.00 . ja peale trenni MUSCLE+
  8. Otsin treenerit Pärnusse

    Aasta algul hakkasin jõusaalis käima , alguses siis tervise paradiisis umbes pool aastat ja nüüd üle kuu olen kimberis käinud kuna seal ikka tunduvalt parem. Tahaks treenerit kuna tahaks paremaid tulemusi vb kunagi ka võistlema minna huvi pakub kulturism. Kaalun siin umbes 100kilo ja pikkus umbes 183cm suurema kehaehitusega 21 aastane. Pekki küll on aga ma arvan et see on sellest et ma pole toitumist jälginud . Kuigi olen käinud aktiivselt alguses 5 korda nädalas siis 4 suvel vahel üldse 3 kui hetkel 5-6 korda . Aasta alguses ei teinud kava järgi siis mingi paari kuu pärast hakkasin algaja kava jaotatud kolmeks ja nüüd nädala alguses läksin üle edasi Edasijõudnute kava jaotatuna neljaks . Kui keegi tahaks mind aitada saaks rasvast lahti ja harjutused üle vaatada et õieti teen oleks hea. Kuna ise olen ikka aktiivne ja tahaks ikka korraliku vormi saada . Juurde ka et kasutan Muscle+.
×