Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Marxengel postitused

  1. Toidulisandid internetist

    Mida teete selle macaga? Miks peaks ostma mingit asja mille kilo on 32 eur, kui avokaado kg on hetkel 3 ?
  2. Kaalust alla

    25 juures
  3. Kätekõverdused

    Usun, et teooria selle taga on adekvaatne aga kangiga pingil ei tule asjad kuidagi nii loomulikult, ega ma muud ei oska lisada ka, peale selle, et sipsides kätekõverdused väsitavad isegi rohkem kui rahulikult full range o motion.
  4. Kätekõverdused

    Seda sümpaatsem on näha neid üksikuid proper strength training tegijaid tsikke.
  5. Poksides peavalu

    Ma väga pikalt seda mõnuprotseduuri ei katsetaks. Kõik ei ole poksijateks loodud. Veel vähem esimesel korral 45 min tegema midagi, millega keha ei ole kokku puutunud.
  6. Proteiin ja kaalu alandamine

    Keemia? Proteiinid? ee njah.
  7. Kätekõverdused

    Proovi ise. Räägin sellest, mida kogen. Ja suvaline näide: 50 kg noor naine (nö. aktiivne, sportlik) ei tee 25se kangiga sama palju surumisi kui kätekõverdusi. REEGLINA. Mina, kordan -mina- ei tee oma kehakaalust poolega sama palju rinnalt surumisi kui oma keharaskusega toenglamangus kätekõverdusi. See ei tähenda, et sellise suure jörmi puhul on need näitajad omavahel tasakaalus. Anna minna.
  8. BCAA, leutsiin

    No nii, boss on rääkinud. Või kirjutab keegi veel täpselt sama jutu paar korda üle ?
  9. ThaBosss-i blogi [15. aastane värskelt alustanu]

    Mida muud võiks soovitada kui: hr Kalmuse käest saad kõigele kõige adekvatsemad vastused. Ta ju sinu treener nüüd.
  10. Proteiin ja kaalu alandamine

    Kuidas see nüüd oligi ?: tule taevas appi. Käi koolis ja tee kodutöid.
  11. BCAA, leutsiin

    Tasakaalustatud allikatele tuginedes, jah, nii on. Kui menüüs piisavalt valke, ei ole lisa-BCAA põhjendatud. Loetletud piimatooted, juurde muid loomseid valke. Oleks veel neil lisandina mingi maitseelamus vms, aga sedagi ei ole, et saaks öelda, et hea vaheldus - mida puddingite puhul plussidena kiputakse mainima. Siinsetest blogidest võib küll lugeda kuidas tuntavat mõju kirjeldatakse aga karta on, et tegelikkuses see nii ei ole.
  12. Kätekõverdused

    Anna andeks, aga eestlane ei olegi naljast aru saama loodud. Pretensioonid oma vanemate suunas, palun. Ma teen igal juhul kätekõverdusi rohkem kui 40 kg surun. Ja usun, et nii on enamusega.
  13. Kätekõverdused

    Kas ma saan õigesti aru, kui mina kaalun 80, siis peaksin tegema 40se kangiga sama palju surumisi kui toenglamangus kätekõverdusi? Hahah
  14. BCAA, leutsiin

    Toidus on kõike piisavalt, vadakuvalgus eriti. Valgu koostiosadeks suures ulatuses ongi BCAA-d.
  15. kohvi tarbimine?

    Fredrick Hahn It's BICEPS not BICEP. No, it's not just semantics and no, you didn't just make a simple mistake since you wrote in 47 times in the same article. There are TWO per arm. A long head and a short head. How did you get your PhD in exercise science? No, I won't name you. Gawd. Reminds me of a trainer I talked to at a trade show once. She had a degree in exercise physiology and a bazillion certifications. After a few minutes of discussing the research on single vs. multiple sets of the SAME exercise which indicates that multiple sets are not superior for building muscle, she said abruptly: "Well, I have my OWN science." and walked away.
  16. kohvi tarbimine?

    Nimetav : kohv. Kui muud tarka lisada ei ole
  17. 26, sportlik tüdruk, kaal ei lange

    Sa vist ei lugenud Sarge vastust? " Kaloreid on rohkem, kui seal kirjas." Mis mõte on neid *programmis* kukutada, kui tegelikkuses tuleb enam.
  18. 26, sportlik tüdruk, kaal ei lange

    Kenad toidupäevad. Aga kas see *sõbranna* ei prooviks siis vahetada *jooskmist-"kõhulihaseid"-pilatest" millegi tõhusama vastu? Kui on näha, et nii ei toimi.
  19. 26, sportlik tüdruk, kaal ei lange

    Just-just, tahan abi aga .... mõelge ise välja, kuidas. See on ka ülitundlik teave, kellegi suvalise naise kaal.
  20. Generation iron

    May i http://www.bendingsteelmovie.com/trailer.html
  21. Naised ja kreatiin

    Loed aga lugeda ikka ei oska? Adekvaatsed allikad kirjutanud alati: sõltub sinu muust toitumisest. Jube lihtne peaks olema.
  22. Kava ja jaotus

    Naljamees? Siin keskkonnas on küll vähe neid, kui üldse mõni, kelle jõunäitajad sinnakantigi küündiks, Kui sul on professionaali kava ja kontakt, miks mitte sealt küsida? Oled lisaks lugenud "tonnide viisi" teooriat, ja tuled siia? Hea mees. Mis nõu sa nüüd soovidki siit ? Lihtsalt vajadus suhelda, nagu meil enamusel?
  23. Squats(kükid)

    http://bretcontreras.com/ punkt
  24. Naised ja kreatiin

    http://bretcontreras.com/why-you-dont-really-need-a-post-workout-protein-shake/ seda on juba oksendamiseni korratud, aga, hea küll - veel kord.
  25. Tostmise treener

    Alar Seim.
×