Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Marxengel postitused

  1. Peenikesest lihastesse abi

    Aga tegelikult, olekski hea, kui ei saaks MUUTA. Enne mõtle, siis ütle.
  2. Peenikesest lihastesse abi

    "redigeeri"
  3. Peenikesest lihastesse abi

    Imelikult vaatajad on imelikud. Kas kunagi see äraspidisus õigesse vakku ka läheb.
  4. Peenikesest lihastesse abi

    Päris neutraalselt ja selgelt on antud 2 korda täiesti kättesaadavalt lahendused kätte. Aga tundub, et lisaks neile üks, ja peamine veel: õpi lugema. Või muuda mentaliteeti.
  5. Rasvapõletus

    180 cm - 71 kg, ja rasva palju - muidu proportsionaalne..hmm, tõesti huvitav. näita, palun, kuidas see välja näeb ka.
  6. Peenikesest lihastesse abi

    Millest sa räägid? Ei ole aega süüa? Kaupluses käid? Osta kodujuustu, porgandit, grillkanakoiba, kapsast. Nuga on - lõika väiksemaks-suhu? Lusikas? Kasuta. Seda juhul, kui tõesti ei ole aega "kokata" (mida ma ka ei suuda uskuda). Ja lisaks - märgid mitu korda, et oled ema. Sa ei valmista lapsele toitu? Tema kõrvalt omale ka paar kartulit pannile, tatart potti - ei jõua mitte?
  7. söö 5x, sest veresuhkur

    Mina aga spekuleerin, et elfriide KASEIINI-talumatus (vaata, kui täpselt teab..) on,just, psüühikahäire.
  8. Jutt oli jalgade tegemisest. Seda, sa, ju ikka ei teinud sama kergelt. Pealegi, siiani oled öelnud, et su kodune varasalv veidi tagasihoidlikum..nagu näiteks - midagi ca 12 kg hantel õlale,jne.. Kuidas sa üle 100 kg kangi endale kükkide tegemiseks turjale tõstad, neis oludes, mis sul seal on ?
  9. Aga kuidas su raskus kasvada saab, Lasnamäel paneelmaja korteris? Sektsiooni klaasvitriinidest killud järel Oled rääkinud pidevalt, et sul kerge kangike ja paar ketast, heal juhul...
  10. Hmm, aga see võib teatud olukorras isegi positiivne olla. Oleneb taustast. Peaksin siis proovima kalorsust vähendada, huvi on liigagi suur muidu. Jahah, aga miks oled nii kindel, et siin seos testo vähenemisega, mitte mujal? Teooria on küll selline, et langus = huvi ei ole, aga siiski seda on sama moodi teoorias võimalik muuga seletada. Oled mõõtnud, ja näha drastiline muutus?
  11. söö 5x, sest veresuhkur

    Kas öösel ärkvel olemisega ei kaasne(nud) mingeid psüühilisi probleeme? Sest tavaliselt sedalaadi asjad hoiavad ärkvel. Sundmõtted, ärevus. Alla BAV kaloraaž peaks sedagi soodustama.
  12. Milles avaldub, ja kuidas seda nii täpselt seostada oskad - test.langus?
  13. Siin on taas sobiv Holgerilt üle küsida, mis on tema nipp. Kuidas saab kodus jalgu vormida. Teave, millel on väärtus. St. kui tal õnnestub, siis peaks see vähemalt mingilgi määral töötama. Max raskus ei ole ju suur - mis see kang/hantlid sul oligi?
  14. Archangel'i blogi

    Kui need põletikud tekivad suhteliselt olematule jooksukoormusele vaatamata , äkki on hoopis asi niipidi, et et teke ei ole jooksmisega seotud? Vaid hüpotees.
  15. SKG transformation journey

    Seda, jah. Rohkem nii - retooriliselt.
  16. SKG transformation journey

    Olen ka seda meelt, aga kus läheb piir mõõduka ja mõjuma hakkava vahel?
  17. Algaja

    Nunnu. Vabandust, aga kui nett on pahna täis, mis alust oleks arvata, et hale foorum on see õige koht? Meil on veel spetsialiste kogunenud - telegrammi kommentaariumis, delfi naistekas, facebookis on ka kommuun "samaanid ja ravitsejad". Loogika puudub täielikult.Loomulikult peab eksisteerima heatahtlik suunamine, aga kuskilt läheb piir. Ja ma kordan, Holgeril on pisut enamat mängus, kui lihtsalt hea kommionu reputatsioon, kes annab positiivse laksu, et noor saaks 'jalad alla'. Mitte, et ta seda muidu ei teeks, aga kindlasti käivituks ilma selle motivaatorita natuke teistsugused refleksid kiiremini.
  18. Toidulisandid internetist

    Kirjas ju - sibulamahla juua. Aga üldiselt, ma ei usu, et see siiski midagi väga mõjutav tegur on. Eostatakse mitte vähem munarakke, kui 40datel, eluiga on pikenenud; vaevalt, et ka muud tervisenäitajad KESKMISELT palju langenud on. Ühte, tundub, ka selle näite põhjal on muutnud see - inimeste arusaamisvõimet, mõtlemist
  19. Tagumik trimmi

    http://bretcontreras.com/what-can-a-wrench-teach-you-about-strength-training/
  20. Algaja

    Oot, sa oled 17 a vana, tõenäoliselt tead väga hästi, mis asju plikadega ajada saab.. ja sa ei oska internetti kasutada? Mis teete päevad läbi seal siis? Ainult mängud? " kui ma saaks ja leiaks infot ma teeks seda. Kuid kuna ma seda ei saanud. " = " Õpitud abitust kultiveerid teadlikult? "
  21. Ruth Kalda on teinud suuremahulise töö, selleks, et anda meile teada seda, mida teati aastakümneid tagasi.
  22. VÕIMLA

    Suur tänu. Kindlasti kasu neist ka. Jälgin küll analoogseid asju Cressey postitustest aga erivatest ideedest nopib kokku paketti. Lähimalasuv füsioterapeut...njaah, neid on kogu riigis paar tükki, kellelt reaalselt tuntavat abi saada võib, lisaks abile 30 eur ilmajäämises Oled ise ka FT? Lisa materjal/pildid - oodatud.
  23. Algaja

    Holger, kas plaanid sellega tõsisemalt raha tegema hakata? Muud põhjust lapsikutele küsimustele vastamiseks näha ei ole. Õpitud abitust kultiveerid teadlikult?
  24. Toidulisandid internetist

    "Super Gua...." on näha - aju ei toonud muid seoseid antud sõnaalgusega näppudeni, mis trükkisid . Guacamolet sa ju ikka purgiga ei tellli välismaalt * Kas püha johni sodi mõjub meeleolu tõstvalt sulle?
  25. Küsimus paari pulbri kohta

    Paljudel on välja toodud suurel hulgal muid "boonuseid" : mineraale, mingeid blabla-matrix,ja muidki lisandeid - see, äkki, siis natukenegi, rehabiliterib ostmist,ehk..
×