Jump to content

DannuDannu

Kasutajad
  • Sisu loend

    65
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik DannuDannu postitused

  1. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    1aastat ja 8kuud ehk 1.8kuud mõttes
  2. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Kuulge ma pole suht algaja ma olen käind jõukas juba 1.8kuud ja tean neid lihastüüpe kavasid ja mis taastumine on nii nagu aga lihtsalt uurimise pärast tulin siia kas on mul sama arvamusi nagu teistel . Aga muidu olen proovind personaaltreeneriga rääkind ja minu tulemus oli temalt pask toitumine ja kavasid vms .. No mul on ülakeha lihased kasvand ja on suured kah ,aga ma imestan kirp2 on ägedad biitsesid ja triitsepsid peal . Aga usun et pulbreid nagu kasutas selleks saavutada paremaks . Aga ma olen nii vähelise ajal kasutand vadakujooke ja oli nii kava et päevas aint kogu keha ja teiselpäeval puhkus ja kolmanda päeval kogu keha..Aga tulemus on enam vähem. Aga võtsin mis kirp2 kavale meeldis sellist siukest http://www.fitness.ee/treeningkavad/57 Vaatsin ka ise ka meeldis mulle suht nagu ka praegu oktoobri kuus hakkan käima linnas jõusaalis trennis . Praegune hetkel kava seis on http://www.fitness.ee/treeningkavad/38 . Mul kodus on jõusaal varustused mida saab sellist kava võtta . 1päev kava saan teha kodus . 2päevKava (Alatõmme trenazööril, kitsas haare) sellist masin mul kodus pole. 4päev kava (Trosside ristamine plokksüsteemil) seda masinat pole Jalgade trenn mis saan kasutada hantleid ja kangit kükk vms.... Aga ainusasi mis ma ei teadnud mitte midagi oli see vadakujook ja süsivesikute jook ehk Hera80+dextor kokku nagu tasub juua ja õigeid piisavalt toitumine . Siis peaks kogu keha kasvama veel paremaks .
  3. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Hera80 sellist pulbrite kohta palju Portsjoneid saab tarbida 800g kohta ?
  4. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Hihi komöödia siis käib ..selge saan aru
  5. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Selgepilt. Kas tohib ainult ülakeha trenni teha et lihasmassi kasvatada või on ka kohustuslik alakeha trenni teha ?
  6. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Kokkuvõtteks on nüüd viimane teema pulbrite tarbimist ..seda mis pulbrit soovitasid nagu Dextor 40-60g +hera80 30-40g . Kas ainult tarbida siis peale trenni ? või hommikul enne söögiks ja peale trenni ?
  7. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    http://www.fitness.ee/treeningkavad/38 krip2 mis sa arvad sellised kavad on ? aga sellist kava meeldib mulle rohkem.
  8. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Selgepilt Kui siia lisasin oma kasutajat siis proovisin siit abi saada Aga muidu tulemus oli tõesti abi saanud Kirp2 ma mõtlesin et miks muidu ei tohi välja mõelda trennikavasid teha kui kasutan õiget tüüpe kui tahan seljalihas kasvatata siis võtan nagu ise nt: tõmbed plokil,kukla taha siukest asju mis ma ennem ülesse kirjutasin oma treeningukava. Kui need trenni tegemist kokku ei klappi nagu 100% siis lihaste taastumine on raske ja halb ? kui võtan fitnessilt kavad ja siis need klapivad kokku siis lihaste taastumine on nagu parem ja kasvatab jõudu rohkem kui teen väga täpselt järjekorras kavas ?
  9. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    kui toitumine siis hommik : kõrbemüslid koos jogurtiga mustikaid kokku midagi 600-700g /kodujuust 300g ja kanaliha 200g / kaerahelbed kausitäis 500g / 5munad (2kollast ja 5valkevedelikud ) vahelpeal: õunad/banaanid/kuivikud banaanid / rosinad. Lõuna:Praad: kartulid 5pallid,sealiha 1/2 suurt ring,hapukapsad ja 250ml piima / Riis 400g ja kanaliha 200g ja kurgisalatid/Vrap Kanaliha,kurgid,lehtsalatid,juustud,sibulad,ketsup/Kanasupp/börsisupp. vahelpeal: õunad/banaanid/kuivikud banaanid / rosinad / 6kana sigarid,võileivad kanalihaga / kohupiim rosinatega 250g / Õhtusöök:kodujuust 250g ja kanakoivad 3tk / kohupiim rosinatega 250g ja 6kanasigarid ja piim 250ml / börss / kanasupp /roheline salat ja kanaliha 200g Nii palju erinevaid sorte söön aga ma muidu ise vaatan mis isuäratav päevi on peal siis võtan nagu ja söön .. Need märgid mis / ,et ma ei söö nagu neid korraga vaid mõni päev seda ja mõni päev teist söök ..... Avalda arvamused
  10. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    kas on parem mõtte võtta lihasetaastumiseks pulbreid hera80+dextro või mutant mass (massilisandaja) või Serious Mass (massilisandaja) või Gain Bolic ?
  11. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    http://www.fitness.ee/treeningkavad/35 kuule kirp2 kui sa sellist kava näiteks pakkusid , siis nagu kirjas 1 päev ja 2 päev ja 3 päev , kui neid kava järjekorrast tehtud siis edasi päev nagu 4päev (1päeva kavad) 5päev (2päeva kavad) 6päev (3päeva kavad ) 7päev(1päeva kavad ) nii edasi ?
  12. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    toidulisand . mõtlen Massilisandajat Serious Mass selle koostis on nii palju erinevaid vitamiine,rauda, muud asju http://www.fitsport.ee/?p=4&folder=2&product=90&is_sub=&lk=&sort= Aga nagu too suht ei kahjusta südamele ja närvisüsteemidele ? Ma ei saand aru et paljud väidavad et rikuvad südant ja veresoont ,mõni kultuuristidel on ülepingutand laval siis kukkus kokku .... Jõukadmehed väidavad et ta ei tee mitte midagi .vaid kasvatab sulle massi vms..
  13. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    suured tänud ,et ära vastasite ... Kas ma olen õigesti kuulnud et jõukasmehed/naised väitavad et vadakupulbrid ei kahjusta tervist ,aga arstid ja tavainimesed,kes ültse ei käi jõukas trenni väidavad ,et kahjustavad tegelikult ?
  14. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    ok kirjutan täpsemalt harjutused siia . Esmaspäeval: Esimene soojendamine on 5-10minti hüppenööriga hüppamine. kui soojendust valmis siis alustan seljatrenniga. Seljalihas: Tõmbed plokil ,ülalt ette 2x20 35-40kg Tõmbed käsikuga ,ettekallutatult 2x20 20.5kg Rinnakas: Kangi surumine lamades 2x20 45kg Käsikute surumine 2x20 hantlid14x2kg Õlad: Kangi surumine kukla tagant 2x20 25kg Kätetõstmine kõrvale trenazööril 2x20 35-40kg Trapets: Allasurumised plokil pealthaardes 3x25 40kg Küünarvarte sirutamine ,istudes käsikuga 2x20 25kg Biitseps: Küünarvarte kõverdamine ,istudes käsikutega 2x20 15kgx2 küünarvarte kõverdamine althaardes, seistes kangiga 3x20 30kg Kõhulihased : õlavöö tõsted selililamangus max 2 Istessetõusud max 2 ja teen sama kavaga kas alles kolmapäeviti või neljapäeviti ja järgmises reedeti või laupäeviti või on max 2 korda nädalas teha trenni sellist kavat ? Keegi oskab anda nõu ? Tahtsin küsida et ühte lihastüüpi trenni tegemist on max 2korda nädalas või võib ka 3korda nädalas teha ? Ma vabandan väga et algusesse kirjutasin sassi juttu ....
  15. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Tegelikult käib ka juttu kõik lihastüüpe peale . Rinnalihas,seljalihas,õlalihas,kõhulihas,biitseps,trapets jne.
×