Jump to content

DannuDannu

Kasutajad
  • Sisu loend

    65
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik DannuDannu postitused

  1. kas 3korda päevas süües kohupiima ei tee halba ?

    palju on siis 10% ?
  2. kas 3korda päevas süües kohupiima ei tee halba ?

    Kumb on parem tarbida kas Mölleri kalamaksaõlikapslid: 100 tk. klaaspurgis või MÖLLERI KALAMAKSAÕLI 250ML ,et saada rohkem omega 3 külastatunud rasvahapped ???
  3. kas 3korda päevas süües kohupiima ei tee halba ?

    Aga oleks tarvis lühend kirjalikult lugeda * ST
  4. kas 3korda päevas süües kohupiima ei tee halba ?

    monoküllastumata rasvahapped ongi mul söömiskava peal pähklid ja oliiv õli. Olen mõelnud pikka aega ja tahtnud küsida siit rasvahappe omega-3 toidulisand teemat . Mõtlesin et mis toda annab .. Kirjalikult lugesin infost aga oleks tarvis lühend kirjalikult pakkud ja milleks neid tarbida Omega-3 polüküllastamata rasvhapped ja mis muidu ta annab lihastele ? korralikult kasvatada ja põletada rasvu ..või mis ?? andke palun vastust... Ootan.
  5. kas 3korda päevas süües kohupiima ei tee halba ?

    rasvad ongi kus ma praadin õlisid,ketsup,juust,piimatoodet(kodujuust ja piim on rasva peal ju )
  6. kas 3korda päevas süües kohupiima ei tee halba ?

    eii ma ei mõelnud ainult kohupiima päevas süüa...toon näided: Hommik: müslid 150g ja kohupiim ( 35g valgud ja 90g süsikad midagi ) vahelpeal kodusink 100-200g leivaga (20-40g valgud) 3h pärast kodujuust 100-150g ja kanaliha 100-150g ( 36-54g valgud ) vahelpeal : puuviljad lõunasöök : kartulid või riis või makaroonid ja kanaliha 100-150g ja kaste ( 35-45g valgud ...) vahelpeal : kohupiim 200g (32g valgud) Trenn ja pärast valgusheik (80Hera 45g ja dextor 45g ja kretaiin enne ja pärast 5g ( 30-40g valgud) Õhtusöök : kodujuust või roheline salat ja kanaliha ( 30-50g valgud ) 19-20 vahel kohupiim 200g (32g valgud ) mis arvate ? päevas kokku saan :150-250kandi valke kätte...
  7. söön tavatoidust päevast 130-150g valke peale ja kui trenniga siis sheik peale siis kokku saan ma 195-215g valgu kätte ....
  8. kirp..ma ei mõelnud allergiast muust..no Hera80 ja dextor ja kretaiin kolme seguga panen ühe sheiki sisse ja lasen juua pärast trenni ja mõnus saunas.... olen vahelpeal kuulnud et mõned on öelnud et kasutavad teist toodet ja fast ei sobinud neile ...aga koostis on kõik ju ühtekad muide firmad märgid on erinevad ..sellepärast proovisin siit küsida......Muideks kuidas saab teada kui koostis sobib paremini organitele ,tulemuseks saab teada alles kui sheiki võtsin algul ja lõpptulemus on teada 2-3kuu pärast ? või mis ?...................... muidu ise märgasin et biitseps on suuremaks kasvand ja veresooned on kohe juba näha kui teen trenni ja muud lihastüüpi sammuti kasvand suuremaks....
  9. Olen 180cm ja kaalun 80kg . valgu käib 2-2,5/kg kohta, süsivesikud 1g/1kg kohta, kiudained .... / rasv....... Ma krt unustasin ära et palju kohta käib päevas kiudaineid ja rasva ?
  10. Toitumine.

    MA kahtlustan siiamaani kas on tõsi ,et mingi toodet http://www.google.ee/imgres?um=1&hl=et&client=firefox-a&sa=X&rls=org.mozilla:et:official&biw=1920&bih=951&tbm=isch&tbnid=joII5ykvY4jNwM:&imgrefurl=http://viikinggoods.co.uk/shop/index.php%3Fmain_page%3Dindex%26cPath%3D90&docid=XsQYdOhAmgw1_M&imgurl=http://viikinggoods.co.uk/shop/images/Tallegg%252520Chicken%252520Chips%25252055%252520g.jpg&w=224&h=213&ei=S5ZwUOTLDKSn0QWU7YHQCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=557&vpy=163&dur=151&hovh=170&hovw=179&tx=104&ty=93&sig=113115692602059342304&page=1&tbnh=138&tbnw=134&start=0&ndsp=48&ved=1t:429,r:2,s:0,i:70 selles koostis ühes pakis on valgud 53.3g ja on mõtet pärast trennist tarbida neid chicken chipsi ja banaanid ehk saada valke 53g ja süsikad kätte ?? Teiseks . Kas selles on probleem ka kui söön igapäevase kohupiima 2 tk ehk sealt saan 60g valke kohupiimast päevast ja pidev söömine kana,kodujuust ? see võib probleem tulla keha ehituse tulla ? Või on parem soovitus nagu 1 päev kana oma ja teine päev sealiha ja kolmandapäev kalaliha praed süües ?? Või mis ... Nagu mul toitumine pidev on NT: Hommik: müslid 100g ja kohupiim 200g/praemuna 3kollast ja 2ilma ja kiirkaerahelbed 100-150g/kodujuust 200g ja salatid. Vahelpeal: kohupiim,banaanid,banaanikuivikud peopesa ,õunad. kohvikulõuna paus : kodujuust ja kanaliha 100g / õunad või banaanid ja kanatiivad 150g. vahelpeal: kanasigarid 100g(valke saan sealt 16-20g) ,banaanikuivikud Lõuna: seapraad(kartul,sealiha 150g,hapukapsas,piim 250ml) ,kanapraad(kartul,kanaliha 150g,hapukapsas,piim 250ml),riis 150g ja kanaliha 150g/ makaroonid ja kanaliha 150g Vahelpeal:kodujuust 100g/banaanikuivikud peopesa täis. Õhtusöök: Riis 100g ja kanaliha 150g/kodujuust 150g ja Kanaliha 150g/kohupiim 200g ja banaanid /........................... Kas nädalas 14kohupiima söömine ei tee halba lihasmassi kasvatamiseks ehk igapäev söön 2 kohupiima 200g (32g valke saan sealt ) ja pidev kanaliha söömine ei tee ka halba ? (iga 100g saan sealt 20-25g valke ) või on tarvis võtta igapäev eri liha süües et 1 päev kanaliha,2 päev sealiha, 3 päev kalaliha ,4päv kanaliha jne ?
  11. Toitumine.

    ja pikk olen 180-...ise kaalun 80kg ja vajan päevas 160g valke umbes nii .... Tarbin igapäev kohupiim 2x 200g ja kodujuust ja kanaliha , et sealt rohkem valke kätte saada ja kasvatada lihaseid ....olen 2 aastat jõukas käind kavad on korras aga toitumine oli mul vale et päevas sõin 60-90g valke aint ...siis uurisin pikka aega kui liitusin siina mingi 1kuu tagasi pakun.... siis sain rohkemalt teada ja võtsin fitnessi raamatust arvutist ja sain lugeda ..siis sain kokkuvõtteks paremaks ja muidu järgmisel nädalal 19 oktoobril on kehaanalüüsi mul aeg kinni pandud ja pärast poole aastase panen uuesti aeg kinni siis vaatan kuidas tulemused peal on siis kui hästi kasvatand olen lihaseid siis jätkun sellist edasi ....
  12. Toitumine.

    õigus jah et 100g on 53g valke ..on see tõsi ja tasub neid ka süüa peale trenni ?
  13. Toitumine.

    kirjas on et 55g on sees 53g valke . aga kas see on õige koostised nagu kirjas peal ? kas pidev valgude toitumine ,ei ole oluline ? söön mis valgude pealt kas igapäev samu toite siis peaks nagu valgude lihasteehituse tulema ?
  14. Toitumine.

    Oleks suur tänu kui aitaksid ära vasata mis tegelt on või mida iganes. Ootan kommentaare.
  15. Tervist Ma lugesin raamatust paarpäeva tagasi Kulturism&Fitness. Kas see on tõsi jutt ,et kui võtan kaks korda nädalas üht lihastüüpi trenni 16seeriat (2x20küünarvarte kõverdamine trenazööril ja küünarvarte kõverdamine istudes käsikutega 2x20 = kokku siis võtab 80kordust ja nädalas siis 160kordust ) nädalas siis taastumine parem kui pidev ülepäevi trenni tegemist kui võtan 3-4korda nädalas trenni ? Raamatust võtsin selle juttu: Kommentaariks: ühe lihase treening kaks korda nädalas on sageduse ülemisel piiril ja võib põhjustada probleeme taastumisega
  16. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Kas sukeldumises vees pidev käimine vähendab nahka ? Mitu korda nädalas oleks soovituslik käia ?
  17. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    kõrbemüslist saab kiudaineid,süsivesikuid ja väikest vitamiine ...ja pluss kohupiim või kodujuust nt et valke kätte saada . hommikune toit .
  18. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Aga muidu ise tarbin peale trenni kohupiim+puuvilju või kodujuust+puuvilju
  19. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Mul on väga kummaline mõte nagu mida teised kogu aeg soovitavad 3asja 1: peale trenni juua sheiki vadakujooki. 2:peale trenni juua kohupiim 200g+puuvilju 3.peale trenni süüa aint puuvilju. Päris nii erinevaid soovituslikud ..oeh
  20. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Martin Mägi . seda on ka võimalik sponsorid paluvad nende kaudu reklaamida .... Kokkuvõtteks annan oma arvamused : Lihaste taastumiseks : nr1 tarvis kindlasti õiged kavad ja õiged seeriad ja nr2 : õiged toitumised (süsivesikud,valgud,kiudained,natukest rasva,vitamiinid jne päeva koguses inimese kehakaalu kohta) ehk 5-6korda päevas tuleks süüa korralikult ja nr3 peale trenni tasub süüa süsivesikuid puuvilju või kuivatatud puuviljud ja kohupiim pakk 200g või kodujuust 100-150g ära süüa nagu valke kätte saada ehk peale trenn on Süsivesikud+valgud vajalikult tarbida
  21. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    ikka algaja ka pole .teaksin küll jõusaali värke aga tegin enda omi kava . Nüüd märgasin midagi hetk aega tagasi omi kava vigu et nagu ei klappi kokku . siis tuleks võtta fitnessi treeningkavad võtta aga kuid mudu leitsin sealt mis on minule nagu parem tunnet tekkitand . aga muidu selline pilt teind juba 1a ja 1 kuud tagasi ja siiamaani pole teind pilte ja aint tegelend jõusaalis . Muidu juuli-augustis töötasin soomes ja igapäev tassisin 25-30kilose plokke vms . augustis tulin tagasi eestisse ja hakkasin tegelema edasi jõusaalis juba siiamaani praeguseni . Pilt on 1aastat ja 1kuu tagasi tehtud Arctic sportis .
  22. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    kuulge . Aga kes neist ei tarbi pulbreid on nii vähe inimesi märgata kellel on suurt lihaseid . Aga kõige rohkem olen märgand tippjõukad ja kaua käind jõukamehed kes on tarbind vadakupulbrit ,on neil suurtes lihastes .
  23. lihase taastumise edasijõudnutele. Palun targad juttu panna.

    Unustasin lisada ka ,et hera80+dextoriga tarbimine siis tulemusi lihaste taastumine on märgata alles 3-6kuu pärast ? kui igakuu järjekorras pilte tegemist .
×