Jump to content

PlaaTable

Kasutajad
  • Sisu loend

    75
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PlaaTable postitused

  1. Kõhukinnisus vitamiinidest

    Kui elad Tallinnas siis: http://www.hardsport.eu/et/Store?c=8&p=1104
  2. Metabolismi käivitamine

    Mida peegel räägib ?
  3. Valke on jah vaja vähemalt 2g/kg kuid süssareid 1g/kg kohta tundb vähe, ise tarbin bulkimise ajal ca 4-5g/kg kohta Kaloraazi saad umbkaudsel teada siit: http://www.struktuur.net/kcal.php#results
  4. Valgud ja rohusööjad ja loomasööt

    Mis 100g ? 50 ja aitab ka, ega siis valku palju ei tohi tarbida. Õige lihas kasvab ikka rasvast ja süssaritest. Absurd.
  5. Pullid pildid netist

    Natuke toitumisest ka
  6. Valgurikkad pannkoogid

    Mitu grammi see pool klaasi peaks umbes olema ?
  7. Milliseid jalatseid kannate?

    Endal mingid nike jooksutossud, väga hästi ajavad asja ära, nii jooksurajal kui ka kükke tehes.
  8. Rohkem rõhku ülarinnale.

    Ülarind ? Olen ma loll või mida... Mitu erinevat lihast seal rinnas olema peaks ?
  9. Toitumine.

    Söö söö neid chipse peale trenni, ega ta halba ei tee, kuid süssareid võiksid kõrvale leiutada.
  10. Toitumine.

    Talleggi kana tsipsid sisaldavad sajas grammis 53 g valke, mis tähendab et ühes pakis on valke ca 29 g. Samas söön ka ise iga päev ca 400g kohupiima/kodujuustu, ei näe et midagi halba toimuks.
  11. Vitamiinid

    Ise kasutan Trec Nutritioni omega-3 ja Scitecnutritioni ZMA-d, väga odav ja kvaliteetne.
  12. Jõumehe cookies

    Päris head tulid välja kuid suhkrut oleks rohkem pidand lisama, praegu sai see häda meega leevendatud
  13. Jõusaali tolad...

    Oehh... 17. Kui sa hakkad rääkima kellegagi, kellel on seeria pooleli. - Trennikaaslase arvates see tavaline 23. Kui sa jätad oma jalapäeva ära. - Ma ei usu, et ma just tola olen kui korra kuus peale kooli puhata tahan
  14. Pankrot

    Ma näen küll igalpool neid siiamaani müügis
  15. Vajaks abi

    Oleks vaja abi toitumisega, olen 14, 171 pikk, kaalun 70 kg, rasvaprotsent on ca 13-14 % ja sooviks siiski kaalust tasakesti juurde võtta, seda põhiliselt lihasmassi arvelt. Kuigi olen oma enese tarkusega suutnud saada kena välimusega lihased, sooviks ikkagi targemate abi. Trenni teen 5 korda nädalas, seda siis koolipäevadel. Mul nõrk mälu, ei mäleta väga mida mis päeval sõin , kuid Reedel oli toitumine järgnev: Hommik - kell 6:30 5 vilja puder piimaga ( ca 70 g helbeid ), kõrvale kohv. Koolis - kell 14:00 Mitu salatitangi täit salatit (pool taldrikut oli kujgaga täis), ca 100g tatart, kulbitäis kastet, 3 kalapulka, 4 vormileiva viilu, 400 ml keefiri. Peale trenni - kell 16:00/17:00 (oleneb tunniplaanist koolis) Võileib - 2 viilu leiba, vahel 2 keedetud muna viilutatult. Kodus - kell 18:00/19:00 Mitu suurt kartulit, kulbitäis kastet, mitu suurt lusikatäit salatit, 2 viilu leiba, 200g 0,1% kodujuustu, liiter piima. Oleks vaja abi, hommiku ja lõunasöögi vahel päris suur auk, kõht tihti enne koolieinet tühi, mida teha ? Samuti võiks vast õhtuse kodujuustu süüa mõned tunnid enne magamaminekut ? 200g 0,1% kodujuustu sisaldab kõigest 160 kcal... Seega ootan targemate arvamust, mida võiks muuta, ümber tõsta ? E:// Parem ärge küsige miks see kell pool 3 postitatud on, trennipäevadel olen supsti kell 10 unemaal
  16. Vajaks abi

    Eks vaatab seda kodujuustu ja värki, sellele koolis vahepealsele söömisele panen homme halvaaga alguse paika
  17. Vajaks abi

    Kommi õnneks sisse ei topita Tarbin juba pikalt Trec-i Omega 3 kapsleid. Edit:// Hakkasin sügavalt mõtlema hommiku ja lõunasöögi vahelisele ajale, arvatavasti siiski koolis kodujuustu sööma ei hakka, kuid mõtlesin halvaale, muidugi seda igapäev sisse ajada poleks hea ning siinkohal sooviks teada mida muud batooni/saiakese vms taolist, mis sisaldab ka mingis koguses valku, saaks koolis mugavalt nosida ?
  18. Vajaks abi

    Kahjuks pole igapäevamenüü just minu otsustada :S Hommikusöögi ja kodujuustud, kohupiimad saan ise leiutada, kuid liha, kala ei saa just igapäev.
  19. Vajaks abi

    Valku saan sihukese toitumisega 140 g päevas kätte, muidugi võiks olla natuke rohkem, seega plaanin vadakuvalgu pulbri ostmist.
  20. Haarde tugevus

    Ise kasutan haarde tugevuse treenimiseks kettaid, võtad 20 kilose ketta ja hoiad mitu korda nii kaua kuni suudad, mul toimis ja arengut oli tunda.
  21. kaal kinni

    Mida hommikuti sööd ? Mida peale trenni sööd ?
  22. Rasvaprotsent alla

    Ei oska praegu su toidu kaloraazi hinnata, kuid kui sööd ikkagi praeguse kava järgi natuke alla normi, siis oota ja vaid oota, küll peegel näitab peagi tulemusi Et toimingut kiirendada ei soovita kindlasti mingit Extra Horny Fit 3000 tabletikesi ka sisse kõlistada, mille tootjad väidavad 30 päevaga kõhnaks saamist, kui väga suur soov on jällegi protsessi kiirendada otsi tuntumatest kauplustest L-karnitiini või erinevaid burnereid, fitshopis ka täiesti olemas, pidavat rasvapõletust kiirendama. Ise olen saanud kunagi kaalu vägevasti alla saanud vaid toitumist muutes.
  23. Kasvatada kiirelt ja tõhusalt musklit

    Ise soovitaksin teha kodust trenni ülepäeva, lihas vajab puhkust ka. Kuid parima tulemuse jaoks käi ikkagi jõusaalis või bodypumpis. Kätekõverdusi võiksid teha umbes 3x20 või isegi rohkem kordusi, eks sa ise tunned kuidas suudad ,ja istesse tõusud unusta ära, tee midagi sellist:
×