Jump to content

PlaaTable

Kasutajad
  • Sisu loend

    75
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PlaaTable postitused

  1. Plaatable blogi

    Eile surusin natuke kangi, 100kg surusin ära ja suveks üritan 130kg ära suruda.
  2. Plaatable blogi

    Kaalusin end täna, sain mõnusa numbri kätte ehk 80kg 173cm pikkuse juures. Filmisin veidi poose ka ja kui keegi huvitatud sellest siis möksin kokku klipid.
  3. Plaatable blogi

    200 ei ole raske, asi on haardes, haaret vaja treenida. 175 jääb ka sinna teele, eks ma seda tõstan ka. Ei hakka selleks rihmi küll ostma, käed tugevaks!
  4. Plaatable blogi

    Olen kettast kinni hoidmist teinud, peaks rohkem tegema ja peale igat trenni juba pikemat aega teen rippumist, tuleb vast aega anda asjale lihtsalt.
  5. Plaatable blogi

    Nädala pärast cuttima!! Täna unustasin kaaluda hommikul, kuid peaks olema 78 kilo või grammike alla. Sain odavalt mingid hand gripid omale(need pigistamise junnid) ja pumpan neid teleka kõrvale väheke, äkki muutub haare tugevamaks, eks näis. Märgiks ka siia ära, et enne suve tahan ära suruda rinnalt 100kg ja jõutõmmet teha 200kg. Rinnalt surumisega arvan seda, et suveks surun rohkemgi kui 100kg kuna hetkel käib pidev trenn 80kg-ga. Jõutõmbega on ikka see haardeprobleem, ei ole ka 150kg jalgadele ega seljale kurnav, kuid käsi ei hoia üle mõne korduse kinni.
  6. Plaatable blogi

    Ma lihtsalt tunnen nagu käsi ei hoiaks kinni, kasutasin kindaid kuid palja käega on mul parem. Samas hea mõte, peaks ära proovima magneesiumi, sportlabis oli tükk jubeodav ka.
  7. Plaatable blogi

    Muidugi kõik on õige mis eelpool mainitud, siiski... Trennist ka... Jalapäev oli, tegin max kordusi oma kunagise jõutõmbe rekordiga ehk 110 kg-ga Täna tegin 15 kordust sama raskusega ja mis mind juba pikemat aega häirib jõutõmbe puhul, on see et mul on väga nõrk haare, jõutõmmetel saavad selg ja jalg vähe koormust kuna lihtsalt haare ei võimalda korraliku raskust piisavalt kaua kinni hoida, nii ka tänase 110kg-ga kang lihtsalt kukkus käest. Võite nippe seoses haardega jagada.
  8. Plaatable blogi

    Täna oli taas rinnapäev. Kava suhteliselt sama mis eelmine kord, surusin 4x5 80kg kangiga rinnalt, kerget abi oli vaja vaid viimase seeria viimase kordusega, mis on parem tulemus kui eelmisel rinnapäeval. Ei ole mingit kuradi sõltuvust, väga kahtlane on see, et noored ja valgupulber aetakse nii jubedaks teemaks, varsti on paar vadakusheiki mõne jaoks hullem kui tänaval suitsetavad 13 aastased... o.O Reostada pole vaja, võtke kodus paberileht ja pliiats ette ning elage end sõnaliselt välja.
  9. Marius Lemming blogi

    Väga hea kükk! (lk7)
  10. Plaatable blogi

    Katsu olla Tim, midagi ei tea ära reostama tule. Mine reosta mujal. Lisan ka siia et täna hommikul olin 77.3kg, eks näis kas 78 tuleb ära.
  11. Plaatable blogi

    SKG, kui viitsisid natukenegi ennist lugeda siis märkasid mis valgukogust tavaliselt tarbin. Trenne on päevas tavaliselt 1.
  12. Plaatable blogi

    Eelistan enne ja peale trenni siiski pulbrit-that's me. Hea ja kiire imendumine, kodujuust siiski imendub teadupärast kauem ja pulbril hea BCAA-de sisaldus. Mugavus on ka üks olulisi rolle miks kasutan pulbrit, jubehea seda kaasa võtta, vesi peale ja volaa, valgulaks jälle sees.
  13. Plaatable blogi

    Kajastan siis oma toitumist ka natuke, iga päev on erinev ja kalorid kõiguvad veidi. Hommikusöök Kaerahelbepuder piimaga (60g kuivainet) 100g kohupiima 2 muna Vahepala belvita küpsised Lõunasöök kartulipuder leib paneeritud kala peedisalat Enne trenni banaan (tavaliselt puudub) valgusheik Peale trenni 2 banaani valgusheik Vahepala - suur sheik kodus 2 pakki kohupiima(tavaliselt 1) lusikatäis pähklivõid piima banaan Õhtusöök 200+g forelli kartul peedisalat kaste natuke melonit Vahepala (hetkelseisuga veel tulekul) 100g kohupiima Umbkaudne energiaväärtus 3200+kcal 75+g rasva 275g valke 320+g süssareid Tavaliselt valke vaid natuke üle 200g kuid iga päev on massi kasvatades mul erinev.
  14. Plaatable blogi

    Martinkink, see võib piirata mind, kuid ma parem ootan ja õpin enda keha tundma, et sellest võtta maksimumi. Su pildi, gifi peale ei oska kohe midagi öelda, uuri seda blogi siin veidi ja tee omad arvamused Priibele ütleks, et minu eesmärgiks oli rahulik negatiivne kordus ja maksimaalne keskendumine seljale. Hetkel käin kooli jõusaalis, eks ta üks paras peldik ole aga raskus on raskus.
  15. Plaatable blogi

    Nonii, väike update siis. Varsti üritan rahvale pilte ka hankida, 2.5 nädala pärast hakkan cuttima ehk siis kaalu alandama. Pikki plaane pole, põletan piisava koguse pekki maha, et kuubikud oleks väljas ja üldpilt kuivem ning eks siis näis mis edasi saab. Trennist täna-tegin selga ja biitsa, muidugi saaks teha tunduvalt suuremate raskustega kuid üritan koormust hoida seljal. Laia haardega lõuatõmbed 3x6 (rohkem et soojaks saada) Cable rows 3x8-65kg(võite eestikeelse vaste kribada temasse, luban ma ei hammusta) Cable rows laia haardega 2x10-60kg Tõmme plokil ülalt rinnani 3x12-55kg Istudes küünarvarre kõverdamine 1x6-üks hantel 20kg (teeks rohkem kuid kardan ülekoormust) Haamerkõverdamised 2x10- üks hantel 12.5kg Küünarvarte kõverdamine kätt keerates 2x12- üks hantel 10kg Keresirutus seljapingil 2xtunde järgi Panin veel tähele seda, et ei tea paljude harjutuste korrapärast eestikeelset nimetust
  16. Plaatable blogi

    Eesmärgiks on jõud ja mass, mille järgi härra sügiskülv arvab et tegu pole kaalulangetusega?
  17. Plaatable blogi

    Taaskord oli täna tissipäes Kava suht sama mis eelmine kord Rinnakt kangiga 4x5 80kg Rinnalt hantlitega 3x8 üks hantel 22.5kg Libikas trenazööril 3x10 42.5kg (tegin rahulikult ja käed hoidsin sirgelt) Kätekõverdused laia haardega hantlitest kinni hoides 2x20+ Taaskordne kõhutrenn, kolm superseeriat ning 2 tavalist. Kõhutrennist ütlen et oma superseeriad peaksin järgmine trenn lõppu jätma ning midagi uut ka lisama.
  18. Priibe Blogi

    Head pildid, suur vahe on sees neil, suveks rannavormi!
  19. Plaatable blogi

    Ahoi, eks ma hetkel pommitan tihedalt ja toon ka tänase kava välja. Tehtud sai siis rinda ja kõhtu. Alustasin rahulikult ja ei keskendunud väga jõu treenimisele. Rinnalt surumine kangiga 3x6 73kg Rinnalt surumine hantlitega 3x8 üks hantel 25kg Liblikas trenazööril 3x10 45kg Lamades lennutamine hantlitega 2x12 üks hantel 10kg *supersiikret kõhutreening mille harjutusi ma ei oska isegi nimetada* kokku 2 tavalist seeriat ja 2 superseeriat
  20. Plaatable blogi

    Nonii, postitan siis natuke oma jalapäevast siia Tunnetus oli õnneks täna hea kuid säärele oleks võinud 2 harjutust teha. Kükk kang turjal 4x6-8 100kg Jõutõmme 3x5 130kg Jalapress 4x10 170kg Jõutõmme sirgete jalgadega 3x10 70kg Sääretõste jalapressil 3x10 60kg Iga trenn on erinev ja kordused alati kõiguvad, lihtsalt tänane trenn oli siuke.
  21. Plaatable blogi

    Ega ma teen otsa siia ära ka siis, täna sai tehtud õlga, õla päeval teen ka triitsa. Hantlitega õlapress 3x8 22.5kg üks hantel Hantlite tõstmine kõrvale(või lennutamine) 2x10 10kg üks hantel Hantlite lennutamine üles istudes kerega vastu jalgu(tagumise delta jaoks) 2x10 8kg üks hantel Õlakehitused plokil 2x8 80kg plokil Õlakehitused hantlitega 2x12 25kg üks hantel Õlapress kangiga 2x12-15 40kg kang Plokil allasurumine köiega 3x8 27.5kg plokil Surumine rööbaspuudel 2x?? Kindlat kava ei ole, iga trenn tõstan lihtsalt harjutusi ümber kuid põhimõte jääb samaks. Nagu näha siis palju seeriaid ei tee, iga trenn üritan hoida üle 20 seeria. Homme jalapäev! E// lisasin raskused
  22. Plaatable blogi

    Ei ole, valku tuleb jubepalju süüa.
  23. Vead lehel

    Tänud, sain asja korda.
  24. Kui vanalt

    Ei jää mingit kasvu kinni, ei ole vaja karta, alustasin peaaegu sinuvanuselt ja kasvu kõvasti juurde tulnud.
  25. Suured suured probleemid kaaluga

    Tervislik toitumine ei ole siiski jahu eemaldamine menüüst ja rasvas praetud asjade mitte söömine, telli toitumiskava
×