Jump to content

Hexakas

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Hexakas

  • Tase
    Vaatleja
  1. kaalust alla

    Seda ma olen siit lugenud jah, et enne oleks hea teha jõu osa ja peale seda aeroobne osa. Aga spordiklubis on paraku need tunnid just niimoodi seatud, et enne on kas siis step või bodyaeroobika ja pärast bodypump See mure on ka, et soovitatakse ju süüa mitmekesiselt aga mulle tundub see igapäevane kala/kana + toorsalat ja kodujuust nii üksluine. Kui ma vahetaks hommikused võileivad näiteks omleti vastu ( 1 muna + 2 munavalget rasvata piimaga), kas siis saaksin valku piisavalt?
  2. kaalust alla

    Seda kah, et vett joon 6-8 klaasi päevas, vahest rohkem ka.
  3. kaalust alla

    Kas keegi oskab äkki soovitada, mida ma äkki valesti teen, kui üritan järgmise toitumis- ja treeningplaani järgi kaalust alla võtta ja ühtlasi ilusat lihast kasvatada - kas see üldse on võimalik sellise plaaniga. Kaalust alla oleks vaja nii 10-15 kilo, samal ajal ei taha ma olla luider tegelane, vaid pigem lihastes. Söön niimoodi: hommikul kell 7 kaks võileiba (rukkipala, bonjour light või delma light, lahja sink, kurk või tomat) ja kohv rasvata piima ja suhkruasendajaga kell 10 puder (välja arvatud manna või riisipuder) 1 tl moosiga kell 13 supp ja toorsalat või kala/kana toorsalatiga vahest mõni keedukartul kell 16 250g dieetjogurtit ja paar puuvilja kell 19 200g kodujuustu või valgujook (rasvata piimaga) Treenin niimoodi: esmaspäeval 60 aeroobikat ja 60 min bodypump teisipäeval 60 min aeroobikat kolmapäeval 60 min aeroobikat ja 60 min bodypump neljapäeval 80 min aeroobikat reedel jõusaal + 40 min käimist laupäeval puhkepaus pühapäeval 60 min aeroobikat
×