Jump to content

Wizzy

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Wizzy

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev December 12

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Vormi taastamine

    Ma ei tea millest see tuleb, aga täna kaalule astudes olen 2,3 kilo kergem. Enne postituse tegemist olin 83 kilo umbes ja täna 80,7
  2. Vormi taastamine

    http://www.struktuur.net/kcal.php#results küsimus, kas see kalkulaator on usaldusväärne?
  3. Vormi taastamine

    Suured tänud vastuse eest, sellest juba palju abi. Kui vigastus väljaravitud, siis loodetavasti panen ka siia mingit tagasisidet kuidas läheb. Enda huvides kasvõi
  4. Vormi taastamine

    17
  5. Vormi taastamine

    Tegelen jalgpalliga ja käin ka aegajalt jooksmas ning suve keskel sain vigastada päris rängalt nii, et veel praegugi trenni teha ei saa. Samas selle ajaga on kogu sportlik vorm ja kehaline vorm korralikult käest ära läinud ning lisakilosid korralikult juurde tulnud. Septembris kui algab jälle kool, siis on soov hakata lisaks jalgpalliga ka üldfüüsilist vormi parandama ning selleks on paar küsimust. Olen lugenud, et kõige aluseks on toitumine. Päris toitumiskava ma tellida ei soovi. Pikkus hetkel ~181 cm ja kaal kõigub 82-83 juures. Tahaks saada kuskile 76-77 juurde. Vaadates viimaste nädalate toitumist siis olen kartma hakanud, et see n.ö. ilma trennita elu viib lõpuks paksuks saamiseni. Praegune vorm ei ole üldse kiita. 1) Kas vormi parandamiseks ja kaalu langetamiseks pean loobuma oma koolilõunast ja selle asemel ise midagi koguaeg kaasa võtma? 2) Kas vormi parandamiseks ja kaalu langetamiseks pean ilmtingimata ostma toitumiskava 3) Kui palju ma süsivesikute tarbimist piirama pean? Tavaline eine kooliajal on umbes selline Hommikul Klaas piima / Tee Kaks-kolm singi võileiba / neljavilja puder Banaan Lõunal Koolilõuna (Piim, mingi salat, kartulid ja siis kas pikkpoiss, liha või kana on kõige tavalisem) Õhtul Riis/Pasta ja kanafilee ning kodujuust Piim Kohupiim Ja kas umbes sellise toitumisega tasub üldse loota tulemusi. Trennid on 3-4 korda nädalas + 4-5 korda kuus käib jooksmas ning aegajalt satun ka jõusaali. Osades trennides on ka n.ö spets jõutrennid. Hetkel ravin vigastust ja tegelen vaikselt taastusraviga ning olen juba vaikselt rattaringe (~20 km algul) tegema hakanud. Plaan 3x nädalas nendega alustada ja edasi jooksule ja siis juba rutiinsesse treeningrütmi. Jõusaalihunt pole kunagi olnud ja millegi pärast ei paelu see nii väga. Võibolla seetõttu, et iseloomult suht kärsitu ja tahan kohe tulemust näha. Samas mingit tühja trenni ka teha ei taha.
×