Jump to content

eiweiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

eiweiss

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.01.1992

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Tahtsin lisada veel, et Monika tort n2eb t6esti super v2lja!!! Nii kihvt, kuidas viitsitakse ja tehakse ikka
  2. Ma ise ka suure kogemustepagasiga pole j22tisetegemisel, aga nagu ma aru olen saanud, siis justt2nu munakollastele tuleb selline m6nus kreemjas j22tis. Selle yhe munavalge ma panin ise ka, et nii palju yle ei j22ks ja 2ra ta midagi ei rikkunud. Ma arvan, et kui tervete munadega teha, siis ei tohiks j22tisel lasta sygavkylmas p2ris l2bi kylmuda, vaid tuleks seda sellise poolpehmena syya, siis vast 6nnestuks tervete munadega ka. Muidu kipuvad munavalged j22sse minema. Ma ei tea, kas t2na v6is veel retsepte saata, aga isegi, kui v6istlusel ei osale, siis 2kki kellegil minuga sarnane maitse. Mulle meeldib vahetevahel hommikus88giks praetud saiu teha, proovisin nyyd sama retsepti koos pudingiga ja maitse tuli nii m6nus mahlane ja karamelline, et ei pidanudki valget surma lisama Karamelli-praesaiad: piim 1 muna 2 spl pudingit sai praadimiseks v6i/6li Panni v6ib k6igepealt sooja panna. Seej2rel segada kausis kokku muna, 2spl pudingupulbrit, piim. Kogus vastavalt saiade arvule. Sai kasta m6lema kyljega segusse ja praadida m6lemalt poolt. Kuna mu armastatud kirsimoos sai otsa, otsustasin saiade peale pudingut valmistada.
  3. Postitan siis esimese reeglite j2rgi pildi koos pakiga Kuna olen ise ka suur j22tises6ber, siis otsustasin proovida pudingust j22tist teha. Koguseid kyll grammi pealt ei m66tnud, kuid retsept n2gi v2lja enam-v2hem selline: Karamellij22tis: 200ml piima 1- 1,25dl pudingipulbrit 3 munakollast 1 munavalge 50ml valmis kohvi K6igepealt segada pudingipulber piimaga ja panna 5-ks minutiks kylmkappi. Seej2rel vahustada mikseriga munad, millele soovi korral v6ib lisada ka suhkrut. Suhkur v6ib olla on omal kohal sokolaadipudingi korral, aga karamelli oma tuli kyll liiga magus. Kui puding valmis, segada see vahustatud munadega ja kohviga mikseri abil korralikult l2bi. Segu panna v2hemalt 2ks tunniks kylmkappi. Ideaalis tuleks iga poole tunni tagant kylmkapis segamas ka k2ia. Kui segamiseks aega pole, siis soovitan lihtsalt natuke v2hem kylmkapis hoida ja p2ris k6vaks j22tisel mitte minna lasta. Maitselt oli t2pselt nagu karamellij22tis, kirsimoosiga syyes lausa super. Magusaisu v6ttis ka pikaks ajaks 2ra
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Võistlus küll vist juba lukus, aga äkki tõesti kasupoeg kujutas koeraga jalutamisel nähtut või siis mulle meenutas see millegi pärast mägesid ja kelgutajaid/suusatajaid
  5. Tere! Tegemist võrdlemisi algaja naisterahvaga, kuid jõusaal päris võõras ka ei ole. Oleks soov jõuda sinnani, et jõuaksin oma keharaskusega lõuatõmbeid ja rööbaspuudel surumisi teha. Praegu tundub suhteliselt lootusetu üritusena. Nagu aru olen saanud, siis tuleks lisaks käelihastele ka selga ja õlgu treenida. Kas targemad oskavad nõu anda, milliste harjutuste abil kõige efektiivsem oma eesmärgi suunas liikuda oleks ning kui kiiresti üldse tulemusi oodata võiks?
×