Jump to content

Vana

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Vana

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 10.04.1930

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Tervist saledad ja ilusad. Jagaks mure ja küsiks nõu. Plaan kaalu langetada, plaani ammu peetu, nii 3a. mitu korda proovi tehtud, aga ikka läheb käest ära. 36)110kg 177cm. 110kg püsib nagu nael paigas(kaal ei ole rikkis). unistus oleks 80... Minu loll mõistus ütleb mulle, et kaal tuleb pikast söömata tööpäevast ja õhtul on hunt näljane kui kurat. Teine põhjus on, töö sisaldab palju autoga sõitmist vahest liikumist, pikad otsad ja hiline koju jõudmine. Hunt näljane jõuab õhtul hilja koju ja võte isegi ette kujutada mis köögis toimub. Seega minu idee, kuidagi peab selle nõiaringi murdma. Õhtul vähem sööma või üldse mitte(on räägitud, et see ei toimi). Hommikule rõhku panema ja leia aega päeval süüa. OK. Proovisin Hommik on veel ok. Vägistad selle söögi sisse. Lõuna kipub vahele jääma või pole võimalust. Ja peale söömist ei tule tööst midagi välja, oled uimane, unine, raske olla. Arvatavsti ülekaal+söök+töö ei ole ka päris hea mõte südamele. Seega uus idee. Ainult toiduga saavutada mingi kaalu langus+vabal võimalusel kihtsalt liikuda(juhtub ikka harva). Kas on võimalik lihtsalt toitumise muutmisega muuta kaalu? Ma arvan, et vana söömiseharjumus on ikka kõvasti sees. Kuidas saate lahti sellest näljatundest mis vana harjumusega kaasa tuleb? On mõnel mingid nõksud? On kuskil päevikud kus saaks lugeda erinevaid kogemus mis töötab ja mis ei tööta? Ei jõua ju kõke ka katsetada. Päevikus on näha ka eluviisi tusta, kõik ei saa alustada hommikut 6.00 300 kõhulihasega(ulme minu arust) nagu ma foorumist lugesin. Kust see aeg võetakse? Küsimused: Kuidas näljatunnet vähemaks saada? Kust saaks näiteid, kogemusi mis töötab mis mitte?
×