Jump to content

Kats23

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kats23

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 23.08.1989

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://https://www.facebook.com/katrin.smetske?ref=tn_tnmn

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Üldiselt lähen trenni 2 tundi peale tugevat lōunasööki, peale trenni kohe puuvili sisse. Mida vōiks selle vahepealse aja sees tarbida, et powerit jaguks ka trenni ajaks?
  2. Toitumisega kōik korras, toitun kava järgi, aga ikkagi kipub peale tööpäeva trennis väike väsimus tekkima.
  3. Mida soovitate algajale jōusaali? Mōtlesin trenni ajal proovida Intrat, kuid ehk on ka muid soovitusi?
  4. Treening- ja toitumiskava

    Kui keeruline on tehe toitumiskava laktoosi all kannatavale?
  5. Treening- ja toitumiskava

    Ikka Tallinn
  6. Treening- ja toitumiskava

    Asi ei seisa selle taga.
  7. Tere, eesmärk võtta osa järgmisel aastal mõnest võistlusest ja oleks soov just selle sihiga leida treener, kes oleks valmis mulle just selle õige sihi ette andma. Suurepärane oleks, kui keegi veebitreeneritest oleks valmis minuga isiklikut kohtuma ja mind üle kaema soovitusi? Ootaksin väga näiteks mõne kulturisti tagasisidet. Tahaks proovida kätt athletic fitnessis.
  8. Pikkus 170, kaal 54. Kuidas ka pole püüdnud, aga seda kaalukest juurde ei tule.
  9. Lihtsalt seda juttu ja pilte vaadates tekib tõsine huvi asja vastu. Eks paistab, kas asi jõuab ka reaalsusesse või jääbki vaid unistuseks.
  10. fitness

    Ise asun Tallinnas, ennekõike tahaks, et keegi hindaks mu kehatüüpi ja annaks hinnangu ning kas saaks üldse asja. Aga tänud info eest! ;D
  11. fitness

    Oleks tõsine soov ja huvi tegeleda fitnessiga. Kas oskab keegi soovitada, millest alustada. Eelkõige kust alustada?? Kellega ühendust võtta ja mis on üldse vajalik mõne klubiga liitumiseks?? Ette tänades:D
  12. kõht

    Minul sama asi, aga arvan, et see loomulik Kui sööma hakkad, siis pane midagi lohvakamat selga, siis ei paista välja:D
  13. Rasvad

    Ma olen ka seda mõelnud, et rasva on kõige lihtsam sisse ajada, aga tegelikkuses ei tundugi see nii väga lihtne. Kala fänn ma väga pole, muna ja piimaatooted vist on rohkem valguallikad. Mõtlesin, et ehk aitab pähklite nosimine.
  14. Rasvad

    Mmmm, peab vist poodi minema:P Avokaadot pole varasemalt üldse proovinud, vaatame kas ka maitseb..
×