Jump to content

Ahto112

Kasutajad
  • Sisu loend

    35
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Ahto112

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 20.04.1985
  1. Kükkimine

    See jah hea, vahest teen sellist isegi.
  2. Kükkimine

    Endale mulle meeldis see artikkel : http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=5797
  3. Kükkimine

    Ma tean jah juba tglt sinu arvamust
  4. Kükkimine

    Seda artiklit lugenud jah ja ka kõike mis siin veel leidub üritangi nüüd siis saada kinnitust oma veendumustele ja teiste treenerite sõnadele
  5. Kükkimine

    Ma ise olen sellega nõus täiesti ise ma teen nii et alla paralleeli nõks ja väga harva ka sügavaid ning leian et sügavatele peaksid keskenduma põhiliselt just tõstjad ning treenin ka niimoodi edasi....aga mis sellest arvata kui näiteks naine, kes pole kunagi kükk ega jõutrenni teinud pannakse kohe sügavkükke tegema?
  6. Kükkimine

    Seda minagi mõtlen:D aga mõtlen seda nn tavalise jõusaalikülastaja koha pealt, kes teeb näiteks 1 x nädalas kükke ja neid ka ainult sügavaid.
  7. Kükkimine

    ma ise olen ka sama meelt, kuid meil ühe sõbraga tekib koguaeg vaidlus selle peale Mina olen paralleeli poolt ja tema tulihingeline sügavküki pooldaja...et alla ja kiiresti üles.... et enamus treenereid ikka nii soovitab jne....mina jälle kuulen soovitusi koguaeg, et nõks alla paralleeli....saan aru et tõstespordis see oluline. Nüüd üritangi siin teadjate käest küsides tõele lähemale jõuda
  8. Kükkimine

    Kumb kükkimine on ohutum liigestele....kas kükk natuke alle paralleeli või siis sügavkükk, mis läheb nii sügavale kui võimalik ja siis üles. Küsin kuna ise teen enamasti nn kükki, mitte sügavkükki, kuid on erinevaid arvamusi sellest. Usun et kui koguaeg sügavkükki teha, siis ei pea põlved kaua vastu....just nn tavalisel jõusaalikülastajal. Eks lihase seisukohalt on ta kindlasti natuke arendavam...aga jah...ootaks just treeneritelt/teadjatelt arvamust:)
  9. Nõuandeid spetsialistidelt .

    Sellise loo puhul aitab ainult treeningkava vahetus, kava spetsiaalne ülesehitus ehk trenni planeerimine näiteks teatud kuu vältel...jõutsükkel,massitsükkel jne ning piisav puhkus. Kreatiini küll ei soovita kohe nii varakult võtta, sest ega ta pole mingi imerohi ja enne enda normaalse arengu lõppu ei ole mõtet. Ise olen kreatiiniga 3 kuuri max teinud ja ta on abi andnud rohkem just sellega, et trennis jõuad rohkem kordusi ja suuremaid raskusi suruda ning sellega koos ka rohkem massi tuli. Kasutama hakkasin seda näiteks kui olin 22.a ning enne kasutamist ei olnud ka tulemused lahjemad.
  10. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    +20 kg juures ja 10x suht kergelt...ilma raskuseta 18, aga see nii treenitav asi, et üks/kaks kuud trenni ja ca 30 nohu teha Kaal 90kg
  11. Haarde tugevus

    KUi ta sul selline piisavalt raseke on, et jõuad näiteks esialgu teha kuni 10 ja natsa pealegi, siis on sul hiljem juba arengu tarvis midagi raskemat vaja(ca 1-2 kuu pärast)
  12. Haarde tugevus

    Ripu raskusega, võta raskused kätte ja käi nendega, kasuta grippereid ja tee harjutusi puhtalt ilma igasuguste sidemeteta(väljaarvatud maxide tegemised)....ise teen samamoodi ja haare ikka ulmeliselt tugevnenud
  13. Arnoldi kava , paluks abi

    just ise ka arvutasin nii, kui harjutuse kestus minimaalselt 30 sek ja vahepukhus1 min
  14. Arnoldi kava , paluks abi

    Huhh päris julm aeg läheb ju selleks ca. 3-3,5h kindlasti (esmasp,kolmap,reede)
  15. Naharebendid

    Ma ei tea aga kui mina mingi 14-18 aastasena raskelt jõutrenni,kergejõustiku jne tegin, siis mul ei olnud ühtki nahakoe rebendit, aga nüüd kui ma hakkasin uuesti trenni tegema 22.5 aastasena, tulid mul kohe kaenla alla 8kuuga needsamused....et ei tea millest küll aga võib-olla siis kaalu tõusust, mis oli 6 kg.....aga ei tea isegi. Õnneks ei ole väga hullult ja edasi ei ole läinud/tulnud
×