Jump to content

KiluAndres

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

KiluAndres

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 06.01.1973

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    info, tunne, teadmine ja faktid on kõik isemoodi. info - maakera on ümmargune, tunne - äkki on siiski lapik ja sealpool silmapiiri saab üle serva alla hüpata, fakt - mõned kosmonaudid on ümber maakera lennanud ja ongi näinud,et on ümmargune. Mina olen näinud ühte katsejänest enne Bod-e programmi algust ja peale selle lõppu. Nagu kaks erinevat preilit oleks. Minuarust on see fakt, kellegi teise jaoks võib see olla tunne(nii või naa). mina olen 2 nädalaga 5,1 kilo alla võtnud...
  2. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    - 5,1kg on minu skoor
  3. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Burn on väga mõnusa maitsega ja samas väga hea lõhnaga. Mulle meeldib...
  4. Vemma

    kas on mingi teenus, mis mulle külmkappi need marjad aastaringselt tooks, kust ma neid siis võtta saaks?
  5. Vemma

    mina olen kasutanud Vemmat juba mõnda aega ja ka teistele soovitanud. eelkõige on tegemist lihtsa ja laisa inimese toidulisandiga. ta on mul seal olemas ja kohe käepärast... võtad külmkapist ja saad kogu päevaks vajaliku energia. ja maitseb suurepäraselt. vemma premium on tõeliselt mõnusa maitsega. vemma premix mulle niipalju ei meeldi - minu jaoks liiga magusa maitsega. tänasest saab juba burn'e tellida, tahan nüüd selle maitset ja mõju proovida
  6. Probleem dieediga

    http://www.chrispowell.com/chris-powell-stories.html Siin siis sama süsteemi tulemus, kuigi ilma Bod-e'ta
×