Jump to content

LiisbetV

Kasutajad
  • Sisu loend

    21
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

LiisbetV

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev August 7

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.facebook.com/liisbet.vincenti

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  • Interests
    HIIT
  1. Puusadelt pekk maha

    sellepärast ma ütlesingi, et AINULT toitumisega pole mul küll mingit lihast tulnud. See on loomulik, et toitumine peab paigas olema... aga minul isiklikult lihas küll ei kasva kui ei liiguta ennast, vbla viga minus siis
  2. Puusadelt pekk maha

    see on siis vist individuaalne, minul pole ühtki lihast ainult toitumisega tulnud Nähtavad lihased hakkasid tulema siis kui trenni tegema hakkasin
  3. Puusadelt pekk maha

    Puusade pealt ära nüüd küll rohkem alla taha, kõhupiirkond võiks ikka jääda ju peenemaks kui puusad, mitte vastupidi. Soovitaks erinevaid kõhulihaste harjutusi teha ja alaselja harjutusi nats... et kõhupiirkonda natuke vormida. See, et tundub et puusapiirkonnal on palju pekki, see on pigem sellest, et püksid on sul liiga kitsad ja siis jääbki mulje et pekki on palju kuna midagi jääb üle ääre;)
  4. Kaalust alla

    Minul tulid ka kõigepealt ülemised välja. Enamus kõhulihaste harjutusi mõjuvadki rohkem ülemistele (crunchid jms). Selleks, et alumistele rohkem vatti anda, peaks ülakeha tõstmise asemel jalgu tõstma (kõhulihaste harjutuste puhul). Mu selgitus kindlasti lonkab aga näiteks üks hea video- http://lowerabexercises.blogspot.com/ (video on lehe lõpus).
  5. kõht

    Väljaveninud kõhulihas? Mis see on? ja kuidas seda saab Puhas uudishimu
  6. kõht

    Pärast suurt söömat on ju kõigil kõht ees Kui see Sind nii väga häirib siis söö korraga vähem ja tihedamini. 5-6x päevas vähemalt iga 3h tagant.
  7. Kaal ei alane:(

    Mulle ei tundu see menüü küll halb Vbla tooks rohkem sisse tervislikke rasvu (avokaado, oliiviõli, pähklid, kalaõlid jne) ja vahetaks lõuna ja õhtusöögi omavahel ära (süskarite mõttes). Oleneb muidu ka millal Sa trenni teed, peale jõutrenni peaks ikka süsivesikut ja proteiini tarbima (proteiinisheik+ kuivatatud puuviljad näiteks) Tulemuse koha pealt muidugi ei saa täpselt aru, et mis tulemust Sa sooviksid, kaalunumbrit väiksemaks või et vorm oleks parem
  8. Treening ja vedelikupeetus?

    Eks vast paar cm muutuvad mõõdud ka aga mitte nii oluliselt, et riided suureks v väikeseks jääks See pigem piirkonniti muutub, nt kui nädalas rohkem kätele harjutusi (kätekõverdused, raskuste tõstmised jne) siis käe ümbermõõt suureneb nt 2 cm, seevastu kaal on endiselt sama. Kaal üldiselt mul sama mis siis oli kui üldse trenni ei teinud, naljakas on vaid see et osad püksid enam jalga ei mahu- pekiga sai kuidagi rohkem mängida ja kuidagi mahtusid püksid ikka jalga, isegi kui kitsad olid, jäi kas üle ääre vms nüüd kus lihast rohkem,siis enam välja ei mängi, ei saa seda kuidagi üle püksiääre nt tõmmata Kõige suuremaid kaalukõikumisi tekitavad minul soola söömine, proteiinirikaste toitude söömine, trenni ärajätmine ja väljas käimine (tantsimas siis) Ma arvan, et selle kaalunumbri pärast pole Sul küll vaja muretseda, kui muud näitajad muutunud ei ole tõenäoliselt ongi muutus sellest, et rohkem trenni teed, pekk see kindlasti ei ole (8 tundi nädalas on ikka päris palju trenni- minu jaoks siis - ise teen keskmiselt 12 min päevas 5x nädalas ja juba sellega on kaalukõikumised, nii et kujutan, ette millised need oleks kui 8h nädalas teeks
  9. Naised võivad treeningu ajal orgasmi saada.

    kui see tõele vastaks siis teeks kõik naised trenni või noh, räägin enda eest siis, teeks kõvasti rohkem trenni kui praegu
  10. Kas on väga tervistkahjustav menüü?

    Mina soovitaks ka jõutrenni juurde võtta, kui esialgu raskused puuduvad, siis kasuta seda mis käepärast- (lao spordi või seljakotti raamatuid, veepudeleid v kasvõi liivakotte vms ) ja siis nt tee kõhulihaseid raskusega süles või nt pea kohal. Teiste harjutuste puhul tasuks ka alternatiivid välja mõelda raskusi kasutades (kükid raskustega jne) Toitumise koha pealt pole see küll eriti tervislik valik hommikul võiks nt puder ikka esikohal olla. Makaronid võiks ka vahest muude süskaritega asendada. Tervislikke rasvu ja rohelist kraami ei näe sinu menüüs üldse- proovi need ka ikka sisse juurutada Ja hapukoor õhtuseks vahepalaks? mul pidid silmad välja kukkuma ja laua alla veerema selle peale kas maitseb hea?
  11. Kaal ei alane:(

    Hei, mina sureks selle ülalmainitud dieedi peale küll kohe maha aga eks see ole vist individuaalne Minu soovitused: Söö vähemalt iga 3h tagant. Üks eine peaks sisaldama- 1 peotäis süskareid (kartul, tume riis, täisterapasta, täistera leib/sai jne) + 2 peotäit juurikaid + 1 peopesa suurune tükk proteiini (kana, kalkun, munad, kala jne) Seda võiks siis proovida nt 2 nädalat, kui siis ka kaal ei alane siis vähendada süskareid- neid süüa siis ainult hommikusöögiks ja pärast trenni- täielikult neid ära jätta mina küll ei soovitaks, eriti kui trenni teed. Lihastel on pärast trenni taastumiseks süskareid vaja muidu põletad koos rasvaga ka neid ja lihased teatavasti on vajalikud rasva põletamise kiirendamiseks. Trenni koha pealt soovitaks proovida ka midagi intensiivsemat, näiteks HIITi ( siin minu signature-s on üks link, kus iga päev erinevad treeningud üleval- kõik keskmiselt 12-15 min, millest päevaks piisab ja kõiki saab ilusti kodus teha ).
  12. Kui palju võtsin nüüd juurde?

    Kui palju trennitad? Kui palju vett jood? muidugi ühe päeva menüü oleks ka hea kui välja tooksid;)
  13. kaal kinni

    mis see vähe hommikul ja palju muul ajal Sinu jaoks tähendab? anna näiteks ühe päeva menüü siis oskavad kõik targutada, mida paremaks teha
  14. Probleem dieediga

    Ise teen hommikuti, aga enne peab kindlasti sööma ka, vähemalt mingisugust kiiret süskarit, kui trennini vähe aega (nt kuivatatud puuviljad v kasvõi viil saia vms). Ja peale trenni nagu ikka- kiirelt imenduv proteiin ja süsivesikud. Kui ei söö enne siis sured juba poole pealt ja näed näpikesi- linnukesi Usu, see ei ole mingi jalutuskäik Harjutusi teed jah niipalju kui torust tuleb samas uutel alati see probleem, et vaatavad ainult kiirust. Seega soovitus- kõigepealt kvaliteet ja siis kvantiteet (e. enne tee harjutusi aeglasemalt kuni õige vormi kätte saad ja siis võta kiirus üles:)
  15. Liiga intensiivne trenn ?

    1500 tundub mulle ka vähe, eriti kui ütled et intensiivset trenni teed 1-3h päevas. Mina tooks jõutrenni sisse (ole rahulik lihamäeks Sa ei muutu ) ja paar päeva nädalas jätaks trennivabaks (taastumiseks). Ja vaataks üle palju Sa nt valku sööd päevas? see peaks ca. 140g Sul olema, et lihased kasvaks ja pekk saaks kiiremini põleda
×