Jump to content

zannayah

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

zannayah

  • Tase
    Vaatleja

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Üle kivide kõhnemaks !

    Ma võin jah teha köögis süüa ja olen õppinud nii mõnagi aga see ei tähenda kohe seda, et ma kõike teaksin ja oskaksin endapeal praktiseerida. Iga ameti inimene õpib teadmisi ja tarkusi kogu elu. Aitäh loen need läbi millele viitasid ja kindlasti loen ka lisa
  2. Üle kivide kõhnemaks !

    Tere Olen aegajalt käinud siin foorumis lugemas aga pole suutnud omale kontot teha. Nüüd siis olen teie seas uus ja pöördun kohe ka mõne küsimusega teie poole. Olen 25 aastane noor naine Hakkan tegelema oma kaalu alandamisega mis ajapikku on ligihiilinud. Kokku siis üleliigset kuskil +- 20 kg . Mul pole kodus toidukaalu ja pole lähiajal plaanis ka osta. Kas saab ka ilma selleta, et ei peaks pidevalt arvutama ja kalkuleerima. Kuna usun, et see ajaks mul ruttu pea sassi ja ennast tundes lööksin sellele keerulisele asjale ka käega. Jälgiksin lihtsalt koguseid, et üle ei sööks. Teiseks töötan köögis kokana ja väga raske on vahel ahvatlutele vastu panna. Pean ka vahest ikka oma toitu maitsma ka. Õnneks ma ei tegele küpsetamise ja muude pirukate/kookidega Kuna tööl olles saan ma valida ise mida ja kuna ma söön siis teeb see ka asja raskemaks, sest valik on suur ja alati ei tea mida peaks sööma. Kõige raskem olukord on siis kui ükshetk on kõht nii tühi, et haaraks ükskõik mille järgi, et nälga leevendada. Siis on see asi, et ei suuda mõelda mis oleks nüüd hea või mida peaks nüüd sööma. (õigemini ma ei oskagi nii mõelda, et mida peaks sööma et see kahju ei teeks) Natukene aitab selle olukorra puhul, kui veeklaas on pidevalt ligi siis ei teki seda isukest nii tihti. Praegu on üsna palju tööd, kuna soojad ilmad ja inimesed ja turistid hakkavad erinevaid kohti külastama. Enamus ajast ma hetkel olengi tööl ja kui tekib mõni vaba päev siis ma kas puhkan või ka jalutan. Muud trenni ma vabadel päevadel ei teegi. Tööjuurest saan töötades oma trenni tehtud Lisaks kummitavad mind viimasel ajal kummalise alkoholi isud ja vahepeal ka saia isu. Imelik aga just saiatoodete mitte muu magusa. Ja veel kõigele lisaks planin ma suitsetamist maha jätta. Nüüd sai vist kõik. Esialgu Tervitades
×