Jump to content

kkpoiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kkpoiss

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 05.03.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Kohin/vile kõrvus(peas)

    Arst kirjutas betaserc tabletid need võtsin ära(ei aidanud) aga rohkem ei oska aidata nüüd sain augustis aja TÜK Kuulmise ja kõnestamiskeskusesse. See nn purjus olek vb kohati tõesti aga siis kui olen jube väsinud või just ärganud. Ja näiteks kui kõnnin ühest toast teise ja siis korra ringutan peegli ees siis viskab pildi mustaks. Kui peapeal üritan seista nagu põhikoolis siis läheb see heli väga hulluks.
  2. Tere selline mure, et 24/7 kohiseb kõrvus(peas) olen ka arsti juures käinud ja diagnoos pandi tinnitus. Olen 22 aastane ja ka arstide sõnul ei ole see normaalne, et ära ei kao. See probleem siis juba kestnud pool aastat. Pole hetke kui see segav kohin/vile ära kaoks, muidugi olles suure lärmi sees ise enda kohinat ei kuule, magama suundused on eriti võimas see. On ka üks võimalus, kuidas see tekkida võis, nimelt tegin kükki suurema raskusega aga ei jõudnud ning viskasin üle kaele kangi, korra oli siuke imelik tunne aga hiljem ei saanud midagi aru. Kui reaalne on see võimalus, et see just sellest olla saab ja nii pikalt(haigus on isegi süvenenud)? Või ülde äkki keegi kokkupuutunud tinnitusega? Viimase 1 kuuga on silmad ka väga ruttu väsima hakanud ja üldse näen näost väsinud välja.
×