Jump to content

Berla

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Berla

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 11.09.1986

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Neiu soovib kaalust maha võtta

    Vanus on jah 25 ja naisterahvas.
  2. Neiu soovib kaalust maha võtta

    Tere, Sarnaseid küsimus/teemasid on siin miljoneid ning ma olen nad kõik läbi lapanud. Ei hakka uut teemat tekitama ning loodan siit vastuseid saada. Paar küsimust on piinamas. Endast – BAV on 1660. (Pikkust 170/kaal 86kg). Söön: 1800 kcal per day (hetkel katsetan sellega) Trenn: Iga päev kas Bodypump või aeroobne rühmatreening, tihti ka õhtul veel ratas. Eesmärk: Esialgu kaalu kaotada, just rasvade arvelt. Menüüs olen piiranud süsivesikuid ning püüan tarbida mitte rohkem kui 100g päevas. Valku – Kuskil 130 - 140g päevas. Tüüpiline päevakava: 07:30 Hommik: 2 v rukkipala, 2 praetud muna, kohv 10:00 VP: Kohv (koore ning suhkruga), kodujuust singiga 200g+30g 14:00 Lõuna: Juurviljad/tatar + liha (üldjuhul kana, harvem ka kala) 15:30 VP: 1 puuvili (Õun/Pirn) 17:00 – 18:00 Trenn (Keskmiselt kulutan 600 kcal) 18:30 Jogurgtijook (Jänksi Shake,Frami jogurtijook vms) 20:00-21:30 Ratas (Keskmiselt kulutan 800kcal) 22:00 Õhtusöök: Kodujuust tuunikalaga (140g + 70g), roheline tee Vett joon kuskil 1,5-2 liitrit päevas. Kaal ei taha langeda väga. Ise kahtlustan, et tarbin liiga vähe kaloreid. Kui nii, siis mille arvelt oleks neid mõistlik tõsta? Pähklid? Kas peale trenni on jogurtijookide tarbimine mõistlik? Kohvi joomine – musta ei joo kahjuks. Masinakohv koore ja suhkruga, Nescafe 3in1 - Big no-no? Kõik nõuanded ning soovitused on väga teretulnud!
×