Jump to content

relikab

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

relikab

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 26.06.1982

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Kaal ei alane:(

    Tere! Olen 29 aastane kahe armsa poisi ema, kellel mureks kaalu alandamine. Pikkust on mul 168cm ja kaalu 85,7 kg. Teen palju trenni, sest olen masenduses, et kaal üldse ei lange. Muidugi ei saa ma käia erinevates jõutreeningutes ja aeroobikates kuna elan maal ja laps on alles liiga väike ning bensiin kallis. Küll aga olen ma sobitanud oma treeningud sellisele ajale kui lapsel uinak. Siis käingi 3x päevas vankriga kiirkõndi tegemas. Teekonna pikkuseks on 9 km, mille ma läbin vastavalt 1h 10min - 1h 20min, kõik oleneb sellest kui palju ma jaksan selle tee peal ka vankrit lükates joosta.Kehale annan ka netukene puhkust, nädalas ühe päeva. Olen juba aprilli algusest kõndinud, aga kaal ei kõigu, samuti olen loobunud kõik võimalikest magusatest asjadest, veel saiast, leivast, kartulist, jne. Palun andke mulle konkreetseid näiteid, mida ja kui palju ma peaks päevas sööma, kas see vastab tõele, et peale kella 18.00 enam süüa ei tohi ja kui võib, siis paluksin jälle konkreetseid näiteid. Loomulikult tarbin ma ka u 2-2,5l vedelikku päevas, aga kahjuks olen ma toitumise osas inimene, kes seda ei jaga. Palju ma näiteks kaloreid peaksin päevas sellise trenni tegemise juures sööma. Arvestage ka palun seda, et kuna elan maal, siis toorsalati poole pealt on enamuse ajast kätte saadav ainult kapsas, porgand, tomat ja kurku (mille kilo maksab siinses poes 4,70). Olen juba stressi langemas ja ootan väga Teie häid nõuandeid. Ette tänades!!!
×