Jump to content

daemonium

Kasutajad
  • Sisu loend

    2 425
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik daemonium postitused

  1. Uued pildid?

    Minu arvamus: mida rohkem kulturismi promotakse,seda parem.Keda konkreetselt,pole oluline.Pea-asi,et räägitakse.Väidan seda isiklikust kogemusest.Tänu meediakärale jõudsin ala juurde.Tänu targemate inimeste nõuannetele - kuigi ise pole eriti midagi küsinud,lihtsalt lugenud - olen muutnud end juba pea-aegu inimesetaoliseks. Aga ~poolteist aastat tagasi olin 200-kilone ... e-ee .. invaliid.Olen kindel,et analoogilist abi on saanud paljud. Seega,mida rohkem promo,seda parem.Võidavad kõik.Nii asjahuvilised,profid,terviseparandajad ..., promo->huvi rahva hulgas->laiem tegijate ring->tulemused->sponsorite huvi=raha->promo->etc ... etc ...
  2. noorte lamades surumine - 16

    On tore olla Maailma Tugevaima Rahva esindaja ... ja mis kõige tähtsam - inimesed on niiii tagasihoidlikud,ei tüki mitte oma rekordeid teistele demonstreerima,
  3. Paksus ja geenid.Millised arvamused?

    No nii,kas grupp seltsimehi on valmis geneetika jälle väärteaduseks kuulutama,
  4. Paksus ja geenid.Millised arvamused?

    Ma vist kõige suurem ekspert antud teemal sõna võtma - no vähemalt olin;sõna otseseimas mõttes, Ma loodan,et keegi väga ei solvu,kui ma väidan: ainult kretiinist ajukääbus võib väita,et inimesed on ainult ise süüdi et on end paksuks õginud. Loodan,et antud kodanikud ikka midagi kuulnud endomorfsest ja ektomorfsest inimtüübist;lugenud ka siin foorumis,kuis mõni on hädas kaalu juurde,mõni alla võtmisega. Samuti,kui on eelsoodumus alkoholismile,kaasasündinud kunstianne,anne mingile spordialale - no muidu oleks meil siin ~3000 kalmust&kiivikat&morozovit&etc - no miks siis mitte paksusele? Ja-jaa,minul küll õnnestus kehakaal >208kg pealt aastaga alla saada ja stabiliseerida seal,kus ma ka tahtsin - 105kg peal.Aga krt,siukest aastat ei sooviks isegi mitte oma vaenlasele ..., või ehk siiski - õgimisteooria pooldajaile, Kuigi kahtlustan,et nii umbes 6 kuud minu rezhiimis elamist muudaks nad ... e-ee ... astraalkehadeks, nagu ka minu 6 kuud nende rezhiimis uuesti 200-kiloseks ... ehk siis: iura naturae sunt immutabilia,
  5. Kükkimine - täiskükk

    Tol ajal jah.Nii ~ 14kuud tagasi. "Kehakaalurekord" on 208kg - 2 aasta eest - ... s.t. see,mida tean.Ilmselt on olnudi veel rohkem , Vää-ga kole olemine oli, Ja kaalule siukesena ka nagu eriti ei kipu, ---- Ja siin oli jutt massi seosest ,et kas kükkimisel on massist kasu. Võin öelda vaid enda arvamuse - no ja kogemust peaks nagu erineva massiga olema kah - mass vähemalt selle harjutuse juures aitab;no mulle igal juhul nii tundub;otseses mõttes.50kg raskemana hakkas kang õlgadel tunda andma kusagil 180-200kg juures,samuti tõstevööd tol ajal ei kasutanud.
  6. Kükkimine - täiskükk

    40a; 105kg ;215kg ,tööseeria 10X195 kg rekord tglt 255kg aga seda pea-aegu 60kg raskemana.Hetkel ei saa lähedalegi ...,
  7. Otist tänases "Postimehes"

    arumaisaa ... mille üle üldse vaieldakse? Et nagu mingi reklaamilugu või? Loomulikult."Postimees" tahab lugu teha - Robocop'i mehed peaks ju puhta idioodid olema,kui nad siukest võimalust ei kasutaks.Kui antakse võimalus - tuleb müüa! Seega - kui kellelegi miski ei meeldi - pöörduge "Postimehe" poole. -- Et hr.Kiivikas ei avalda saladusi ..., äkki oli asi küsijas siiski,
  8. Kalmuse kohta

    Antud hetkel peab siiski oma väiteid tõestama "Kroonika".
  9. kopp ees

    Mul paarimees samasuguse probleemiga ,sõi mis jäksas ja kah nagu kõike,mida peab, aga kah võttis alla ... teda aitas jäätis.Teeb kreatiini-proteiinisheigist koos liitri jäätisega midagi jäätisekokteili sarnast , Kahe kuuga on ~3kg juurde võtnud! Ei julge siiski sama soovitada,ehk targemad kommenteerivad ...,
  10. eesmärk

    Nojah; pidasin silmas,et olen kaotanud 80% praegusest kaalust, Seega kaal oli ~200kg. Mitte küll kõige raskem inime Eestis ,aga piisavalt raske,et end äärmiselt vastikult tunda ...,
  11. Paljuga jõutõmmet ja kükke kang turjal teete?

    Kükke ... teen 5X10 kükki 135,150,165,185,205kg.205kg'ga on juba poolkükid - täiskükki nagu hästi ei julge siukese raskusega üksi teha. Jõutõmmet - 150-170kg.
  12. eesmärk

    Kas siis protsendi arvutamine on nii raske, Mitte ainult füüsist pole kasulik treenida,
  13. Kui palju magate päevas?

    4-5 tundi.Magaks hea meelega rohkem,aga ei ole vajadust nagu ... ja ajast kah kahju,
  14. eesmärk

    Appi!!! See nagu ei ole vist eriti võimalik või hmm... seljuhul sa pidid üle 200 kilo kõvasti kaaluma, et nüüd siis inimese kaalu üldse välja anda Kaal on hetkel 110kg. Aasta tagasi oli ... no arvutage ise,
  15. eesmärk

    Kehakaal on vähenenud 80% ...
×