Jump to content

daemonium

Kasutajad
  • Sisu loend

    2 425
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik daemonium postitused

  1. Minu lollid vead toitumises

    Aga loomulikult muudab.Eriti, kui autor ISE pidevalt rõhutab oma mina - minu arvates, minu kogemus - kui argumenti. No see on nagu arstil diagnoosi panek: kui sul on probleem, kuulad sa asjatundjat, mitte mingit suvalist jorssi - ntx mind - , Kuigi jutt võib olla sama. Elik siis, kui inime kasutab oma väidete tõestuseks iseend, oma kogemust, räägib minu ideaalvorm, ja sama vaatab piltidelt vastu tegelane, kes esmamulje järgi pole üldse kunagi spordiga tegelenud ... siis sry, taolised argumendid ei toimi.Tuleb leida midagi muud oma väidete tõestuseks. Küllap oled enda suhtes sama kogenud, kui siin kellelegi midagi tõestada püüad.Samas ... Su revolutsioonilised teooriad saaks hoopis teise kaalu, kui suudaksid neid praktikas toetada elik teeksid võistlustel mingi kõva tulemuse. Oleksid matsti! kohe autoriteet, Su enda jaoks on ju kah jupp vahet, kas midagi väidan mina või ntx Fred Antson. Quod licet Jovi, non licet bovi - nii oli, on ja jääb.
  2. Minu lollid vead toitumises

    In dubitantibus et ignorabimus suspice luem,
  3. Kas kava on hea kaalulangetamiseks?

    Väga lühidalt - enamuses süsikatest koosnev menüü ja vastupidavusala tipptegijale kohane treeningkava tagavad kindlasti äärmiselt eduka lihasepõletuse. Polegi ammu - http://www.fitness.ee/artikkel/723/kuidas-rikkuda-ara-vorm-ja-kahjustada-tervist- - seda artiklit kellelegi soovitanud,
  4. Kõik õige.Nagu autojuhiload, lenduripaberid ... katlakütjapaberid ... koristajapaberid ..., Mida iganes. Aga üljuhul diplom siiski eeldab ka mingite teadmiste omandamist ja sõelub välja täielikud ignorandid. Selles asi ongi - kui me räägime teadusest - et IGA inimene ei või.Lobachevski võib, Einstein võib, tavainimene mitte.Tavainimene ei ole võimeline iseseisvalt omandama piisavalt teadamisi. Üks kuulsamaid autodidakte, Trooja avastaja Schliemann, tegi küll oma kuulsa avastuse, kuid tänapäeva teadlased väidavad, et vastava erihariduse puudumise tõttu tegi väljakaevamistel ka palju halba ... Näiteks? Aga üldjuhul ju siiski on, Loomulikult, lollid on väga leidlikud ja kui veel ka papp taga ... Ära süüdista ainult ühiskonda, ise sa samasugune - minu juurde lõikusele sa ju ei tule ja lennukisse, kus mina roolis, kah ei istu, Mida teha - no mingid variandid ju on.Kaugõpe oli olemas juba vene ajal, nüüd nett kah, eks ülikoolid koli edaspidi netti - aga ilma pabelipakata esialgu paraku ei saa. Võib-olla siis, kui mingi mikrokiip sulle ajju pistetakse, mis suudab su mõtteid-teadmisi lugeda ... Taoline variant aga ei meeldi jälle ntx mulle,
  5. Treening kava + Toit . Mis on puudu ?

    Jaa. Laupäeva-pühapäeva kava mina täie intensiivsusega kindlasti ära ei teeks. Aga ju ma olen lihtsalt nõrk,
  6. Kui sa panid tähele, siis ma tsiteerisin ja vastasin ühele konkreetsele postitusele - mida sa ka ise tunnistasid. Tolles postituses väideti, et diplom on kasutu paberilipakas. Ma paigutasin siis selle väite konteksti, mitte ei rebinud välja.Kui ikka diplomit pole vaja, siis pole vaja ... Kas sa üritad samuti väita, et arstidiplomit ei ole vaja?Või sul mingi nimekiri ülikoolides õpetatavast kus diplom kui paberilikapas on mittevajalik ja erialadest, kus diplom siiski on vajalik? Ma ei saa üldse aru, millele sa vastu vaidled. Kas sellest tuleb nii aru saada, et minu juurde lõikusele sa ei kipu? Aga Arch'i või teema-algataja juurde läheksid?
  7. Ahahh.Nii et hariduse-vastasel kodanikul on argumendid otsa saanud. Nüüd on siis kontekstist-välja-rebimise jutuni jõutud, Ise te siin väidata, et õppida pole vaja, vastavaid oskusi tõestavaid dokumente pole vaja, et teie teate kõike juba niikuinii internetivoorumitest - no milles küsimus? Mida krdit sa arsti juurde ronid?!Suvaline rets lõikab su hea meelega kurguni lõhki,
  8. Et nagu seisev kell, mis näitab 2Xpäevas õiget aega? Sa unustad peamise - iga väide vajab tõestamist.Seda paraku suvaline tüüp ei suuda, ükskõik kui kenjaalseks ta ka ennast ei pea, Ja seetõttu hakatakse tõestamise asemel oponente sõimama, ärritutakse, ülbitsetakse ... on ju nii, Väga revolutsiooniline seisukoht, 150 aastat tagaski väitis talumeest, et koole pole vaja, seal õpitakse hobusevargaks. Nagu ma aru saan, tuleb sinu arust auto ja lennukirooli lubada suvalise soovija, sama ka arstidega ... üleüldse suvalise ametiga ... sa ntx minu juurde operatsioonile ei taha tulla? Saaksid oma väljakilgatud vaateid kohe praktikas tõestada - no ja minul kah 'uvitav; ikkagi esimene kord inimest lahti lõigata ... Mõni näide oleks omal kohal.
  9. Näited?Argumendid?Tõestused? Praegusel kuju on see väide lihtsalt ärapanemine. Mõni näide? Sellest jutust sain mina aru niipalju, et teadlased sinu arvates inimesed ei ole.Kastijutt jäi segaseks.Kas teadmised on sinu arvates mingi kast, mida saab omandada nagu kasti, mitte protsess? Millele põhineb väide, et professorid ei käi ajaga kaasas? Ahjaa - see oli kõigest oletus ...millele põhinev edaspidine. Ja see edaspidine on eriti kõva sõna:sinu teadmised on paremad, kuna sina elad sellises ajastus ja pole seda väga raamides kinni ühiskonda näinud. Millises ajastus?Elad oma isiklikus ajastus?Kas professorid enam ei elagi või?Kuskohast sina tead, milline oli ühiskond, kui professorid olid tänapäeva noored - sind ju siis ei olnud ja õppinud sa seda ei ole - õppida sa ju ei taha ..., rõhud vaid kogemustele kui teadmiste allikale.Seega, ühiskonnavormide koha pealt, mis olid enne sind, ära palun sõna võta - sa lihtsalt ei tea neist midagi, no kogemus puudub ju, Oi, krt, ma ei pannud su järgmist argmenti tähelegi - professoreid muudavad nende kogemused rumalamaks, sinu kogemused sind aga targemaks.No vähemalt sina nii väidad. Selle lõigu kokkuvõtteks - sinu "suuremad teadmised kui professoritel" põhinevad sellele, et sina oled noor, Kas me peame sellest järeldama, et vastsündinul on sinust veel paremad teadmised, kuna tema on veel noorem ja tema elab sellises ajastus ja ei ole üldse mingit ühiskonda näinud? Jajahh.Sulle meeldivad need, kes on sinuga nõus.Muuseas - samuti ilma hariduseta ..., Karm värk.Kui ma lasteaias käisin, oli mul teadlaste tööst umbes samasugune ettekujutus,
  10. Kahju, et sa selline oled kui kirjeldad.Aga no enesekriitika on edasiviiv jõud.Ära edaspidi kadetse.Ära parasta.Ära sõimle.Hakka heaks!
  11. Ülikoolis on kõik ühe vitsaga löödud. Peale ülaltoodud väidet mina rohkem ei viitsinud.Taolisel tasemel üldistused on ikka karm värk,
  12. Millal need lihased siis tekkima hakkavad...

    Kogu voorumistäis rahvast oleks sulle kindlasti ülitänulik, kui suudaksid soovitada taolise imeratta, mis jalalihased hoogsalt kasvama paneb, Tõsisemalt rääkides, toda tohutusuurtelihastelihaste-juttu ajavad enamasti naiskodanikud, kes tahaks, et nad tahaksid kaalu alandada.Elik, kes tahaks midagi ette võtta, aga ei viitsi ja mõtlevad siis igasugu ettekäändeid välja, et miks koheüldsemitteeisaa.Sama publik fännab ka igasugu imerohtusid, debiiltjeete, mis peavad probleemi ühe-kahe nädlaga lahendama etc.
  13. Toitumine - rasvad, valgud, päevane kaloraaž

    Ei, karm värk.Ostetakse mingit ainet, valatakse see siirupiga üle, et alla läheks, ja kujutatakse ette, et käib 'irmus tjeet, Rasvad menüüst pea eemaldatud, valku võiks rohkem olla, kaloraazh liiga väike. Tulemused on näha.
  14. Kava

    Ja mida annab sulle teadmine, mis raskustega keegi teeb?Kui ntx üks teeb kükki 50kg, teine 250kg, siis kuidas see sind mõjutab? Oma raskused paned ikka ise paika.
  15. Kaalust alla

    Mulle ei jõua päris hästi kohale, mismoodi peaks ühtede kiirete süsikate(magusad joogid, koogid, küpsised) asendamine teiste kiirete süsikatega(jogurtid, puuviljad) kaasa aitama kaalu alandamisele ...,
  16. Rinnalt läheb vähe

    Segaduse põhjus on välja toodud. Vanainimesed, tuleb välja, on meil siin puha düsleksikud, Omalt poolt vabandan.
  17. Rinnalt läheb vähe

    Et siis Johnny Bravo kohe,
  18. Mida arvate jõunäitajatest?

    Et et said tiba pahaseks? See oligi vähe nii mõeldud, Sul on tõesti tulemuste proportsioon paigast.Nii ei lähe mitte.Hakka aga kükkima - ikkagi üks põhiharjutus. btw, minul paraneb miskipärast alati peale Smolov'i kükikava tegemist ka rinnaltsurumise tulemus ...,
  19. Mida arvate jõunäitajatest?

    See tsitaat "Jalgadele pole kahjuks saanud anda suurt trenni, kuna ei ole võimalusi" ei viita minu arust mitte vigastustele, vaid just tahtmise puudumisele.
  20. Mida arvate jõunäitajatest?

    Järjekordne kurejalg.See jalgaeiolevõimaliktreenida-jutt on pläma.Mis kükki ei saa teha või?!
  21. 15a paks neiu.

    Me kõik saame kunagi vanaks,
  22. Suured reied

    Tore küsimus, Selle peale pole tulnud, et äkki võiks söömise korda teha?Ei ole? Aga siis vudi edasi - kui kaal kasvab ja söömist korrastada ei taha, siis järelikult jooksed vähe ..., Pead jooksma niipalju, et kulutada rohkem kui sööd. Veel küsimusi?
  23. Mnjah. Krt, kui Eva Ottas väidaks, et lumi on valge, siis ma vist hakkaksin isegi selles kahtlema ..., Kahjuks ei suuda peale üht teatud telesaadet teatud isikute juttu tõsiselt võtta. Valgujook rikub keha ära, aga spordikauge ~150kg'se ja ~50 aastase tädikese Patkuli trepile jooksma panemine ei riku ...
  24. rinnalt surumine

    Kuna sa ei räägi, kuidas treenid, mida sööd, siis ausalt öeldes ei kujuta ettegi, kuidas sind keegi aidata saaks.
  25. treeningust pole kasu?

    Kui ei ole, siis ei ole. Eks sa ise tea.
×