Jump to content

daemonium

Kasutajad
  • Sisu loend

    2 425
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik daemonium postitused

  1. Tahan ka end vormi saada!

    Mis "piir"?Mida jubedat nüüd juhtuma peaks hakkama? Minul on taoline rasvade protsent menüüs viimased ~5 aastat.Minule sobib.Ei väida, et madal süsikate ja kõrge rasvade-valkude osakaal on kõigile hea, aga sinu HELP - paanikast kah aru ei saa.
  2. Maggie dieet, mis arvate?

    Need on kõik anekdootilised üksikjuhtumid,
  3. Maggie dieet, mis arvate?

    Ja-jaa, ühtedel on kogemused, teistel teadmised, kolmandatel tulemused, ... Kümned-sajad-tuhanded kulturistid, kes midagi saavutanud, on kõik anekdotaalsed üksikjuhtumid.Sajad tuhanded kaalualaandajad ei loe midagi samal põhjusel. Kle, a vat siuke imelik asi on ... kui ma loen sinu poolt toodud tekste, siis tundub kõik OK.Niikaua, kui sa räägid toitumisest Ding an Sich, on kõik samuti OK.Enamgi veel, suurt osa sinu poolt räägitust kinnitavad minu kui anekdotaalse üksikjuhtumi kogemused. Jamaks läheb siis, kui sa ise hakkad andma hinnanguid, praktilisi soovitusi etc. Mitte ükski tõsine analüütik ega teoreetik ei räägi üleoleva põlgusega anekdotaalsest üksikjuhtumidest.Ta analüüsib ja selgitab neid oma teooriast lähtuvalt. sest nimelt anekdotaalsetel üksikjuhtumitel põhinevad uuringud, seega ka teooria, Seega võime järeldada, et analüütikuna oled sa ... e-ee ... magnis ignotum, Aga et viitsid uusimaid uuringuid ja teooriaid tutvustada - selle eest minu poolt tänud.
  4. olen juba 3 kuud treenind ülakeha!

    A sa proovi saada kummutiks : krdi tore on, aeroobset ple teha vaja, jalgu pole teha vaja, tglt midagi ple teha vaja - ainult sööd, magad ...,
  5. Mees (16) otsib naist (treeninguteks)

    Imelik jah. Inime tuleb (valdavalt) meeste voorumisse naist otsima ...,
  6. Kohe näha, et sul pole aimugi, millest räägid, Teadust nüüd küll maha ei surutud, siukest jama ajada ei ole vaja.Oli kaks perioodi, kui möllas üks lõpetamata algharidusega akadeemik, kes väitis, et ülikoolid on lollidele, õpikud on jama, õppejõud on kahjurid ja oponendid idioodid ja rahvavaenlased - kas ei kõla nagu üks meie voorumikaaslane - aga muidu teadust, eriti teatud suunitlusega ja fundametaaluuringuid ei puutunud ega surunud keegi. Hoopis vastupidi, mina julgeks väita, et paljud, ntx prof.Grigori Mairanovski, said oma ... e-ee ... uurimusi teha ainult taolise rezhiimi tingimustes.
  7. Mass

    e-ee ... minul algas sünniga ja kestis 38 aastat, Siis läks jama ülivägasuureks.Kõige otsesemas mõttes.
  8. Kui tihti treenida?

    Ei, teoreetiliselt võib sul õigus olla, aga praktikas ... Vata, ülekaalulised, paksud, ülipaksud etc ei ole oma absoluutses enamuses mitte raudse tahtega .Veel enam, suures osas on tegemist söögisõtlastega. Elik siis, kui taoline tegelane näljasena laua taha istub, ei tõuse ta sealt enne, kui on end silmini täis õginud - nagu ka joodik ei lõpeta enne, kui on kark alt ja katus pealt. Mis tähendab seda, et taolist isendit tuleb toita pidevalt ja vähehaaval, sest muidu kaloraazhi piiramine ei õnnestu. Täpselt sama värk on ka ühe toitaine asendamine teisega.Üks asendatakse teisega mitte selle pärast. et üks on hea ja teine halb, vaid üks annab rohkem, teine vähem kaloreid - inimese kõht on aga täis ja enesetunne normaalne. Väidad, et see on debiilsuse tipp - no midaiganes, Sinu ainus soovitus - sööge vähem - on kahtlemata õige, anlt et seda teadsin ma juba kolmeaastasena, ainult et kasu sellest teadmisest ei olnud ... a näe, debiilsuse tipust oli.Mina olen praegu elus tänu debiilsuse tipule.
  9. Kui tihti treenida?

    Ja kuidas kogu see jutt peaks aitama küsijat rasvaprotsenti vähendada?
  10. Kaalust alla

    Vata, kaalualandajal pole sinu soovitustega miskit peale hakata,
  11. Kui tihti treenida?

    Sa ikka lugesid, et neiu tegeleb peamiselt kerge võimlemisega? Ja mida halba teeb iga päev veidi võimelda?
  12. Kaalust alla

    Isiklikult kaalualandmise perioodil üldse teraviljatooteid ei soovitaks.Mitte mingisuguseid. Siit ka minu soovitus - tatrapuder.
  13. e-ee ... mida see küll võiks tähendada? Ntx mina tunnen end äärmiselt enesekindlalt astrofüüsikas - ma tean, et ma sellest värgist mitte midagi ei tea; ma olen selles täiesti kindel.Enesekindel kohe,
  14. rinna eelisarendus

    Tore, et sa absoluutse enamuse treenereid nii ilusti paika panid,
  15. rinna eelisarendus

    e-ee ... Kui paljudest kuulsatest sportlastest on saanud head treenerid? Kui pallju häid treenereid on olnud kuulsad sportlased?
  16. A-kujuline keha ja jalad ilusaks

    Probleemi selgitamisel oleks pildid abiks ...,
  17. Vormi halvenemine

    Kahtlen, kas suudad trenniga kulutada, palju vaja.Peegelpildi halvenemine on otseselt seotud söömisega, seega söömine sul korras ei ole. Seega, alustama peaks nimelt sellest. btw, geneetika taha ei maksa pugeda. Tähendab, geneetika võib kaalu langetamise ja hoidmise muuta sinu jaoks raskemaks kui mõnel teisel.Just raskemaks, mitte võimatuks. Võib olla pead ntx vähendama süsikate osakaalu menüüs valkude-rasvade kasuks.
  18. Vormi halvenemine

    Äkki sööd lihtsalt liiga palju?
  19. Kaalust alla

    Kas ülbitsev lällamine ja sõim on sul argumentide eest?
  20. Kava

    Minul puudub kah selline pink.Negatiivse kaldega harjutused tegemata loomulikult ei jää, Ja mida peaks tähendama laskuda juba nii konkreetseks?Tõlgi ära.
  21. Lihasmassi kasvatamine

    Vaidlevad jah. Fred Antson ntx soovitab täpselt vastupidist.
  22. Mis arvate sellest kavast ? Avaldage arvamust

    Meeletu hulk harjutusi väikestele lihastele - biits ja triits hakkavad saama jubedalt vatti, samas jalgadele vaid paar harjutust, jõutõmme üldse puudu ... Karm värk.
  23. Mis on toitumises puudu/üle

    Ei tea, minul igatahes reguleerib siukese asja organism ise.
  24. Mis on toitumises puudu/üle

    Ja siis?
×