Jump to content

daemonium

Kasutajad
  • Sisu loend

    2 425
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik daemonium postitused

  1. Seljaprobleemid

    e-ee ... sa ise soovitasid mulle kunagi siin goblet squat'i, kui mul oli probleem, et selja tõttu ei saanud sügavkükki teha. Nüüd on siuke imelik lugu, et see harjutus mõjub mu seljale paremini kui mingid vööd-geelid-massazhid.Nagu mingi ravivõimlemine kohe, Huvitav veel see, et mida suurem raskus, seda parem. Sa ikka oma soovitatud harjutust ise kasutad? Mine tea, äkki ...,
  2. Mõned küsimused kehatüübi ja trenni kohta

    Pelgalt jooksmisega lihased ... no hakka tegema sprindi intervalltreeningut, aga - sa ju ei tahtnud suuri jalgu, Üldiselt kipub nii olema, et kui lihaseid ei treeni, nad ei kasva. Elik siis, jooksmisega saad alandada keha rasvaprotsenti, et kõhulihased võiks välja tulla - kui ikka on millel välja tulla, Ei saa minna jõusaali? Osta endale kummilindid.Saad teha pea kõiki harjutusi, mis vaja.
  3. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

    Just siukesed ongi kõige väärtuslikumad. Tavainime diivanil saab end pekisest logardist paremana tunda, voorumites seda välja näitadata, tibi omakorda 15.min kuulsust, mingi papi ... Ntx sind mina produtsendina saatesse ei võtaks. Trenni teed, treeneri suuniseid jälgid, lähed aastaga aina paremasse vormi ... sõnaga, rikud kogu saate ära ... ja vaene tavainime diivanil kas neelab kasvava alaväärsuskompleksi tõttu antidepressante või saab kadedusest insuldi,
  4. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

    Kuidas sa inimesed taolist saadet vaatama paned? Kaalu kaotavate paksude puhul asi lihtne: seal leiab väga erinev vaataja endale "midagi". Üks elab kaasa. Teine vaatab värdjad. Kolmas sõimab laisku, kes ei viitsi Neljas on õnnelik, et on minust veel hullemaid. Viies leiba, et ma polegi päris lootusetu. Mida oleks tavainimesel vaadata sinu poolt pakutud variandi puhul?
  5. Kaalu tõus

    e-ee ... ega söömise korrastamise peale ei ole mõelnud? Mis imelised koormused need ka algajal on, et tavatoidust vajalikku kätte ei saa?
  6. Palun abi seoses treeninguga :)

    Inime tahab rasva põletada, samas kardab pingutust kui vanakurat välku. Jalale, nagu öeldud, vaid Smith'i kükk, jõutõmmet kavas ei ole ... Karm ,
  7. Kava 40 aastasele

    Tuleb pöörata tähelepanud toetavate lihaste arendamisele.Vigastuste oht suurem - seega tehnikale rohkem tähelepanu.Taastumine võtab rohkem aega, ka vigastustest taastumine. Üldiselt soovitaks algul talle persionaaltreenerit mängida. Ja algaja alustab ikka algajate kavast,
  8. Jõusaali tolad...

    Mina ntx kasutan jõusaalis bandana't - pikkade juustega seal askeldamine on ääretul ebamugav.
  9. Jõusaalikava.

    Õlale - eimidagi? Võta parem mõni näidiskava ja vajadusel kohanda enda vajaduste-võimaluste järgi.
  10. Ülikond jõulisele kehaehitusele

    Ei saagi poest osta.Rinna, vöö ja reie ümbermõõdud, õigemini nende vahekord, on mul poes müüdavatae ülikondade jaoks täiesti valed. Sumo-kükk mõjus ülikonnapükste ostmisplaanidele katastroofiliselt.
  11. Mida oodata?

    Tour de Ski'd vaatasin küll,
  12. Mida oodata?

    Ongi põnev.Mina olen enamuse vilme trenazhööri otsas ära vaadanud,
  13. Mida oodata?

    Osta endale kummilindid.Saab kõik lihased ilusti läbi töötada, ei ole kallid, ei võta ruumi ... ja ... ja naistele sobivad üldse väga hästi. Oma elukaaslasel kangitrenni ma teha ei luba, kummilindid on aga OK,
  14. arumaisaa ... või tglt ei suuda ette kujutada, et mu elukaaslane hakkaks midagi minu trennitegemisest arvama, ilma et tema arvamust oleks keegi küsinud. No minu fantaasia taolise olukorra ette kujutamiseni ei küüni,
  15. Toitumine

    Aga miks peab üldse midagi vastama? Naistel on ju kombeks vahetpidamata midagi seletada.Kes krt neile kogu aeg vastata jõuab ...,
  16. Toidulisandite teema taastumine ja kahanemine.

    Kas lisandid on sul korrastatud toitumist asendanud?
  17. Väga 'uvitav vaidlusstrateegia tibil. Kõigepealt omastatakse oponendile mingid - olematud - väited ja siis asutakse neid ümber lükkama ..., Elik siis naisteloogika.
  18. Raua kangutamine massi ja lihase kasvuks

    Mitte ei saa aru ... milleks on lihasmassi kasvatamiseks vaja taoline meeletu kogus süsikaid,
  19. Kriitika treeningkavale

    Hommikul proovime ära. edit: Proovisin. Võtan kavva. Tnx soovituse eest!
  20. Kriitika treeningkavale

    Ass to grass ei tee jah, Mis eeskükki puutub, siis minu puhul ntx täielikult välistatud - jube valus.
  21. Kriitika treeningkavale

    Ühineks soovitusega küki osas.Endal sarnane probleem ja sumo-kükki kannatab teha küll, kusjuures päris normaalse raskusega. Tehnika ümberõppimisega läks küll pea aasta. Jõutõmbe soovitamisega oleks siiski ettevaatlikum.
  22. Eestlaste suhtumine e-poodidesse

    Tore, et heategusid teha nii lihtne on,
  23. Jalgade treenimine

    Ühinen eelnevatega.
  24. Kuidas saada just sellist suuremat lihast ning massi

    Pulbrilusikas liiga väike, Kui tõsisemalt, siis: 1.mine trenni 2.söömine korda
  25. Aitab kodus logelemisest ja aeg võtta ennast kätte?

    Eesti keelt kah ei oska? Ikka saad aru, mida sulle siin kirjutati?
×