Jump to content

bladz

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

bladz

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 25.03.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Pole midagi arenenud.

    Äkki annaksite siis toitumiskava ka, mis oleks normaalne ja kuidas ning palju?
  2. Pole midagi arenenud.

    Hommikul: Kohvi. Lõunaaeg: Praad või supp. Sinna juurde ka saiake ning banaan ja jogurt. Vahepeal ka banaani, kohupiima. Õhtul: Tavaliselt on praad, vahepeal ka supp.
  3. Pole midagi arenenud.

    Kuidas ma peaksin sööma siis?
  4. Pole midagi arenenud.

    Keegi võiks küll
  5. Pole midagi arenenud.

    Keegi targem oskab ikka kokku panna
  6. Pole midagi arenenud.

    Kes otsiks või koostaks kava.
  7. Pole midagi arenenud.

    Samas kas leidub abivalmidaid inimesi?
  8. Pole midagi arenenud.

    EI karda kükkida, lihtsalt pole vaja, jalad on piisavalt tugevad, mul vaja ülakeha.
  9. Pole midagi arenenud.

    Tahaks ka sellist, et ma saaks lihaseid treenida, et suuremaks neid, et midagi välja ka näha
  10. Pole midagi arenenud.

    Ülakeha tahan trreenida 3 korda nädalas E, K, R ja T, N, P jooks...soovitage midagi head kava või pange mulle kokku, aitäh nii et rasvapõletus ja lihaste kasv käiks kooks.
  11. Pole midagi arenenud.

    Tahan saada teada kuidas rasva põletada ning samas ka lihaseid treenida, palju peab seerias tegema ja mitu seeriat. aitäh!
  12. Pole midagi arenenud.

    Tere, olen jõusaalis käinud 4 kuud. Käinud siis igapäev. Kõik arstlikud kontrollid läbitud, võin käia küll. Olen 17-aastane. Kaalun 87kg. Pikkust 179,5cm Tahaks saada normaalset kava, mis treeniks. Ka võiks kirjutada siia kõike mida jaksate mitte mingeid linke, aitäh tähelepanu eest! Peaks olema jõusaali sisse elatud küll 4 kuuga, igapäev käinud. Tahaks 2 kuuga normi saada. Jagage ideid.
×