Jump to content

Alcatraz

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Alcatraz

  • Tase
    Vaatleja
  1. Toitumine veelgi paremaks.

    Unustasin mainida, et mitmeviljahelbe puder on ka mõnikord hommikumenüüs, ning vahepaladesse mahub jogurteid ning puuviljadest enamasti õuna. Õhtuoode vahest leib fileesingiga. Aga tänud soovitamast kava. Võibolla võtab mingiaeg isegi ära.
  2. Toitumine veelgi paremaks.

    Tere! Tean, et selliseid teemasi küll ja küll, lugenud pooled läbi ka aga vist olen loll, et sealt välja midagi ei loe. Olen 19a. mees. 170cm ning 65kg. Kaal on okei aga oleks soov natuke rasva välja vahetada. Käinud juba pea 5 kuud jõusaalis ja pilt jämedamaks läinud küll aga kõhu alaosas ja biitsal võiks ikka vähem pekki olla. Olen proovinud igast nippe aga pmst rasva arvelt kaalu maha võtta ei oska.. Hommikuti söön vahest praemuna, müslit, või mõnikord kerget salatit ning tass kohvi. Koolipäeviti lõunaaeg söön 12 korralikku toitu, kartul, liha, pasta singiga.. ja selle kõrval salat lõuna vabadel päevadel tavaliselt 2-3 aeg ning söön mida kodus on:D Kartul, liha, kana, kala, makaronid jne.. Õhtuti tavaliselt midagi taolist või vahepeal supp. Olen nüüd umbes aasta algusest krõpse ja muud nodi vältida püüdnud aga no vahest ikka tuleb. Joon õlle vahest, mõnikord rohkem Nädala lõpus tavaliselt paar. Shokolaadi tuleb ka vahest ette. Piima ja vett joon piisavalt. Piima tavaliselt 0.5l päevas, vett võibolla sama. Võileibu söön harva. Mõni väike TIP et paari kolme kuuga saaks rasva maha oleks täitsa cool. saaks suvel kossu ka kiiremini rabeleda. Ette tänades,
×