Jump to content

RiinaSolo

Kasutajad
  • Sisu loend

    175
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik RiinaSolo postitused

  1. BAV ja selle tähtsus.

    Meest sõnast! Retsepti palun!
  2. BAV ja selle tähtsus.

    Varem kasutasin ka nutridatat, kuid nüüd ostsin köögikaalu ja oi kui huupi ja valesti ma seal nutridatas asju märkisin. See "määra kogus pildi järgi" on täielik jama! Silma järgi ikka ei saa selliseid asju võtta. Soovitan ka osta köögikaalu endale, hinnad algavad seal 10€ juurest juba, pole väga karm väljaminek.
  3. Midagi ise teha enne ja pärast trenni söömiseks?

    Mida te maapähklivõist arvate muidu? Maapähklivõi võileib banaaniga näiteks? Promotakse välismaisetel lehtedel sellist snäkki küll.
  4. Enne treeningut ergutav sheik?

    Soovitada süüa midagi on ju iseenesest hea mõte...aga: ei tea kas küsijal on üldse võimalus kooli ja trenni vahel poes käia ja soovitus toit kaasa võtta on ka nii ja naa. Koolis pole ju võimalust oma kohupiima külmkappi panna eksole ja päev otsa kotis olnud kohupiim ei pruugi isegi söögikõlblik olla. Mõelge selle peale ka
  5. Kaal tuli ja ei lange, mida valesti tarbin?

    Nii ta on! Mõnikord lihtsalt tuleb 2kg lisakaalu, millest ei saagi enam mingi valemiga lahti ja kui veel vanemaks saad, siis pead ühel hetkel ka kõik teksad välja vahetama, sest puus läheb ka veel laiemaks (kondist, mitte pekist) Keskendu pigem sellele, et sama kaalu juures rohkem trimmi end saada, mõõda pigem cm kehalt. Oma kogemus, et ühe ja sama kaalunumbri juures võib väga erinev välja näha.
  6. Jook mida jood trenni aeg?

    Ma sain oma komboga kaasa sellise toote: http://fitshop.fitness.ee/aminohapped/0/readmore/47/BCAA%20Xplode%E2%84%A2/ mida kasutasin pühapäeval BodyPumpi ajal ja täna ka. Maitselt meenutab natuke FatBurnerit aga toime on mitu korda parem - täheldasin seda, et lihased pole üldse nii kanged kui tavaliselt pärast trenni. Minu jaoks on see ikka jube suur pluss, sest olen mõnikord niimoodi ülepingutanud, et järgmisel päeval peab mu teine pool mulle särki selga panema ja seda rohkem kui üks kord Mul oleks endalgi huvitav, mida teistel selle pulbri kohta öelda on, aga ma olen täitsa vaimustuses hetkel.
  7. Säästuretseptid

    Avastasin poest eile sellise uue toote: http://www.tallegg.ee/tooted/tootegrupid/_pihvid/kanamaksapihvid Hinnaks oli Rimis 1.29€, tundub huvitav igastahes, söönud veel pole. On keegi juba proovinud ka, asjalik toode?
  8. Milliseid jalatseid kannate?

    Tantsutrennis Capezio või Sansha tantsutossud, aeroobikas-jõusaalis Reebok smooth fit all out kõrgemad tossud. Pärast ühte toredat "tööõnnetust" on vaja hüppeliigesele lisatoestust natuke, need tossud täitsa täidavad seda eesmärki. Julgen täitsa soovitada, eriti hinna tõttu, mis oli Tartu Zeppelini II korruse spordipoes (nime ei mäleta) 35€
  9. Tere! Mul tekkis vajadus lahti saada oma viimastest reitel-puusal istuvaest 2kg-st ja kõige paremini mõjub see mul kergelt kaloraaži alandades ja trennikoormust lisades. Nüüd olen kasutanud tap.nutridada.ee toitumispäevikut ja ma olen tõsiselt segaduses! Sellist päeva, kus mul ei oleks rasva % lubatust kõrgem peaaegu ei olegi! Tihti on ka valgu % suurem. Puudu jääb siis pidevalt süsivesikutest, mida ma siis kogu aeg üritan rohkem menüüsse tuua..aga see on raske, ma ei taha päevas 3 banaani või pool pakki kummikomme näost sisse ajada! Ja täisterapastat tundub, et ei saa ka kätte piisavalt süsivesikuid siis vist.. Olen 161cm ja kaalun 47-48kg (kõigub nende vahel, veest jne tingitud), hommikul jooksen oma 3.5km ja 4-5 nädalas veel tantsu/jõutrenn. Menüü on siis järgnev: Hommik: Kohupiima kreem Pasha 150g Täistera leib 28g Sepiku viil 31g avokaado 8g sulajuust light 8g kalkunisink 6g gouda juust 12g kiivi 40g mate tee - 2-3 tassi Lõuna:tatrapuder veega, õliga + sibul, küüslauk, tšilli 140g Kikase kana-juustutasku 80g salat (lehtsalat, tomat, kurk, redis, balsamico, tšilli ja seemned) pool banaani Vahepeal üks kohv piimaga loengute vahel 170g + 5kummikaru Haribo Õhtul: rassonlik veiselihaga, õli (salvest) 200g näkileib 2 tk 12g Teine pool baanaani 4tk kuivatatud ploomi (vees leotatud) 2 tassi matet See on nüüd tasakaalus variant, pärast seda kui lisasin sinna kuivatatud ploomid ja kummikommid, mida võibolla polekski tegelikult täna söönud... Kui palju seda nutridata siiski usaldama peaks? Ma kasutan peamise rasvana toidus siis avokaadot ja hapukoort, magusa koha pealt tuleb seda šokolaadist...aga kogu aeg liiga palju..ei mõista eriti kust seda siis liiga palju tuleb?
  10. Kui tihti treenida?

    Oh jah, see kaalu pikkuse teema on suhteline. Ise olen samamoodi 161 ja kaalun 47kg ega ole piitspeenike! Täpselt samamoodi kannan nii 2kg lisaraskust reitel ja kannikatel. Ma ei tea, kust on tulnud see arusaam, et 160cm juures on okei kaaluda 50kg. On küll jah, et ei näe jube välja tõesti, aga riideid leida on küll raske! Eriti pükse, sest 26 suurus on sel juhul väga ümber ja 27 vajab korralikku vööd, rääkimata siis pikkusest, mida hea 20cm lühemaks peab tegema. Ma soovitaks sulle ka harjutada end hommikust sööma. Ürita õhtul tõesti süüa natuke varem või natuke vähem, juhul kui varem ei saa. Hommikul joo nö mao äratamiseks klaas vett või tass teed (mitte kohvi, siis ei puurgigi söögiisu tulle). Väga head on ka erinevad smuutid: keefir+banaan+ marjad/õun/pirn oma maitse jägi. Ka pool tassi joogijogurtit teeb hommikul juba head, proovi. Treenimise koha pealt teeks ma ühe päeva kindlasti vabaks, selliseks "lõdvestuse" päevaks, seda on nagunii igal inimesel korra nädalas vaja
  11. Kaalust alla

    ma ei tea, kas see sind ka aitab, aga mind aitas: ma sain soovituse piirata oma soola kasutust toidus ja soolaseid toiduained (hoiab vett kinni kehas) ja tulemus oli väga hea. 1kg vähem juba ja tunne ka ausalt öeldes parem. Armastan küll soolaseimaid toite ja ka toiduained, kuid üritan edaspidigi neid pigem vältida, eks patupäevi ikka tuleb, aga ilma nendeta hakkaks katus ka vist sõitma
  12. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

    Suur täna vastajatele! Menüüs oli tõesti natuke vähe valku. Suurendasin valgu koguseid ja vähendasin ka soola tarbimist, eilse seisuga on saavutatud 46 kg, Vaja seda nüüd järgmise nädalani hoida, edaspidi isegi tõstaks natuke kg-d aga lihasmassiga siis. Vaatab kuivõrd tõenäoline see baka kirjutamise kõrvalt on, praegu aega trenniks napib, seepärast hakkasingi jooksmas käima, et teed on 24/7 lahti, mine või öösel pärast õppimist. Veelkord aitäh vastajatele ja pärsi huvitav oli lugeda teie omavahelisi sõnavõtte, sain veel natuke targemaks!
  13. Praegu on vist natuke hilja juba liituda, suvekuud veedan tõenäoliselt nagunii Tartust eemal, aga siis tekibki küsimus, et kas järgmine aasta jätkate ka ikka sellega? Oleks täitsa huvi selle vastu ja nö koduklubiks on nagunii TYSK, mida rohkem tutvun selle spordialaga, seda suurem huvi ka endal proovida.
  14. Pole midagi arenenud.

    sa praegu üritad kõik soovitused justkui tagasi lükata. Kõige parem viis vormi saada jõusaalis on katse-eksitus meetodiga, vähemalt sinu vanuses. Ise alustasin jõusaaliga veel varem, siis polnud mingeid treeningkavasid. Siis oli kaks varianti - vaatad mida teised teevad või osaled jõusaali ringtreeningud ja paned siis kõrva taha. Nüüd on sul nii palju erinevaid võimalusi kust leida häid harjutusi, kas või siit samast tõesti treeningkavadest, piltidega ja puha! Võta paar tükki, mis huvi pakuvad ja proovi neid! Sa ei saa oodata, et sulle kõik kandikul kätte kantakse! Sa pead kas ise aktiivselt otsima või maksma ja tellima endale sobiva kava! Hetkel tundud natuke mugav just trenni planeerimise koha pealt. Kui sina ise ei ürita otsida-katsetada õigete toitude ja harjutustega, siis keegi seda sinu eest ei tee! Tead ju küll, käib rubriiki "tasuta lõunaid pole olemas". Ära oota, et sulle imeharjutused siin ette antakse, googelda, otsi siit foorumitest, ole ise aktiivne, et saavutada oma soovid. Alati on kergem jääda teiste peale lootma, et äkki ütlevad... Siin lehel on palju "kulda", on vaja vaid aega ja motivatsiooni, et seda leida!
  15. Balletispetsiifiline lihastreening?

    Selleks on tegelikult terve rida harjutusi, mida sooritatakse stange ääres, kõige basicum vaata siit: . Selleks, et jõuda sellesse poosi, mis on välja toodud sinu pildid on vaja väga tugevaid reie lihaseid aga ka tugevat hüppeliigest ja head tasakaalu (korseti lihased max pingul). Tuleb tõesti rõhutada seda, et ballettiga hakatakse tavaliselt tegelema al 4 eluaastast ja väga järjepidevalt ja balleti-tehniliste liigutuste sooritamine pole tavalisele sportlasele (aga ka tavalisele tantsijale) just kõige kergem. Muidugi pole midagi võimatut ja harjutamine teeb meistriks, aga siis tuleb arvestada ka seda, et üleöö ei juhtu midagi..
×