Jump to content

RiinaSolo

Kasutajad
  • Sisu loend

    175
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik RiinaSolo postitused

  1. Meie põhjanaabrite muljed - mõtlemisainet kõigile natuke: http://mihkel.fitfashion.fi/2013/10/21/hello-from-tallin-epic-trip-time/
  2. Ei saa isegi BAV-i täis

    Ahjaa, see, et sa arvutad BAVi oma eesmärgiks seatud kaalu järgi, ei tähenda seda, et sa nüüd ainult selle BAVi järgi sööd. Lisad ikka trennile kuluva ja juurde. Ma jään nii öelda nende leeri, kes sul soovitavad natuke rohkem ikka süüa. Kardan, et praegu oled küll tekitanud kehale "säästurežiimi" ja sellest on vaja välja murda korraliku toiduga
  3. kalkun

    Säästust saab ka aeg-ajalt kalkuni kintsuliha, Maximast samuti...peab reklaami jälgima, sest see on just tihti soodukaga nendes poodides. Säästu omaga ainult selline jama kogemus, et võib sattuda "immutatud" liha otsa, mis praadides hakkab jubedalt haisema. Ma ei mäleta enam täpselt millega seda immutati aga tuttav toidutehnoloog ütles jah, et seda tehakse...siis liha säilib kauemine...mnjah...
  4. Ei saa isegi BAV-i täis

    Kui on soov kaalu langetada siis tuleks jah arvutada oma BAV 65kg järgi. Sa pead sööma mitte selle keha järgi mis sul on, vaid selle keha järgi, mida sa saada tahad
  5. Ei saa isegi BAV-i täis

    Kuidas BAV arvutatud on? Kas praeguse kehakaalu järgi? Kui on soov kaalu alandada, siis peaks lähtuma arvutustel ikkagi soovitud kehakaalust (mida siis saavutada soovitakse). Aga muidu jah, kogused suuremaks näiteks. Keefrit korraga 500ml, näksiks 200g õuna või porgandit, hommikuks puder ikka ja lõunasöögile natuke teravilja juurde (riis,tatar, kinoaga jne)
  6. Priibe Blogi

    Woah! Tulla teise inimese blogisse oma mingeid probleeme klaarima ja veel sellisel toonil blogi omanikku "paika panema".... Nagu tegelt? Sellised asjad võiks ikkagi jääda näiteks personaalse vestluse tasemele. Väga inetu...
  7. Priibe Blogi

    Mulle tundub, et must-valge on hoopis sinu nägemus asjast. Pole siin hetkel asi üldse nii must-valge blogis nagu sa väidad, oled vist vähe kaalulangetusblogisi näinud. Ja kui ongi natuke, kas see on hull algajale kaalulangetajale? Edasijõudnu, juba kaalulangetajast harrastussportlaseks liikuv inimene saab endale lubada õige-vale piiride ähmastumist ja kadumist. Näiteks ma ei saa enne süüa täpselt nii nagu Esta Pilt võistlusteks valmistudes, kui ma pole endale alla teinud sellist baasi ja head vormi, kui temal on. Loodan, et saad aru sellest näitest.... Anna aega inimesel endal jõuda mõistmisele mis on hea-halb. Teadagi, teiste vigadest ei õpita...ainult omal nahal.
  8. 3 kuuline rasvapõletus Blogi

    Proovi ka mõnda magusat wrapi teha. Näiteks: maitsestamata kohupiim või kodujuust, õunamoos, kaneel ja kreeka pähklid...oli vahepeal üks lemmik koogi asendaja. Ei pea küpsetama ega mässama
  9. Priibe Blogi

    Rimides on igal pool, Comarketis nägin ka...mujal pole vist tõesti näinud.
  10. Priibe Blogi

    Päris täistera tuleb jah vist endal teha, pole ka veel leidnud. Küll aga olen kasutanud neid, sest nad on ilma nisujahuta ja vähemalt (väidetavalt) 50% täisterast http://www.sante.pl/p-en141/natural-oatmeal-cookies-138g
  11. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    jumal tänatud, et meie kallis "pain in the ass" tüütus valis seekord ohvriks inimese, kes pole võistlusdieedil....muidu korjaks tõenäoliselt kusagil oma hambaid mööda asfaltteed kokku...aga see selleks....
  12. 3 kuuline rasvapõletus Blogi

    ma jõin keefrit kogu aeg loengu ajal....
  13. Priibe Blogi

    Võib ka olla. Kuigi kui analüüsisin eelmise kevade märkmeid ja võrdlesin praegustega, siis tundub, see koer just sinna kiudainete vähesuse juurde maetud olevat. Aga eks see on igaühel ka erinev, mõnel polegi vaja seda "õpiku 25-35g".
  14. Priibe Blogi

    Kas nii suure valgu koguse ja väheste kiudainetega kõht kinni ei ole? Eelmine aasta kui sarnaste näitajatega võistlusteks dieeti alustasin siis oli küll mul põrgu missugune
  15. 3 kuuline rasvapõletus Blogi

    Rohelises tees ka siiski kofeiin sees, eriti kui osta veel näiteks kvaliteetset kraami, siis ega väga magada ei saa jah. Kui just apteegist eraldi mingit "hea une teed" ei viitsi osta, siis minu arust õhtuks kõige mõistlikum rooibos. Seda lubatakse väikelastele ka teha http://www.nupsu.ee/?menu=parenting&item=2519&cat=141 Hiljuti tuli õe juures olude sunnil seda rooibost juua (tal 1. aastane laps ja kodus pole lahustuvat kohvigi) ja võin öelda, et magasin ka nagu imik...
  16. 3 kuuline rasvapõletus Blogi

    Kalorivaba on ta siiski mustalt ja suhkruta Õhtuks rohelist teed ka ei soovitaks, pigem taimset teed - kibuvitsa, kummeli aga ka rooibos on hea neutraalne.
  17. GP Pepa Opava 5.oktoober 2013 - Otsereportaaz!

    Jeei! Õnnitlused kõigile!
  18. GP Pepa Opava 5.oktoober 2013 - Otsereportaaz!

    Nii põnev! Loodame siis, et varsti kuuleme veel häid uudiseid
  19. Kükk, mis hästi, mis halvasti? (pilt)

    Mäletan ka koolituselt sellist fraasi, et kui ikka ei tule see kükk nö õigesti (et põlved ei lähe varvastest ette), siis pole see maailma lõpp. Valesti jah ei tohi teha, aga kõik ei saagi ideaalset õpikukükki teha, tuleb teha nii, kuidas mugav. Võib-olla aitaks tõesti enne väike säärte harjutus: kannad plokile ja just vastupidi kükitad nii, et põlved läheks ette varvastest - tunneta säärtes venitust. Siis natuke mugavam kükkida küll.
  20. Ma näen sellist raha unes...isegi mu õppelaenu on vaja vähem tagasi maksta.... Eks kunagi, kui lotoga võidan, siis kindlasti tulen.
  21. SKG transformation journey

    sama siin...ila juurdevool suurenes mitu korda...need spagetid ja jäätis, oeh!!!!
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ojaa! Rasv on ikka veel see "jube" asi. Küll inimesed siis imestavad, et ma ei söögi rasvata kodujuustu ja jogurt on mul ka 4%-ne....Ei tea jah, millal sellest hirmust lõpuks üle saadakse.
  23. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma arvan, et siin pole mõtet vaielda selle teema üle, vaid lasta iga ühel oma nahal ära katsetada Minul on samuti olnud kliente, kes on pidevas hädas kõhukinnisusega, neist 2/3 olid ise selles süüdi - vale toit ja vähe liikumist. Neist konkreetselt 1/3 toitus esmapilgul ideaalselt - kiudaineid nii aedviljast-puuviljast, teraviljast kui ka kaunviljast, sportlik eluviis jne. Nende puhul saime probleemist lahti tihti peale just gluteeni ära jätmisega. Seda ei pea ju igavesti nüüd menüüst välja jätma, üldiselt saab 2 nädalaga aru. Siis võib ükshaaval tagasi tuua gluteeniga toiduained ja katsetada, mis sobib, mis mitte. Kes tahab võib tõesti teha ka testi. See on minu arvamus ja ma ka jään selle juurde, et kui inimesel on probleeme seedimisega, siis tasub mõelda piima või nisu talumatuse peale. Kindluse mõttes aga ära jätta kõigest kaheks nädalaks kõik piima- või teraviljatooted (vastavalt siis sellele milline probleem kimbutab). Palju odavam ja ka lihtsam kui minna osta endale probiootikume, maohappe preparaate jne Ma ei arva nüüd, et see üks ja ainus tõde oleks, ega kuuluta ka seda igal pool. Austan ka teiste inimeste arvamust, ning loodan, et nad teevad sama ka minu arvamuse puhul. Igaühel on siiski õigus oma arvamusele Ja kusjuures, ise olin ma alateadlikult nisujahu piiranud oma toidus juba 13. aastasena, sest kuidagi paha olla oli alati pärast selle söömist. Nüüd hiljuti testi tehes (kusjuures eeldasin, et hoopiski piima vastu talumatus), sain kinnituse sellele, mida mu keha juba ammu mulle öelda üritas. See seletab ka eelmise aasta piina enne võistlusi, kus pea iga hommikusöök oli mõni teraviljapuder. Nüüd gluteenivaba kaerahelbega pole mingeid probleeme
  24. 3 kuuline rasvapõletus Blogi

    No, herr Sügiskülv ..või siiski ikka LPF..jäid vahele, sest sinu sõnavara reetis su .."plogima"..hehe..küll sul peab igav elu ikka olema, et sulle nii trollida siin meeldib
  25. Priibe Blogi

    Sama siin! Tossuga oli ühel hetkel jube ebamugav, aga teiste peale mõeldes sokkis ka treenida ei taha. Ostsin kõige odavamad õhukese tallaga riidest tennised ja pean ütlema, et teevad silmad ette kõikidele tossudele! Nüüd mõtlen, et äkki peaks Vibram varvassusse proovima, tunduvad ka sellised max põrandatunnetuse tagajad olevat. Igastahes jah, ma soovitan neid kõige tavalisemaid õhukese tallaga tenniseid, siis ei saa keegi viltu vaadata ka plätus-sokis treenija peale.
×