Jump to content

tipinipi

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tipinipi

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.01.1987

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Tere! Olen 25aastane noormees, kes sooviks alustada reguraalse treeninguga, kuid olen siiamaani elanud väga spordi/tervisliku eluviisi kauget elu, seega pole õrna aimugi kus/kuidas/mida teha, kardan et suures tuhinas võin valesti teha - võimalusi valesti treenimiseks peaks vast palju olema? Sooviks selleks mõne asjatundja abi, et saavutada treeningutes kui ka toitumises korralik tasakaal. Kas on saaremaal kedagi kes oskaks aidata/treeningkava vms koostada? Seniks kuni leian kindla treeneri, võiks keegi ehk siin natukene suunata, kuna teen praegu juba treeninguid ja on tekkinud mõningad küsimused. Soov on pekk maha ja lihas asemele. nö. kaal pole tähtis, mis treening parim selleks? Hetkel käin jõusaalis, teen kätele/jalgadele/kõhulihastele nii kuidas jõuan erinevate masinate peal (kujutan ette et see võib väga vale ja ohtlik lähenemine lihastele olla) umbes 30-40minutit. Siis käin saunas ja peale seda kuskil 20minutit rahulikku ujumist peale mida veel saunas. Mis on parim aeg treeninguks, peale ärkamist, või enne magamaminekut? Natukene teistsugune on situatsioon kui tavaliselt, see et ma lähen magama hommikul 9-10 ja ärkan õhtul 7-8, ehk siis teen öösel tööd. Minupuhul siis enne magamaminekut = varahommikul 7-.. ja ärgates õhtul 7-.. Selle küsimusega olen väga jännis, kuna tegureid on mitu, mida arvesse võtta. nt. Ärgates olen muidugi kõige erksam, aga kuidas hommikune(minupuhul õhtune ajaliselt) treening mõjub ajule, vajan tööl pingsat mõtlemist, kas treening aitab kaasa sellele/tuleb kahjuks, ehk kas väsitab aju jms. Samas peale 8tunnist tööd olen väga väga väsinud vaimselt, kuidas see mõjutab treeningut kui peaksin enne magamaminekut treenima. Samas kui peaks enne magamaminekut treenima, kuidas see mõjutab uinumist? Väsitab keha rohkem, et aitab kaasa või pigem just äratab keha ülesse (mul niigi väga raske hommikutundidel magama jääda). Toitumine enne treeningut, mida ja kuna. Hetkel söön kuskil 30minutit kuni tund enne trenni minekut müslit jogurtiga. Üritan ka ülejäänud päeva mõistlikult süüa. Ei söö muud liha peale kana/kala. Tänud.
×