Jump to content

pipipikksokk

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pipipikksokk postitused

  1. Kaal ei lange!

    Tere, Olen juba mitu kuud toitunud tervislikult, kuid natuke väiksema kaloraaziga, sest soov kaotada kaalu. Olen 170cm pikk ja kaalun 65kg. Pole kunagi nii palju kaalunud. Alati olnud alla 55kg, kuid nüüd istuv töö ja vähem liikumist. Ainuke asi on see, et keegi ei saa aru, et ma oleksin paksuks läinud, ainult mina tunnen seda. Ja kõik on läinud ülesse poole Ma ei tea mida ma valesti teen, sest olen enda toitumisega päevikut pidanud ning kaalunud toitu. Hommikusöök: täisterakaerahelbed veega 50g mustikad või vaarikad või maasikad 50g 2 muna paprika 50g kanasink 2 viilu Vahepala 1: paprika mõned viilud kurk mõned viilud täistera Finn crisp 2tk 15g maapähklid Lõunasöök: 60g kurk, paprika, jääsalat, tomat 150g kana või lõhe sibulat natuke 50g täisterariisi või poolik tortilla lõik Vahepala 2: kohupiim 100g mustikad 50g Õhtusöök: 60g kurk, paprika, jääsalat, tomat 150g kana või lõhe Kaloraaz kuskil 1300-1400kcal Võib-olla ma söön liiga palju, sest ma liigun hetkel väga vähe. Aidake, ma ei oska miskit muud teha Joon vett ka 1-2 liitrit ja 3 tassi teed.
  2. Kaal ei lange!

    Valku on jah päris palju, kuid ma ei oska miskit asendada.
  3. Kaal ei lange!

    Tean, trenni pean tegema aga ma ei suuda end talvel liigutada. Ma tahaksin tegelt jõusaali minna aga ma sooviks endale treenerit, kes minuga kogu aeg koos oleks. Aga jääb tulevikku hetkel sest pole leidnud sellist.
  4. Kaal ei lange!

    see profiilipilt on eelmisest suvest kui olin 62kg ja peamiselt puuviljadest toitusin nagu suvel ikka. mu keha vist ei taha miskit ära anda enam või siis ma söön cheat dayl liiga palju.
  5. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    Olen juba natuke üle kuu aja tervislikult toitunud ning teinud natuke ka trenni (hularõngas 30 minutit iga päev, 8minute abs, mida olen natuke muutnud ning küljetõsted). Näen peeglist ja on tunda, et keha on läinud ilusamaks ning rasva kaob, cm vähenevad, kuid kaal on vaid -1-1,5kg maha läinud. Olen 170cm pikk, kaalusin 60kg, nüüd 59, vahepeal 58,5. Mind see kaalunumber eriti ei huvita ka, sest soov saada ilus keha, kuid ikkagi soovin teada miks see niiviisi on Aitäh!
  6. Isa tõi mulle trenazööri, aga kuna ma ei ole veel jõusaalis käija ja pole võtnud eratreenerit, siis äkki keegi oskab öelda, mis lihastele jne see on mõeldud? Käed, jalad, selg ainult? Ning kas keegi viitsiks teha mingi kava, mida saaksin kasutada sellega treenimisel? Või selline asi käib ainult raha eest?
  7. Trenazöör olemas aga ei oska miskit teha sellega :)

    ja kas ma pean ntks iga nädal või iga kuu muutma raskustaset? kuni augustini sooviksin sellega teha trenni
  8. Kaal ei ole 4 kuud langenud

    Olen juba 4 kuud toitunud tervislikult ning teinud ka trenni. Olen jätnud kõik eelnevad lemmiktoidud välja: kohukesed, coca, krõpsud, popcorn, alkohol, šokolaadid, šokolaadi ja suhkruga krõbinad jne. Olen jälginud teiste kaalulangust ja 4 kuuga on mõni juba kaotanud 10kg +/-, kuid mina ei ole miskit. Jah, pilt on läinud paremaks ja riided suuremaks, kuid KAAL ON SAMA. Kas keegi seletaks, mis toimub? Ma nüüd nii palju trenni ka ei tee, et rasv lihasega asenduks. 21-aastane, olen 169cm pikk ja kaalun 59/60kg. Kindlasti nüüd paljud ütlevad, et ideaalkaal, aga ei ole. Ma kaalusin 52kg mõni aasta tagasi ja ka siis oli ainuke probleem minu kõht. Mujalt peenike aga kõht suur ees. Ja just sellepärast hakkasingi tervislikult toituma. Kaalunumber ei ole mul kinnisidee, vaid see mis peeglist vaatab on olulisem, kuid ei saa aru miks kaal ei lange, kui peaks.. Panen siia ka enda toitumisandmed: 1200cal, 100-110g süsivesikuid, 48g rasva, 80-100g valke. Tean seda, et süsivesikud minu kehale annavad suure põntsu.. Hommikusöök: kaerahelbepuder 1dl veega, kiivi, kookoshelbed (5g) ja mandlilaastud pudrule peale (4g), ning siis üks näkileib 1 muna ja kalkunirinnafileesink 15g. Vahepala: 10tk-15tk mandlid, 1 keskmine roheline õun Lõuna: tatar 35g, grillkana nahata 80-90g (ei oska praadida ise kana:D), salat (jääsalat, tomat, kurk, paprikas, riivitud porgand), pool tl oliiviõli Vahepala: 2 näkileiba tuunikalaga (konserv, omas mahlas) Õhtusöök: salat (jääsalat, kurk, tomat, paprikas), 1 muna, 30g kalkunifilee sink ja 50g kodujuust. Vahepala, mis läheb kas õhtusse või hommikusse olenevalt kuidas saan 75g lahja kohupiim kaneeliga Igast nõuanded oodatud! Mõtlesin et 4ja kuuga kaotan vähemalt 4kg kuid tutkit, miski peab ju valesti olema! Kaloraaz ka jääb negatiivne ja see tähendab ju kaalukaotust. Selle toidumenüüga on mu kõht väga täis kogu aeg ja tihti söön õhtusööki täistundega kõhu peale, aga kalorid peab ju kokku saama! Panen ka enda trenni kirja, mida teen kodus 6 korda nädalas: 200 hüpet hüppenööriga, 100 jumping jacks, 20 kõhulihast tavalist-jalgratas 20 ning mõni asi veel kõhule. Ning mõni harjutus veel raskustega ning siis 100 korda niiöelda trepiastme hüpe vms, mis võtab väga läbi. Kuskil 20minutit läheb trennile päevas. LISA: tänasest hakkan ka 45 minutit jalutuskäike tegema 5-6 korda nädalas olenevalt ilmadest ja tööst/koolist. Ma arvan, et sellepärast, et nii vähe liigun, sellepärast ka kaal ei lange?
  9. Kaal ei ole 4 kuud langenud

    aga kuidas seda seletada? et cm vähenevad aga kaal mitte? kas tõesti mu trenniga saan lihased v? sest kui cm kaovad, siis peaks ju loogiliselt ju ka kaal vähenema. kas keegi seletaks mis toimub:)
  10. Kaal ei ole 4 kuud langenud

    ee.. ma ei tea. aga tean seda et kaloraaz on väike ja vb sellepärast ei lange kaal? aga ma ei oska miskit lisada, sest kõht täis ja söögikordi juurde ei taha
  11. Maggie dieet, mis arvate?

    Mis arvate sellest dieetist, kas on väga suur kahju kehale või kas on okei? Minul soov küll kaotada vaid 8kg ehk ma seda päris lõpuni siis vist ei tee? Peale nelja nädalast dieeti pidamist, teie kaal väheneb 10 kuni 28 kg. Esimese nädalaga tavaliselt läheb ära 3-7 kg. Antud toitumise režiim toetub mitte toiduainete kalorsusele, vaid organismi keemilistele reaktsioonidele. Seetõttu režiimi tuleb järgida rangelt ja muutmata, muidu sellest pole kasu. Kui otsustasite ära jätta režiimist mõni toiduaine, siis mitte mingil juhul ärge asendage selle teisega. Kui režiimis mõnel toiduainel pole määratud kogus, siis seda tuleb süüa kuni kõht saab täis. Režiim on kõlbulik kõiki vanuste jaoks ning pole vajadust režiimi ajal võtma vitamiine. Kasulikud märkused: Tuleb juua rohkem vett; võib juua klaasi mineraalvett igal ajal; Köögiviljad keedetakse vees ilma puljongite lisamata, kuid tohib lisada soola, pipart, maitseainet, sibula, küüslauku; Ei tohi kasutada õli või rasva; praadida teflonpannil ilma õlita. On lubatud juua kohvi või teed suhkru ja piimata, võib suhkruasendajaga; Nälja tundel võib süüa kurke, porgandit või salatit, kuid 2 tundi pärast ettenähtud söögikorda; Tuleb rangelt pidada antud režiimi, samade toiduainetega ja nende kogusega, mitte vahetada lõuna õhtusöögiga ja tagurpidi; Režiimi ei tohi katkestada üheks päevaks ja alustada järgmisest päevast, vaid tuleb alustada otsast peale, sama kehtib eksituse korral; Sport on soovituslik; Peale režiimi pidamist teil tekib kõhutäistunne isegi siis kui olete vähe söönud. Kui tekib soov korrata režiimi uuesti, siis on soovitatav korrata kaks korda esimest ja neljandat nädalat. Söömisaeg ei ületa 15-20 min.30 enne sööki tuleb ära juua 500 g vett ehk 1,5 l päevas. See on miinimum, võib juua rohkem. Joome ühe hingetõmbega, mitte lonksudega, et ei tekiks turset. Päevane norm on 30 g vett 1 kg kaalule Igapäevane hommikusöök: 1/2 apelsini või greipi ja 1-2 keedetud muna ***Esimene nädal 1 päev Lõuna: üks puuviljasort piisavas koguses (apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, melonid, arbuusid jne.) Õhtusöök: praetud või keedetud liha (tükikesed või rasvata hakkliha), peale lambaliha 2 päev Lõuna: keedetud või praetud kana (nahata) Õhtusöök: 2 keedetud muna, salat (kurk, salat, tomatid, paprika, porgand), 1 röstitud saiaviil või 1/4 lavaši, 1 apelsin või greip 3 päev Lõuna: kodujuust piisavas koguses, 1 röstitud saiaviil, tomatid Õhtusöök: praetud või keedetud liha, peale lambaliha 4 päev Lõuna: üks puuviljasort piisavas koguses (apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, melonid, arbuusid jne.) Õhtusöök: praetud või keedetud liha (tükikesed või rasvata hakkliha), peale lambaliha, salat 5 päev Lõuna: 2 keedetud muna, keedetud köögiviljad (kabatšokk või aedoad või porgand või rohelised oad) Õhtusöök: keedetud või praetud kala, salat, 1 apelsin 6 päev Lõuna: üks puuviljasort piisavas koguses (apelsinid, õunad, pirnid, aprikoosid, melonid, arbuusid jne.) Õhtusöök: praetud või keedetud liha (tükikesed või rasvata hakkliha), peale lambaliha, salat 7 päev Lõuna: keedetud või praetud kana (nahata), tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin Õhtusöök: köögivili ***Teine nädal 1 päev Lõuna: keedetud või praetud liha, salat Õhtusöök: 2 keedetud muna, salat, 1 apelsin 2 päev Lõuna: keedetud või praetud liha, salat Õhtusöök: 2 keedetud muna, 1 apelsin 3 päev Lõuna: keedetud või praetud liha, kurgid Õhtusöök: 2 keedetud muna, 1 apelsin 4 päev Lõuna: 2 keedetud muna, kodujuust, keedetud köögiviljad Õhtusöök: 2 keedetud muna 5 päev Lõuna: keedetud või praetud kala Õhtusöök: 2 muna 6 päev Lõuna: keedetud või praetud liha, tomatid, 1 apelsin Õhtusöök: värskete puuviljade segu (apelsin, mandariin, melon, virsik, õun) 7 päev Lõuna: keedetud või praetud kana (nnahata), tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin Õhtusöök: keedetud või praetud kana (nahata), tomatid, keedetud köögiviljad, 1 apelsin ***Kolmas nädal . 1 päev : Puuvilja päev Päeva jooksul erinevad puuviljad mis tahes koguses (puuvilju võib kombineerida) peale: viinamarju, mangot, datleid, banaane, viigimarju. 2 päev: Köögiviljapäev Päeva jooksul erinevad keedetud köögiviljad ja erinevad salatid, peale kartuleid ja teravilja 3 päev:Puuviljapäev Päeva jooksul erinevad puuviljad (vt 1 päev), erinevad keedetud köögiviljad, salatid igal ajal igas koguses 4 päev: Keedetud või praetud kala igas koguses, salat (ainult kapsas või roheline salat) igas koguses, keedetud köögiviljad. 5 päev Keedetud või praetud liha (peale lambaliha) või kana, keedetud köögiviljad 6 ja 7 päev Päeva jooksul üks kindel puuviljasort igas koguses igal ajal (ainult õunad või pirnid, või virsikud, või aprikoosid). ***Neljas nädal. Allmainitud toiduained jaotatakse terveks päevaks 1 päev 4 keedetud või praetud lihaviilu või 1/4 keedetud kana 3 tomatit, 4 kurki 1 tuuni kala purk (õlita või pestud veega) 1 röstitud saiaviil1 apelsin 2 päev 2 keedetud või praetud lihaviilu (max 200 gr) 3 tomatit, 4 kurki 1 röstitud saiaviil Õun või pirn, või 1 meloniviil, või apelsin 3 päev 1 lusikas kohupiima või kodujuustu Väike taldrik keedetud köögivilju 2 tomatit, 2 kurki 1 röstitud saiaviil 1 apelsin või greip 4 päev 1/2 keedetud või praetud kana 3 tomatit, kurk 1 röstitud saiaviil 1 apelsin või greip Õun või pirn, või 1 meloniviil, või apelsin, 5 päev 2 keedetud muna 1 salat, 3 tomatit 1 apelsin või greip 6 päev 2 keedetud kana rinnakest 1/8 kg kodujuustu või brõnsat 1 röstitud saiaviil 2 tomatit, 2 kurki, hapupiim 1 apelsin või greip 7 päev 1 lusikas kohupiima 1 tuunikala purk (õlita või pestud veega) Väike taldrik keedetud köögivilju 2 tomatit, 2 kurki 1 röstitud saiaviil 1 apelsin või greip
  12. Kas nüüd on toidumenüü okei?

    Ma sooviks nüüd teada, kas selline toidumenüü on okei:) Proovisin panna häid asju juurde, võtta mõni asi maha aga ma ei tea, kas see nüüd õige on. Ja ma ei taha süüa asju, mis ei maitse jne, ma tahan ikka elada täisväärtuslikult ja mitte süüa ebameeldivaid asju:) Trenn: hüppenööriga 200+, 100 kükki, 100 stepperil ja mõned harjutused veel. Aga like they say, 80% toitumine ja 20% trenn HOMMIKUSÖÖK 9-10 ajal: 1dl kiirkaerahelbed + (1dl piim) + 1dl vesi (või 2dl vesi) Peale külmutatud 5 maasikat ning 6-7 vaarikat ja peale natuke kookoshelbeid (1tl) Maitsestamata jogurt 3-4spl 5% Kamapallid peotäis kuskil Üks kiivi Üks poolik konservi virsik VAHEPALA 12-2 ajal: 10 mandlit Õun või pirn, vahepeal ka greip juurde LÕUNASÖÖK 3-4 ajal: Tatar peotäis või pruun riis Kanafileerind vms keskmine suurus (praetud vees või kui kiire on, siis grillkanakoib nahata) Paprika-kurgi-tomati-porgandi salat + hiina kapsas 1tl oliiviõli peale 1 näkileib ÕHTUSÖÖK 7-8 ajal: 2 keedetud muna või praemuna õlita VÕI 2 näkileiba ja peale kas tuunikala või 2 sprotti Paprika-kurgi-tomati salat + hiina kapsas Kodujuustu peotäis kuskil 1tl oliiviõli Kui kõht ikka tühi, siis lahja kohupiim või kreeka jogurt kookoshelveste ja kaneeliga. Iga päev üle 2 liitri vee kuskil, magamine korras 8-9tundi, stressi pole. Magamaminek 23.45-00.30 ajal. Mis arvate, kas peale seda kui ma lollipeaga tarbisin 700-800kcal päevas, tuleb mul kaalu alguses juurde või kas ma sellega üldse saan alla nüüd? 1400 kuskil on mu BAV . Kaal 60kg ja pikkus 170. Ja ärge öelge, et see ju ideaalne, ma tean enda keha ehitust ja kust maha võtta vaja Ja lisades selle nutridatasse, siis kuskil 1500-1600 tuleb selle menüüga. (Lisan ka seda, et kord nädalas kartul, sealiha ja mõni tükk tumedat šokolaadi )
  13. Maggie dieet, mis arvate?

    ja kui varem enne seda toitumist oli mul terve päeva jooksul kõhukorisemist ikka väga palju kuigi sõin. ja nüüd enam pole, ainult siis kui nätsu söön ja iga inimene on erinev. kuna ma tunnen end poole paremini kui enne, siis ei saa ju miskit valesti olla. mõni vajab rohkem süüa, mõni vähem. lihtne. või ma eksin?
  14. Maggie dieet, mis arvate?

    ma ütlesingi et ärgu võtku minu toidukava kuna see ei ole okei. ega mul ei tulegi neid söömishoogu, lihtsalt elu hakkas tulema peale haiget olemist ja üks tegur veel, mis tekitab suurt söögiisu ning sõingi selliseid asju kokku:P No aga valke saan ju muna ja kanaga ja piimatoodetega? Rasva mandlitega, ka kana ja munaga. kodujuustuga. ma ütlen et ma ei saa palju süüa, ma ei ole kunagi mingi õgard olnud kes hunnikutes sööb ja minule sellest piisab kuigi mõnejaoks on seda ilmselgelt vähe ja paneb naerma aga näed, kõik protsessid minus toimuvad ja kõik on okei. see söögisuur isu tuleb kord kuus ja lähen lolliks, mõni teine naine kindlasti ühineb
  15. Maggie dieet, mis arvate?

    Kana ma söön õhtuti salati kõrvale, muidu salat nii igav ju Või siis praen õlita muna endale või keedan ja siis panen salati sisse. Ma sööngi köögivilju toorelt. Pugi porgandeid, kapsast Õhtuti tavaliselt tuleb söömisisu peale ning siis võta külmkapist beebiporgandid ja värset kapsast ja nosi neid Ma olen enda menüüst jätnud välja kõik karastusjoogid k.a poemahlad, saia nisujahu, kommid, tordid, koogid, popcorni jne muu asja ning lihtsalt asendanud need köögiviljadega, puuviljadega, pudruga, pruuni riisiga jne. Kuigi pean ütlema et kuna see nädal olin haige, siis sõin ikka päris palju jama sisse sest nii suur söögiisu tekkis - jäätist, sefiiritorti, grillvorsti ning täna sõin veel sepikut ja sprotte:D Samuti hakkasin ka kardiot tegema ja mu kõht on väiksemaks jäänud imekombel, ei tea kas see väike 15 minutit kardiot on tõesti nii tõhus:)
  16. Maggie dieet, mis arvate?

    KÕIGEPEALT, mis toimub siin minu teemas?:D:D Ei hakka magu valutama. Mulle piisab kahest korrast nädalas kui süüa suurt praadi. Ma lihtsalt ei jõua iga päev teha. Jogurti söömise jätsin nüüd maha- mõttetu tegelikult, kui just tegu pole greek jogurtiga vms. aga need marjajogurtit ei ole head. Kaerahelbepudru 1dl koos 1dl piima ja 1dl veega. maitsestamata jogurtit ütleme nii et kuskil 3spl või 4spl. Kamapalle üks peotäis ning müslit ka. Salatit nii et terve taldrik on täis seda:P aga minult pole mõtet küsida, ma nkn toitun valesti jne:D
  17. Maggie dieet, mis arvate?

    poisid läksid hoogu
  18. Maggie dieet, mis arvate?

    magan nagu mõmmi. lähen kella 12-1 ajal magama ning ärkan hiljemal juhul kell 11, mõni päev kell 7, 8 jne. ja pole kordagi probleeme olnud et ei saa ülesse ning et äratuskella edasi lükkan. päikeselistel päevadel ärkan muidugi varem sest päike paistab täpselt mu voodisse:P stressi pole, kõik on väga okei mul.. nagu alati:P
  19. Maggie dieet, mis arvate?

    oh teid jutupaunikke küll:D aga ühele kommenteerijale ütlen, et rasva on kõhus:D(nagu ennegi sada korda öelnud) mujalt on okei suhteliselt ning ma tahan hakata enda keha ilusamaks vormima jah, aga just kõhtu tahaks täiesti lamedaks ja mitte sixbacki vaid tavalist siledat kõhtu:) aga vb mul ei lähegi see väike rasv kõhult ära:D
  20. Maggie dieet, mis arvate?

    ma endast siia päris avalikult pilti panema ei hakkaks. mõni mõtleks et ma hull peast, et mida mul kaotada on:D aga on. aga kui olete väga suured spetsid, siis võite kirjutada mulle postkasti, panen kokku pildi endast aga siia ma avalikult ei pane. Ma söön hommikusööki-vahepala-lõunasöök-vahepala,õhtusöök ning peale 8t ei ole kunagi söönud
  21. Maggie dieet, mis arvate?

    Ja kui mu kehakuju tüüp oleks selline, et mul läheks rasv ühtlaselt kogu kehale, siis oleks see 60kg okei, aga nagu ma olen juba öelnud, siis ainult ülakehas. Nimetatakse seda vist õunakehakujuks? Mu jalad on väga peenikesed. Mu rinnaaluse ümbermõõt on 68cm, mis on okei ja sealt ei soovi maha, aga just naba juurest see rasv ära
  22. Maggie dieet, mis arvate?

    oi siis Te räägite kummitusega:D Ma kooli ajal vahepeal jõudsin süüa ainult ühe kohukese ja krõbinaid piimaga aga vot näed, siiani olen elus ja mitte ühtegi terviseviga ei ole. ptuiptuiptui. Ei saanud küll kaloreid täis ja isegi ei mõelnud nende peale, veel vähem mitu g süsivesikuid ja valke saan. 17-19 aastaseni olin kogu aeg 52kg, nüüd aga 59kg sest läks käest ära. Ma ju tunnen, et mul on rasva ülakehas. Ja no kui ma enne olin suurema rinnakorviga (jaanuar 2012), siis nüüdseks märtsis on see kahanenud juba, samuti ka käed. Ja kui ma kaalusin 52 jne, siis oli ka kõik tervisega korras. Mu enda 25 aastane õde kaalub 52kg ja on 165cm pikk ja temal pole ka tervisega probleeme. Kogu aeg sellised olnud. Naguu, ma ei näe probleemi üldse. Ja see valguvärk, lisasin juurde juurde ja mõned asjad vahetasin välja. Ja seda dieeti ma ei tee! Lihtsalt uurisin.
  23. Maggie dieet, mis arvate?

    mul on praegu need menüüs täiesti olemas ja väga okeid kogused. 1 kiivi, 1 virsik hommikul maitsestamata jogurti ja müsliga või kamapallidega + kaerahelbepudru. vahepeala 7 mandlit ja mõni puuvili, ntks õun või pirn. lõunaks kas salat köögiviljadega või kui kiire on, siis jogurt ning pea alati ka täisteraleib. õhtuti lahja kohupiim rosinatega, salat + kas kana või muna. ja karastusjooke ei söö, saia ei söö, alkoholi ei joo enam. kõik peaks vist paigas olema, aga kaal nüüd seisab 59 peal ja alla ei lähe. enne 60kg ja soov saada 52kg peale tagasi. pikkuseks 170 ja ülakehas kõik üleliigne:)
  24. Maggie dieet, mis arvate?

    hommikusöök iga päev 2 muna + poolik greip või apelsin + kohv või tee ja ma ilmselgelt seda ei tee, lihtsalt küsisin kas võiks:D
×