Jump to content

KaupzK

Kasutajad
 • Content count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About KaupzK

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 07/27/1983
 1. Filmid

  Päris palju filme rsk.
 2. Biolabi toidulisandid

  Kust seda Pro Gainerit osta saab?? Endale pole nagu silma torganud (tundub hea odav olevat)
 3. Kus trennis käid ja kus elad???

  Tartu, MV spordiklubi
 4. väljamaalt

  Mingi kontroll ikka on, siin paar päeva tagasi kanal 2-s näitas, kuidas mingid USA-st tulnud Universal ja Fitness tooted maha võeti, et mingit tervishoiuameti luba polnud või midagi sarnast (täpselt ei mäleta).
 5. Fat Burner 3000?

  Tahtsin küsida, et kuidas seda jooki jooma peaks. Selles suhtes, et kas panen mingi tund ennam aeroobset pudeli sisse ja mõikab. Või peaks mingite kuuride kaupa tarbima, kuu aega näiteks iga päev mingi kogus? Vaatasin, et jook päris suure L-carnitiini sisaldusega ka, et kas pudel korraga juua või osa ainult? Mitmel vennal sama küsimus, ei tea täpselt kuida tarbida.
 6. Uus Pood

  Parem jah. Hea ülevaade asjadest. Enimmüüdud tabel hea, võiks pikem olla. Algajatel kergem otsustada, mida osta.
 7. surumine rinnalt??

  Kitsa haardega teeb triitsepsit, rinna siseosa ja käed keha vastus tehes ka enam delta esiosa. Käed kehast eemal rohkem rinda.
 8. Alaselg

  Jõutõmme, jalad võimalikult koos ja sirge seljaga, käed natuke rohkem laiali (õlalaiuselt natuke laiemalt), võtab selga kõige puhtamalt. Ja mõjub, nii et on.
 9. Musklimasendus Club

  MP3 player aitab trennis küll, aga mull jäi biitsepsit tehes pingi vahele ja nüüd klaas puru . Mingit lärmi veel teeb, aga katki ikka rsk. Ja patareisid osat ka üle trenni uusi...
 10. Fat Burner fitness drink !

  Kust te kõik seda juba saanud olete???
 11. Fat Burner fitness drink !

  Siin uudise kommentaaride all oli kirjas, et hind ~25 krooni, VÄGA VÕIMAS. Saatke jah Tartusse ka ikka, tahaks ka rasva sulatada.
 12. Mida süüa peale aeroobset?

  Ise olen pärast aeroobset üritanud tunnikese nälga kannatada, et võimalikult efektiivselet rasvu põletada, siis olen söönud natukene valgurikast, kuid suht süsivesikuvaeset toitu. Mulle mõjub.
 13. Valgu segamine.

  Kui sööd näieks hüdrolüüsitud vadaku valku, siis piimaga segamine pidavat imendumist aeglustama, kuna sisaldab ~80% kaseiini ja ~20% vadakut, aga kaseiin on väga aeglaselt imenduv valk ja n.ö. neutraliseerib hüdrolüüsitud valgu eeliseid. Nii vähemalt lugesin kunagi MD-st.
 14. Biitseps

  Ise tegin kunagi iga nelja päeva tagant kätt, arenes ka, nii et nahk rebenes.
 15. Kindad

  Ma ostsin kunagi jõusaali kindad oli peal, et pesta tuleb vapsee 5 kraadises vees, tegu siiski ilmselt kirjaveaga pakendil
×