Jump to content

Acee

Kasutajad
  • Sisu loend

    93
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Acee postitused

  1. Valgu toiduväärtus

    Vaatsin siis valgupulbi kotile ning on välja toodud eraldi "Valk: 21G" ja siis "Vadakuvalgu konsentraat: 27g" 30gse sheigi puhul. Kumba ma pean jälgima kui palju ma nt 60g'st saan, kas 34g, 24 g või koguni 58g valku? Tänud vastajatele!
  2. Valgu toiduväärtus

    Toitumisalane info 30G Energia: 404kj/95kcal Toiteväärtus Valgud: 21.66g Süsivesikud: 1,71g Rasvad: 0,24g Aktiivsed koostisosad Vadakuvalgu kontsentraat: 27,89g
  3. Kaalust alla

    Pildid võtsin hiljuti maha, küll aga on praegusest seisust pilti. 8. Detsembri seisuga
  4. Kaalust alla

    Natuke uuendusi ka, alustasin siis sügisel kergelt lihase arendamist, tõstsin veidi kaloraazi ning tänaseks on kaal 81 kg pealt 87 kg peal. Järgmise aasta esimeses pooles sean eesmärgiks 0.5-1kg kaalulangus nädalas, et võimalikult palju lihast säilitada. Tulemused on baasharjutustes kerge hüppe teinud: Kükk Varem: 60KG Nüüd: 90KG 4x (ei julge juurde lükata veel) Rinnalt surumine Varem: 55KG Nüüd: 70 3x (Aasta lõpuks sihin 77t kilo) Jõutõmmet kahjuks ei tee kuna olen aru saanud, et on ilma selletagi võimalik hakkama saada. Samuti ei näe mõtet ennast lõhkuma hakata vale tehnikaga tehes, väga pole ka sellist inimest kes saaks tehnikat lihvida/näpunäiteid anda (Elan väikeses kohas). Teistele kaalulangetajatele soovin aga edu.
  5. Rasva põletamine ja lihasmassi kasvatamine

    No teema algatajal pole see ühe päeva valgusisaldus enda menüüs ligilähedalegi sellele...
  6. Rasva põletamine ja lihasmassi kasvatamine

    Sa ei saa samal ajal rasva põletada ja massi teha, tuleb valida üks. Samuti on su toitumine täiesti paigast. Isiklikult jääks tohutult nälga kui peaksin peale kooli kohe jõusaali minema ja alles õhtul kella 19.00 ajal saan süüa.
  7. Õla harjutused

    Samuti vabandan, et siia postitan, kuid tahaksin küsida selle eelviimase harjutuse kohta: Kas seda harjutust on targem selja-või õlapäeval teha? Olen kuulnud, et see teeb ka selga väga hästi ning nüüd jäängi mõtlema kummal päeval on seda harjutust mõtekam teha, vahepeal teen seda harjutust lausa mõlemal päeval, on see vale?
  8. Kaalust alla

    Ausaltöeldes enda kaloraažigi ma ei jälginudki, sõin lihtsalt natuke vähem, tihedamini ja liigutasin end ohtralt.
  9. Kaalust alla

    Mõned päevad tagasi sain 17. Esialgne pilt on tehtud vebruaris.
  10. Kaalust alla

    79.5
  11. Rind + Triits

    Olen harjunud tegema kõigepealt Rinna harjutused ja siis Triitsa omad. Jama on aga selles, et mingi aja pärast hakkab triits alla vanduma ja ei saa enda seeriaid ära lõpetada kuna lihas jääb lihtsalt nii nõrgaks. Kas asi on hea / halb, peaksi nenda seeriaid vähendama? Baasharjutuste puhul teen 4 kordust, ülejäänutel on 3.
  12. Naised jõusaalis...

    Hack-squat ei ole selle harjutuse nimi?
  13. Kaalust alla

    Üks nädal jäi vahelt ära aga mis sellest 82.8 81.4
  14. Kaalust alla

    Lasen veel kaalul langeda ning seejärel alustan lihase pealetegemisega. Motivatsiooniga ei oska aga kahjuks aidata, minu puhul aitas lihtsalt nädalate lõikes pildistada, võrdlesin alati viimast ja esimest nädalat.
  15. Kaalust alla

    Sellega olen jah kursis, et kaal tuleb väga lihtsalt tagasi kui käest lased, kuid mina enam käest asja ei lase.
  16. Kaalust alla

    Olemas on, kuid läheb natuke aega nende siiapanekuga
  17. Kaalust alla

    17. Mai - 84.1KG 24. Mai - 82.8KG Eesmärk saavutatud fuck yea
  18. Kaalust alla

    10. Mai - 85.2KG 17. Mai - 84.1KG Eesmärk - 83KG
  19. Kaalust alla

    3. Mai - 87.7KG 10. Mai - 85.2KG
  20. Kaalust alla

    Rääkides toitumisest siis see just korras pole, olen endajaoks küll välistanud mõttetu näksimise ja magusa. Ainukesed asjad mis sisaldavad suhteliselt palju suhkrut on õun ja kako. Toidukordi tuleb kokku 4, sellest 2 suured: Hommik (Puder rohelise teega) ja Õhtul 18.00-21.00 (Soe toit) ja 2 väikest: Koolis ning peale kooli. Pigem on asi tahtejõus, kuna villand sellisest kehakaalust. Riiete XL suurus on asendunud L ja M'iga =D
  21. Kaalust alla

    26. Aprill - 88.2KG 3. Mai - 87.7KG Halb, kostitasin end paar päeva tagasi jäätisega, kohe andis löögi ka...
  22. Jõusaal poksi kõrvalt

    - Inglise keele oskus vajalikKontakteeru enda treeneriga kes annaks sulle plahvatust arendavaid harjutusi mis poksis kasulikuks tuleb.
  23. Kaalust alla

    19. Aprill - 89.9 26. Aprill - 88.2 Eesmärk (83KG) hakkab lähenema
  24. Kaalust alla

    12. Aprill - 91.8 19. Aprill - 89.9 Kuidagi kiire oli see nädal, 3x nädalas 5km jooksmine hakkab vist tunda andma...
×