Jump to content

Eilne

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Eilne

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev November 14

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. olen juba 3 kuud treenind ülakeha!

    Sorry for OT Küsiks teema algataja käest, kui noore noormehega tegu on? Jutu järgi ei annaks rohkem kui 15-16... Järgimne küsimus on, miks sa tahad kapiks saada? Et koolis karvaseid nüpeldada või on asi selles, et karvased läksid jõmmi said kapiks ja nüüd nüpeldavad sind? Kokkuvõtteks, sul on täiesti vale suhtumine. Alusta sellest, et sa leiad kusagilt motivatsiooni ja tahtejõu minna saali ning teha seal üks korralik trenn. Sa tunned vahet, ainult rinna ja biitsepsite pumpamine sind kapiks ei tee
  2. Pakun ennast "katsejäneseks"

    Pärast piltide lisamist tuli mitu pakkumist ja vastavalt eetika reeglitele langetasin ma otsuse kiirema kasuks. Mina tema nime siin ei avalda, jätan selle võimaluse Talle. -TANK- aitäh soovituse eest, aktiivset BP tuleb kokku 4 kuud väikse pausiga. P-A-U-L eks siis 3 kuu pärast ole näha, kas toimus ka muutus või mitte. Loodan, et sa oma sõnu sööma ei pea
  3. Pakun ennast "katsejäneseks"

    Lubatud pildid! On nad päris halvad, sest üksinda on suht võimatu ennast pildistada, aga mingisuguse ettekujutuse saab:) Piltidelt on näha, et vasak käsi(biitseps) on tunduvalt väiksem, kui parem. Kuidas teda peaks mõjutama, et ta sama suureks läheks? Jõu vahet märganud ei ole, kangiga treenides seda muret pole, et vasak jõuaks vähem, kui parem.
  4. Vajan abi kõhust vabanemisel.

    Hei, Vahepeal midagi põnevat pole toimunud, kaal on u. 700g alla tulnud ja seda kuu ajaga. Minu arust natuke vähe, silmaga nähtavaid muutusi pole. Tekkis küsimus kaloriarvuti kohta, mille järgi ta sektordiagrammi % võtab? Toon välja diagrammi, mis täna õhtul sain. Mul tuleb iga päev valgu % liiga suur, isegi siis kui pulbrist lisa ei võta. Hommikul oli trenn ja lisaks võtsin 30g HERA80. Huvitab just see, kas ma peaksin jälgima seda soovituslikku või on minu oma parem. (esimene on minu tänane) http://www.fitness.e...C3%BCsivesikuid http://www.fitness.e...C3%BCsivesikuid
  5. Pakun ennast "katsejäneseks"

    Ott, äitäh positiivse tagasiside eest:) Seda kava ma ei loodagi saada tippudelt, vaid just treenerilt, kes vajab kogemust. Ja mina oleksin ideaalne, kuna luban kasutada enda pilte, mis oleks tema kavaga saavutatud. Piltidega läheb nüüd natuke aega, kuna ei suuda kaamera laadiat leida. Endast nii palju, töötan 6 päeva nädalas E-L, 9.00-21.00. Käin aktiivselt BP trennides kolm korda nädalas ja pühapäeviti jõusaalis. Rohkem midagi erilist ei toimugi, vahel käin ka diskol. Joodik ei ole, aga kahjuks hakkasin uuesti suitsetama, vabastav tegevus. Ma olen myFitnessi klubiliige...
  6. Tere, Kuna mul kahjuks pole võimalik endale toitumis/treening kava lubada, siis tekkis selline idee, et pakun ennast "katsejäneseks" Näiteks, kui treener töötab mõne uue kavaga, siis mina pakun ennast selle järgi treenima. Teie annate mulle kava ja mina annan endast 100%, et seda järgida ja saada maksimaalsed tulemused. Ma ei taha hakata tegelema kulturismiga, vaid lihtsalt parandada oma igapäevast vormi. Ma olen ka nõus sellega, et treener teeb oma blogisse teema, kus saab minu arengut jälgida koos piltidega. See asi võiks alata 1. märts ja kesta kuni 1. juuni ehk siis kolm kuud ja see oleks reklaam treenerile, milline vorm on võimalik saavutada tema kava järgi treenides. Kui on soov, siis võib koostööd jätkata pikemalt. Lõpus olen nõus tegema viimase photoshoodi, näitsikud käevangus ja kui vaja, siis kas või teie naisega Õhtuks üritan lisada hetke vormi pildid. Küsija suu pihta ei lööda, kuid loll saab kirikuski peksa. Koostööle lootes
  7. Jalad värisevad:)

    Kas seda värinat on võimalik mingi imejoogiga vältida või millest see üldse tuleb? Lihas jääb pingesse, ei venita korralik vms? Mul endal on täpselt sama mure, jalad värisevad nii mis hirmus ja vahepeal on selline tunne nagu jalg tahaks "alt ära minna" Väljaastete ajal on probleem tasakaaluga, praegune kava on muidugi nende hüpetega, mis pole väga minu teema, kang turjal tundus ja ma arvan, et oli effektiivsem. Kükkimise tehnika on mul enda arvates tasemel, selg sirge, põlv liigub minimaalselt ette, kükk on sügav ja tempo pole probleemiks:)
  8. Vajan abi kõhust vabanemisel.

    Selge, aitäh. Kahjuks mul hetkel pole võimalik toitumiskava lubada, eks ma improviseerin.
  9. Vajan abi kõhust vabanemisel.

    Üks vb väga rumal küsimus, Kui ma kannan pulsikella terve päeva, kas ma saan siis kalorite kulu teada?
  10. Vajan abi kõhust vabanemisel.

    Seal pakutakse iga hommik erinevat putru ja tundub olevat tehtud piimast või veega pooleks, sest ta on maitsev. Veega tehtud pudru tunneb kohe ära. Pudru peale saab, kas pähkleid, rosinaid, õunamoosi või võisilma. Kaal pole jah midagi trastilist, häiribki kõige rohkem kõht kust rasv ei taha kaduda. Imelik on see, et kaal on tõusnud, enne kui ma trenni läksin kaalusin 77-78kg ja oli ka see kõhu jama. Selle, et kaal on tõusnud panen ma lihaste? arvele, ehk on kasvanud:) See puusa mõõt ongi mul mõeldud vööümbermõõduna ja trenni alustasin u. oktoobris.
  11. Vajan abi kõhust vabanemisel.

    Teil läks siin päris tuliseks... Aga minu ülejäänud ettevõtmine on õige, va. see, et ma ei söö hommikust ja portsud on "suured"? Küsiks milline ports on normaalne süüa? Kuna mul on tööpäevad pikad, siis ise kaasa tegemine õhtuti langeb ära. Vastasel juhul kaoks isiklik elu ja uneaeg täitsa ära, kui hakata järgmise päeva lõunat vaaritama, hommikul pean ärkama 6.30 Kas sellest piisab, kui hommikuks süüa puder. Mul on võimalus hommikuti seda 1,20€ eest osta, sellise summa juures ei tasuks isetegemine ära, kahjuks putru valida ei saa. Kas oluline on, millal ma teda söön, st. enne või pärast trenni?
  12. Vajan abi kõhust vabanemisel.

    Pmst 2 korda päevas söön ma sooja toitu nagu praad, lõunal ja õhtul. Hommikul söön tõesti ainult banaani, kui on trennipäev siis ka valgujook ja kodujuust igapäevaselt. Söögikordade vahepeal söön kohupiima, tuunikala, kodujuustu, et ei tekiks tühjakõhu tunnet. Ja praed ei ole suured, selle unustasin, et kõrvale on keefir või piim. Ja ainevahetusega mul probleeme ei ole, vb teda saab söömisega reguleerida? S__al käin normaalselt 2-3 päevas, mitte paaripäeva tagant nagu mõni on mulle rääkinud. Söön u 2-3h enne magama minekut ja seda ei ole ka nii palju, et pärast midagi teha ei jõua, mõistlikult:)
  13. Tere, Ei teagi kust alustada, olen lugenud foorumist igasuguseid teemasid, kuid pole suutnud iseseisvalt ennast vormi saada. Eesmärk on vabaneda liigsest rasvast kõhul, mida on viimase poole aastaga ainult juurde tulnud. Seni olen üritanud ennast treenida kolm korda nädalas ja jälgida ka toitumist. Ma ei tea kui õige või vale see on, aga kahjuks muid võimalusi pole, kirjedan natuke. Trennis käin kolm korda nädalas E, K, R bodypumbis ja seda hommikul. Enne trenni söön ära ühe banaani, pärast trenni kohe peale valgujook ja üks kodujuust/tuunikala. Lõunaks on suvaline lobila praad, olenevalt päevast kartuliga lihakaste, snitsel, kotletid, kalafilee riisiga jne. Lõuna ja õhtusöögi vahepeal söön ühe kohupiima ja peale valan kisselli. Olgu mainitud, et kohupiim on maitsestamata ja 0.1% rasvasisaldusega ning kissell maitseks juures. Õhtusöögi olen üritanud endale ise teha, erinevad risotod kanaga, praetud kanafilee salatiga, sealiha keedetud kartuli ja salatiga, tuunikala salat jne. See pole vist õige, aga söön ka 5 muna omletti. Ühesõnaga ma olen üritanud jägida seda, mida ma suhu panen ja valida valgurikkamad toidud. Kõige kurvem on see et tervislikult toituda on kallim, kui rämpsu süüa ja mina tulemust ei näe, mida ma valesti teen? Pigem on kehakaal tõusnud, minu strateegilised numbrid hetkel on: 187cm pikkust, 81.3kg raskust, rind oli viimati u. 100cm ja puus 90cm, biitseps 37cm. Mainin ära ka, et töötan nädalas 6 päeva 09.00-21.00. Kui viitsimist on, siis üritan pühapäeval aeroobset teha joosta, sõita rattaga. Käte ja jalgadega olen nö rahul, midagi üle pole aga alati saab paremaks. Suvel käin rattaga tööle. Abile lootes:)
×