Jump to content

MariusL

Kasutajad
  • Sisu loend

    65
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik MariusL postitused

  1. Marius Lemming blogi

    Õhtust! Pole kaua aega sõna võtnud, aga nüüd mõtlesin, et teen siis aasta kokkuvõtte ära. Alustaks siis kevadest: Kevadel tegin oma esimesed kulturismi võistlused, mis läksid kõik võidukalt! Kõikidel kolmel võistlusel võitsin. Ainuke halb oli see, et konkurents oli väga väike. Tahtsin osaleda ka mõnel jõutõstmise võistlustel, kuid dieedi tõttu ei suutnud ning jäi ainult kulturism. Peale võistlusi hakkasin koheselt valmistuma kevadiseks hooajaks ning natukese aja pärast sain kätte juba oma rekordkaalu - 68kg.. Sügis: Kulturismi EMV jaoks valmistudes alustasin siis 68kg-lt ning aega oli jäänud minu mäletamist mööda 7 nädalat. Ütleme nii, et tagasilööke oli päris palju ja pidin dieeti muutma lausa 3x. Lõppude lõpuks sain piisavalt vormi, et võit koju tuua. Olen kuulnud, et on räägitud et seekord oli halvem vorm kui kevadel. Panin pildid võrdluseks ja kuigi pildid on erineva nurga alt või erineva valgusega, siis minu arust on küll kuivus ja üldine konditsioon parem kui kevadel. Aga see on minu subjektiivne arvamus. Seejärel peale dieeti oli mul jäänud kuu aega, et valmistuda jõutõstmise emv-ks. Esimese nädala puhkasin ja taastusin dieedist ja siis hakkasin raskusi liigutama. Kõik oli positiivne ja siis jäin nädal aega enne võistlusi haigeks. Palavik võttis nii kaalu kui jõudu maha ja seda oli näha viimasel trennil, kui algraskusi proovisin. Võistlusel jäin rahule ainult surumisega, sest seda olen alati enda kõige nõrgemaks pidanud, kuigi nüüd on korraliku arengu näidanud ja suutsin teha eesti rekordi. Pettuma pidin tõmbes, kuna sellega olid suured plaanid..aga jah, läks nagu läks. Minu jaoks oli 2013 aasta spordis väga edukas ning kindlasti tuleb veel neid aastaid! Järgmine aasta ma kulturismis kaasa ei tee, kuna tahan ikkagi mingit arengut massi osas ka näidata ja ilmselt tulen lavale 2015 kevad. Massi perioodi ajal teen kaasa jõutõstmise võistlusi. Muidugi tahaksin ka kunagi pooleli jäänud selja trennivideo ära teha.. Olge tublid!
  2. Marius Lemming blogi

    Hommik! Nüüdseks olen juba uuesti raskeid trenne hakanud tegema. Kuna kükk siin erilist arengut ei ole näidanud, siis proovin ka täiesti erinevat jalatrenni kava, mida ootan juba huviga. Homme mõtlesin ära proovida ka selle squat challenge, mis praegu siin päris popp teema on. Ise loodan, et tuleb 50 ära..ikkagi 5kg mu kehakaalust ainult vähem.. Otsustasin veel võistelda Tartumaa klassikalise jõutõstmise mv-l. Tahaks ikkagi võistlustel ka selle 212,5kg üles tõmmata.. Uue aasta plaanid annan ka ilmselt kunagi lähiajal teada. Olge tugevad!
  3. Marius Lemming blogi

    Trennidest ei hakka eriti midagi kirjutama, kuna olen rahulikult võtnud hetkel. Suutsin mingiaeg hüppeliigese natuke välja väänata ja hetkel olen kergemalt teinud. Vahepeal aga suutsime Taaviga jõutõstjate sekka ära eksida.. Ja muidugi kohustuslik võidupoos Tänud fotograafile suurepäraste fotode eest!
  4. Marius Lemming blogi

    Ja eesti rekordi video levinud enjoy
  5. Silvar Rückenberg

    Kindlasti jätkub mul motivatsiooni edasiseks treenimiseks ja usun samamoodi, et suuremad tegemised on veel aastate pärast mind ootamas. Kuid kindlasti peaks tänama sind, et annad palju tuge ja motivatsiooni ja oled loonud vägeva meeskonna, kus on ühtsuse tunnet rohkem, kui kusagil mujal üldse olla saab!
  6. Marius Lemming blogi

    Õhtust! EMV möödas ja teen siis väikse kokkuvõtte võistlusest. Kükk - Kükis tuli enam-vähem nii nagu peab, viimane raskus tundus olevat täpne ja kõik katsed loeti ilusti ära, kirja sain 175kg. Surumine - See tuli endalegi üllatusena. Esimene katse 115, teine 120 ja kolmanda katsena panin 126kg - eesti rekord, mis tuli ära. Kui kellegil on surumisest videot, siis võib jagada, endal ainult kahest esimesest. Surumist olen endal alati kõige nõrgemaks pidanud... Tõmme - Alguses olid sellega ka suured plaanid, kuid esimese katsega 200kg tagasi lastes põrkas kang vastu kätt ja lõi paiste. Katse ise tuli päris lihtsalt.. Alguses ei tundnud käel midagi hullu olevat, kuid kui 212,5 tõmbama läksin siis üleval faasis tõmbas valu sisse ja ei suutnud hoida enam ja otsustasin kolmandat katset mitte tegema minna, kuna võit oli olemas juba Osade katsete videod endal ka olemas.
  7. Marius Lemming blogi

    Nonii, Täna proovisin küki ja surumise algraskused läbi ja kahjuks pisut jõudu ikka läks haigusega, kuid vast ei ole midagi hullu. Filmisin täna ka eelmine kord filmimata jäänud 120kg katset. Ülehomme on ka sünnipäev..lihtsalt mainin.. Ilmselt postitust enne võistlust enam ei tule. Tulge siis laupäeval kindlasti kaasa elama!
  8. Marius Lemming blogi

    Hei, Täna pidi siis olema raske tõmme, aga kuna suutsin haigeks jääda, siis kahjuks jääb ära. Lisaks veel, kui keegi on kuulnud rongi ja rattavahelisest õnnetusest tartus, siis see oli mu enda klassivend.. Kõik see tõmbab rajalt korralikult välja, aga tuleb tugev olla. Esmaspäeval siis teen algraskused läbi, loodan, et jõudu ei kao selle haigusega. Üritan süüa küll kõvasti, aga nagu haiguse puhul ikka siis ei taha eriti alla minna. Olge tugevad!
  9. Marius Lemming blogi

    Tänane trenni möödus jälle tüaskis, kus tegin sidemetega kükki ja pärast esimest korda särgiga surumist. Kükis läksin kuni 175 mis oli jälle üsna piiri peal, järgmine esmaspäev proovin veel algraskust ja korralikult alla. Surumises sain täna 120kg kätte, millest kahjuks videot ei ole.
  10. Marius Lemming blogi

    Hei! Nädal tõmbest möödas ja täna nagu lubatud, oli plaanis 212kg tõmme. Natuke mõeldes, otsustasin, et ei taha alla jääda maailmarekordile ja saigi pandud 212,5.. Tehnika on ikka sama jube nagu vanasti, et jah.. Järgmine nädal juba vähemalt 217! Nagu lubatud, siin video: (Tõmme on lõpupoole, tänage Taavit imeliste monteerimisoskuste eest.. )
  11. Marius Lemming blogi

    Õhtust! Tänane jalatrenn möödus tüskis. Käisin seal trenni tegemas, et saaks proovida sidemeid jne. Kokkuvõttes ei saa kurta, esimest korda see aasta sidemetega ja vajab pisut harjumist, aga muidu täitsa OK. Täna üle 170 ei hakanud minema, aga järgmine nädal proovib ilmselt rohkem ja paremini, kuna sidemetega jääb sügavus üsna piiri peale. Aga eks kõik ole harjumise asi.
  12. Tere

    Kirjuta enda päevane toitumine siia välja, siis saab teada kui palju see "metsikult" on
  13. Marius Lemming blogi

    Kuskil on kirjas ka siin vist, et alguses sai aeg paika pandud, kuna kulturismis välja tulen. Selleks siis oli 2013 ja samal ajal selleks valmistudes, liha peale kasvatades sai ka jõutõstmisel võistlemas käidud. Eraldi jõutõstmise suunitlusega polegi nii treeninud. Enamasti olen võistluse jaoks valmistunud ca kuu aega... Nagu näiteks nüüd on olnud. Peale dieeti oli kerge taastuv nädal, siis järgmine nädal pisut suuremate raskustega ja nüüd siis oli esimene raske nädal, kus tulid kõikidel rekordid(kükk, surumine ja tõmme). 2 rasket nädalat veel jäänud, ehk siis 3 nädalat korraliku valmistumist võistlusteni, sest minu jaoks on ikkagi kulturism põhiline. Jõutõstmine rohkem möödaminnes..rohkem enda proovile paneku jaoks. Nii on koguaeg olnud ja on edaspidi ka
  14. Marius Lemming blogi

    http://www.powerlifting-ipf.com/44.html Siit vaadates on klassikalise jõutõstmise maailmarekord noortes -66kg 212,5kg. EMV-ks tõmbaksin ma selle kindlasti ära..idee poolest on mul järgmine nädal juba 212kg raw jõutõmbe proovimine..
  15. Marius Lemming blogi

    ca 65
  16. Marius Lemming blogi

    Nonii, Üleeile tegin rinda ja tegin uue raw surumise rekordi, milleks oli 107,5kg. Täiesti maximumi kahjuks ei saanud proovida, kuna Taavit polnud ja ilma korraliku suppordita ei julge ka nii hulluks minna... Täna aga tegin jõutõmmet ja ainult tõmbega läks aega umbes poolteist tundi. Eelmine kord kui tegin rasket tõmmet, siis sain kätte rihmadega 202kg. Nüüd tegin ilma rihmadeta ja tulid uued rekordid. Videod allpool. Tehnika on küll halb, kuid ma tõesti ei suuda selliste raskustega selga sirgelt hoida.. Võite videosi natuke edasi kerida, kuna alguses paarkümmend sekundit keskendumine.. Parimad palad, enjoy:
  17. Marius Lemming blogi

    Jõutõmbes raw raskused lähevad juba üle 3 korra kehakaalust...
  18. Marius Lemming blogi

    -66kg võistlen EMV-l
  19. Marius Lemming blogi

    Õhtust. Kuna jõutõstmise EMV-ks kerge valmistumine käib, siis olen hakanud baasharjutustele rohkem rõhku panema. Täna proovisin kükis üle pika pika aja raw rekordit, mis ei olnudki nii hull.. Üldiselt üldse pole kaua rasket kükki teinud. Dieedi ajal ei tahtnud vigastada ja üle 100kg ei läinudki. Nüüd 2 nädalat olen kergemalt jalapressi teinud ja täna siis oligi esimene üle väga pika aja raske kükk. filmisime 145kg ja 150kg katset. Homme rind + õla tagaosa ja neljapäeval selg raske tõmbega, kus samuti üritan raw rekordit teha, eks näis kuidas välja tuleb
  20. Priibe Blogi

    Ma vaatan, et viimasel ajal pidevalt kriitikat tulnud...Nii palju kui mina olen jälgind on küll Priibe suure arengu teinud. Küll ajaga tuleb see tarkus. Nii toitumiselt kui treenimiselt. Kohe ei saagi ju olla perfektne tehnika treenimisel, täpne teadmine toitumisest jne. Küll mees õpib ja areneb! Soovin edu!
  21. Suured õnnitlused kõikidele võitjatele! Kahju, et ise kohapeal kaasa elada ei saanud..
  22. Marius Lemming blogi

    Hei, Panin täna enne võistlust ja võistluse ajal tehtud pildid kõrvuti ja mõtlesin, et räägin pisut lähemalt, kuidas ja millega võistlusteks valmistusin. Vasakul tehtud pilt 10.10, paremal 12.10. Kuidas siis oli 2 päevaga selline vahe? 1 päev enne võistlust tegime Taaviga mõlemad korraliku laadimise, Taavi alustas üldsegi päev varem..Üldiselt sõime kõhutunde järgi. Nii kui kõht tühjaks läks, andsime peale. Sai isegi söödud pakk selga küpsiseid kohvi kõrvale.. :DNii, et pole midagi see toitumine nii must-valge. Soola ja vee tarbimist ei piiranud, vaid sõime vabalt. Põhiline jook oli kohvi, ilmselt jõime seda vähemalt 10 tassi ära.. Võistluspäeva hommikul tegime korraliku hommikusöögi, 4 kaussi neljaviljakrõbuskeid kaetud šokolaadi ja karamelli glasuuriga.. Mina piimaga, Taavi petiga. Nagu näha, siis toimis ideaalselt Aga trennist. Eile tegin veel ühe full body trenni ja uuest nädalast alustan siis uue kavaga. 4x nädalas trenni ja pea kõik lihased 2x läbi, üks raske, teine kerge.. Hetkeks kõik!
  23. Marius Lemming blogi

    Tänud positiivse tagasiside eest! Aga trennist, see nädal teen taastava nädala. Täna tegin kergemate raskustega full body treeningu ja teen kindlasti see nädal 1x veel. Kuna plaan osaleda ka jõutõstmise EMV-l siis hakkan järgmisest nädalast vaikselt juba selle jaoks valmistuma. Eile sai ka küpsetatud puddingu küpsisetorti, mis välja just kõige parem ei näe, kuid maitse on taevalik.. järgmise korrani!
×