Jump to content

MariusL

Kasutajad
  • Sisu loend

    65
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik MariusL postitused

  1. Marius Lemming blogi

    Tänane trenn pildis:
  2. Marius Lemming blogi

    Pumping iron day 1 lõpuks üleval. Aega läks aga asja peaaegu sai. Fookus vahest väljas, kaamera väriseb, aga jah. Enamasti räägib Taavi tarka juttu jne, head vaatamist. (kvaliteet peaks paremaks minema) https://www.youtube.com/watch?v=5cSyPh6gptI&feature=youtu.be
  3. Marius Lemming blogi

    Hei Täna alustasime nö oma 3 päevast "treeninglaagrit". Esimene trenn ja korralik söök on juba tehtud, tunni aja pärast hakkame teise trenni minema. Võibolla taavi kirjutab ka midagi juurde..praegu ei oskagi midagi lisada. Mõned pildid, õhtuks tahaks esimese päeva video kokku panna.
  4. Marius Lemming blogi

    Hei Nagu lubatud, siis esmaspäeval tegin rinda ja biitsa, sattusin pisut hoogu ja tegin kergelt õlga ja triitsa ka.. Eile puhkasin ja täna käisin tegemas jalga ja õlga. Tegin üsna lühikesed puhkepausid ja lisaks sellele veel palav ilm tõi tulemuse, et esimest korda hakkas mul trennis paha. Peale igat seeriat pidin igaksjuhuks prügikasti lähedal olema.. Õnneks sain trenni mõnusalt ära tehtud. Lõpuks olid riided nii märjad, et oli tunne nagu oleks õrnalt dušši alt läbi käinud. Päris higi välja ei keeranud särgist, nagu Ott, aga it's something.. Homme selga ja triitsa tegema.
  5. Marius Lemming blogi

    Hei, Annan ka vahepeal endast märku. Täna ja eile trennis ei käinud, käisin jalgpalli mängimas. Homme lähen rinda ja biitsa tegema. Tervis on hea. Sõbraga tuli mõte teha lähiajal 3 päevane "treeninglaager". Teha 2 korda päevas trenni, üks kord jõusaal, teine keharaskustega vms. Eesmärk oleks teha palju trenni ja süüa kõvasti liha Kindlasti võtame ka selle linti, niiet saavad ka teised seda näha. Aga train hard jne..
  6. Marius Lemming blogi

    Hei Lõpuks on nõo jõusaal uuesti lahti ja saan käia omal vabal valitud aegadel. Eile sai käidud päeval rannavolleyt mängimas ja õhtul trennis. Tegin rinda ja biitsa. Täna plaanis jalga teha õhtupoole. Vahepeal sai käidud Rally Estonial tööl. Palka sai mitte millegi eest. Tervisest nii palju, et eilsest on mul täna jälle nohu ja kurk valus... Nagu ikka
  7. Kardangi :S Peaks mainima, et väga hea reportaaz on. Tegi hommiku poole lõbusamaks
  8. Marius Lemming blogi

    Täna jõuan üle nädala aja lõpuks saali, jee. Kaal on hetkel ka langenud ca 2kg. Üldse on raske suvel juurde võtta, isu pole üldse ja peab sisse ajama lihtsalt. Magada ka hetkel üsna raske. Alles olin haige ja praegu nohu. Ja see nohu+palavus on ikka ulme vastik kombo. Ilmselt on jõudu ka praegu läinud, aga peab rutiini tagasi saama. Täna ilmselt teen full body läbi ja eks vaatab edasi. Varsti peaks hakkama baasharjutustele rõhku panema, et jõud üles saada.
  9. Marius Lemming blogi

    kurb, pole midagi muud õelda
  10. Marius Lemming blogi

    Eile mõtlesin, et lähen naudin ilma ja käisin rannas. Täna istun kõrvapõletiku, nohu ja palavikuga kodus Vot seda elukest
  11. Marius Lemming blogi

    Eks Rodriquez hetkel lööb neid väravaid küll aga brasiilia vastu näis, mida ta suudab, põnev tuleb igastahes Ise olin eile Alžeeria poolt, saksa meeskond ei meeldi üldse.. Kui selline finaal on, siis olen ise Brasiilia poolt
  12. Marius Lemming blogi

    Hollandi grupp küll nõrk ei olnud. Tsiili ja hispaania mõlemad tugevad tiimid, v.a hispaania sellel aastal näitas natuke halba mängu jah, aga et see halb alagrupp oli - hell no! Kui brasiilias pole sinu arust mehi, siis ilmselgelt sa ei tea brasiilia meeskonnast mitte midagi.. Eks näis mis saab, see oli lihtsalt minu ennustus.
  13. Marius Lemming blogi

    Mängude järgi vaadates ennustaksin Hollandit, kuigi loodan, et mitte.. Finaali ennustan brasiilia-holland.
  14. Marius Lemming blogi

    Hei, Pole kaua siia midagi kirjutanud, aga ei ole osanud ka midagi kirjutada. Hetkel nõo jõusaal on kinni ja ainuke võimalus on käia Taaviga, kuid sellise "päikselise" suvega on vahepeal raskusi minekuga. Aga sellegipoolest olen trenne teinud ja kui tõesti mingil põhjusel jääbki minek ära siis teen kodus trenni. Ja täitsa saab tehtud. Ülakeha saab täiesti vabalt ära teha Aga olen jälginud kõvasti ka jalgpalli MMi. Olen suur jalgpalli huviline, seega mulle on see päris põnev. Kahju muidugi, et minu lemmikud on välja kukkunud, aga vaadates seda MMi, siis ütlus, et jalgpall on ümmargune, siis peab see ikka seekord kõvasti paika. Homme või ülehomme hüppan üle pika aja ilmselt TÜSKist ka läbi. Päikest!
  15. Marius Lemming blogi

    Eks ta ole jah Ei olegi kusjuures mune näinud. Munad ammu ära munetud.. Aga muidu pardipoegi kaob jubedalt. Alguses oli pardipoegi ühes peres ca 10, nüüd järel 5. Tundub, et see toit röövloomadele hea saak. Aga mis teha, tugevamad jäävad ellu.
  16. Marius Lemming blogi

    Mis keelel viga..? Valku saaks siin kõvasti, vahepeal oli kokku vist 17 parti õuel, kui õigesti mäletan. Aga nad rohkem koduloomade eest ja pole ise küll proovinud, aga pardiliha pidavat üsna halb olema..
  17. Marius Lemming blogi

    hei, Annan ka endast natuke teada. Trenni olen endiselt regulaarset teinud, mingit erilist puhkust olnud ei ole. Täna lähen ka õhtupoole nõkku rinda lammutama. Vahepeal oli ka valdade vaheline jalgpallivõistlus, kuhu kutsuti. Kukkusime küll veerandfinaalis välja, kuid võrreldes teistega, kes enamasti esindavad ka mingit tiimi, siis meie kui kohalikud pühapäevamängijad suutsime isegi konkurentsi pakkuda, mis oli üllatav. Endal aias on siin väike iga-aastane "pardikasvandus".. 2 pere käivad hoovis ringi pidevalt. Hommikul tihti uksest välja lähed, siis pardipere ootab trepi peal.. Sellised olevused siis:
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ei saa õelda, et ma rõõmus oleks. Muidugi tekitab erinevaid tundeid see, et mees muga koos laval olnud ja äkki oleks veel olnud tulevikus, kes teab. Rõõmu tekitab see, et patustaja vahele võeti. Kahju on aga sellest, et mees sellise tee valis.
  19. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Usun, et häbi tal on. Vaadates seda, millise töö meedia teeb, siis peaks tal maine juba korralikult rikutud olema. Siimule lisaks olen ise ka kuulnud igast jutte muude ainete kohta, aga tulemuses jääb see kuidagi kajastamata.. Aga varem või hiljem võetakse enamus patustajaid ikkagi vahele.
  20. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Vaadates arengut, siis ei saagi nii aru ju.. Minu arust on vorm pidevalt samal tasemel olnud, aga tuleb ikka üllatusi. Eks 2 aasta pärast näha ole, mis saanud on Lühidalt öeldes - kurb.
  21. Marius Lemming blogi

    Hei See nädal üsna väsitav olnud, esmaspäev ja teisipäev oli palju töid koolis ja sai ka trennis käidud. Kolmapäeval sõitsin mustveele praktikale klassiga ja täna jõudsin tagasi. Eile sai ka peipsis "ujumas" ära käidud. Vesi oli nii külm, et juba vees seista oli raske.. Aga hea karastus oli. Täna puhkan kindlasti ja homme tahaks trenni jõuda. Olge mõnusad!
  22. Marius Lemming blogi

    Hei, Eile käisin siis selga ja triitsa tegemas. Võtsin kavasse ka tõmbe üle pika aja, viimati tegin tõmmet võistlustel.. Aga nüüd hakkan regulaarselt tegema. Täna käisin rinda ja biitsa ja lõpus pisut kossu. Trenne olen nüüd hakanud nõos tegema, palju parem kui kuskil mujal ikka.. kodusaali ei ületa ikka miski. Üldiselt on päris hull nädal olnud. Iga päev paar kontrolltööd ja vastamist koolis, täna sai 4 tehtud, homme veel 3+spordipäev. Nii, et tööd on.. Aga homme ilmselt trenni ei liigu, lähen naudin natuke ilma ja lebotan kuskil rannas peale spordipäeva, laupäeval aga õla trenn!
  23. Marius Lemming blogi

    Eks jälle midagi uut, mida proovida. Tegelikult olen alati mõelnud proovida mingi raskusega järjest 100 kükki, teoreetiliselt peaks päris mõnus olema, aga hetkel ongi see ainult mõtteks jäänud..
×