Jump to content

MariusL

Kasutajad
  • Sisu loend

    65
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik MariusL postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    ei olnud kitsaid teksasi Seal tõesti oli üpris lihtne, see 90kg on sama, mis nõos teha 40kg-ga, aga kalle on ka erinev..Ma arvan ka, et kirp suudaks rohkem, mul hackis on ka nii, et iga kordus on raske, mõtlen küll, et nüüd on piir, kuid kui edasi teen, tuleb ikkagi 4-5 kordust veel juurde
  2. Õla harjutused

    Õla päeval ikka, treenib ju õla tagaosa.. muidugi tehnikat peab sellel hoolikalt järgima, üsna raske harjutus minu arust.
  3. Palju Õnne Alex!

    Palju õnne!
  4. SUPER!! Hispaania tegi seda, mida tegema pidi
  5. Rind + Triits

    Kui ei jõua, siis on raskust palju ju..võta kergemad raskused..
  6. leidsin siukse asja http://spotmebro.com...ng-and-alcohol/
  7. Puusadelt pekk maha

    Lihas kasvab köögis Õige toitumine on kõige alus, lihtsalt trenniga pekki maha ei saa..
  8. Gain Bolic

    1 portsjon peaks olema 100g, seda segades ainult 100g veega ilmselt erilist kokteili ei saa.. http://olimp.ee/gain-bolic-6000-1-kg vaata siit, kuidas võetakse.
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kusjuures, võin näiteks tuua oma endise kehalise õpetaja. Ta oli karm, keegi ei julgenud jätta asju koju ja kui pidid tõmbama 10 korda lõuga, siis tõmbasid ka, isegi siis, kui varem ei suutnud. Enne palli mängida ei saanud, kui asjad olid tehtud - aga guess what? Ta oli kõigi lemmik õpetaja, kõik olid nõus tema tahtmistega ning keegi ei vingunud. Niiet, ei saa järeldada, et kui oled karm, siis sind vihatakse. Vahest on vaja karm ja konkreetne ka olla, et midagi saavutada.
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    See intelligents võib niita küll nagu vikat, aga enamustel nendel, kes kehalisest puuduvad, või 100m joostagi ei suuda ei ole seda intelligentsi..Enamus ikkagi istuvad päevad läbi arvutis, 2 liitrit kokat näpuvahel ning on ülekaalulised ja lollid nagu lauajalad, kes ei lõpeta põhikooligi ära... Kui liha on nõrk ja intelligentsi ka ei ole, mis siis niidab? Ise olen poolt, et reeglid võiksid olla rangemad, varem oodati kehalise tundi ja spordipäeva, nüüd võetakse seda kui vabat tundi ning päeva täis arvutimänge.
  11. Silvar Rückenberg

    Tere, Tutvustada ennast pole vist mõtet, kuna Taavi lisas kõik olulise ära..Otseselt ma Rückenbergi tiimis pole, kuid esindan TÜ ASKi. Olen võistlend küll jõutõstmises ainult, kuid peamine eesmärk on ikka kulturism, ning hetkel käibki töö selleks. Esimesed plaanid on kevadised võistlused, kui liha natuke luul juba on. Järgmine nädal on puhkus, kus kordused on 15+ ja raskus 40-50%, peale seda uus kava ning töö läheb edasi. Arengu aluseks on ikkagi Taavi Merisalu, kes oli nõus mind sügisel enda alla võtma ning kes õpetas mulle kõike olulist treeningust, toitumisest ja puhkusest.
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    made my day.
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kuidas sa 140 kükkisid siis, veerandkükkides? See kükk, mida Sarge näitas ongi õige kükk. Järgmine kord teed "küki"rekordeid, siis võta linti ka, oleks huvitav vaadata. Ja nagu Paul ütles, veerandkükiga suuri jalgu ei saa. Küll tehnikaga raskus ka tuleb
  14. Meesjuuniorid athletic fitness 1. Jüri Juurikas Mehed athletic fitness 1. Kristo Kauder 2. Kristjan Oras 3. Marek Liiva 4. Harri Indus 5. Allan Nikopensius Naised athletic fitness 1. Esta Pilt 2. Darola Kruusik Noored kulturism 1. Marko Mölder 2. Lauri Ööpik 3. Ergo Tüür 4. Oleg Trofimov Juuniorid kulturism -75kg 1. Aleksandar Kuzmin 2. Siimo Sikut 3. Kristjan Erendi 4. Kunnar Rüsülainen Juuniorid kulturism +75kg 1. Mikk Raudsepp 2. Taavi Merisalu 3. Siim Kelner 4. Jevgeni Kuzmin 5. Edmund Pilt Mehed kulturism 1. Ott Kiivikas 2. Marek Liiva 3. Abrossimov Andrei 4. Aleksander Tsuiman Mehed klassikaline kulturism -180cm 1. Nikolai Kornishev 2. Siim Savisaar 3. Taavi Talah 4. Harri Indus Naisjuuniorid bodyfitness 1. Elo Ilumäe Naised bodyfitness 1. Esta Pilt 4. Darola Kruusik 3. Monika Saar 2. Triin Kõrge 5. Tiina Porgand Naised Fitness 1. Kristina Koroljak 2. Signessa Kalmus Bikini Fitness 1. Egle Eller-Nabi 2. Kristiine Pai 3. Julia Dunik 4. Annika Sirel 5. Tatjana Kudrjavtseva 6. Aleksandra Laer 7. Olga Jakovleva 8. Jekaterina Zabluda Juuniorite absoluut(top6) : 1.Mikk Raudsepp 2. Taavi Merisalu 3. Siim Kelner 4. Jevgeni Kuzmin 5. Aleksandar Kuzmin 6. Edmund Pilt + meeste absoluut(top 6): 1. Ott Kiivikas 2. Mikk Raudsepp 3. Nikolai Kornishev 4. Marek Liiva 5. Taavi Merisalu 6. Siim Kelner
  15. Mina olin pealtvaatajate seas ning minu jaoks oli võistlus küll väga vägev! Käisin esimest korda vaatamas ning sain päris hea kogemuse, kuidas asjad käivad jne. Noorte absoluudis tuli küll võitja minu jaoks üllatusena, ise olin kindel, et Marko võidab ära. Vanemates oli päris vägev vastasseisusi vaadata, kõik olid üpris tasavägised, eriti Kuusnõmmed ja Savisaar-Merisalu. Absoluudi võit läks ka õigetesse kätesse, Kornishevil oli vorm võrreldes Reval Cupiga kõvasti parem, vähemalt piltide järgi vaadates. Elasin publiku seas päris kõvasti kaasa ka, võistluse lõpuks oli hääl pisut ära ja kurk valus..kuid kõik tasus ära Minule jäi võistlustest väga hea mulje ning olen ka järgmine kord kindlasti kohal, eks näis kas laval, või taas publiku seas...
  16. Mehed: 1. Alex -Edward Raus 2. Margus Silbaum 3. Rait Sagor 4. Raigo Kuusnõmm 5. Argo Erit 6. Siim Rast Naised: 1. Marianna Bogdanova 2. Eleri Õisma 3. Agnes Rannaste Võistkond: 1. SK Sparta 2. TÜ ASK 3. SK Reval Sport
×