Jump to content

inni

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

inni

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 06.09.1991

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Toitumiskava varieerimine

    Heh, tegu ei ole enam aktiivse treeneriga ning ta ei jälgi mu treeninguid. Lihtsalt koostas mingisuguse näidise, milline võiks umbkaudu välja näha menüü kui on soovi kaalu kaotada. See lihtsalt esimene samm korrastamaks mu seniseid toitumisharjumusi ning eks teadmiste kogunedes saan ka ise rohkem aru, kuidas ja mida peaks sööma, ning millal. Seoses selle BAV (baasainevahetus?) jutuga, siis mul on nagu silma jäänud, et rasv kaob siis kui sa sööd vähem kui kulutad (nt aeroobse treeningu jm päevaste tegevuste käigus). Millest ma valesti aru saan? Meestel küll see värk jah, et peab palju sööma, et lihas kasvaks, aga kui ma nüüd selle menüü kolmekordistaks (et saada 1400kcal), siis tekiks küll selline tunne, et kaalu alandamiseks peaksin rohkem sööma hakkama. Kui mul oleks oma treener, kes jälgib pidevalt minu toitumist ja treeninguid, siis ma ju ilmselgelt ei küsiksi siit. Kuna aga rahalistel põhjustel ei saa endale privaatset treenerit lubada, siis pean leppima sellise suuna-andva kavaga ning edasi ise infot otsima - mille tõttu ma ka teie poole pöördusin. Ning endiselt ootaksin mingisuguseid soovitusi või viiteid, kui te olete nii lahked. Ette tänades, Inni
  2. Toitumiskava varieerimine

    Tere jälle. Üliõpilasena keeruline endale seda kava tellimist lubada hetkel ning tahaks esialgu üleüldisemalt oma toitumist natukene korrigeerida, sest enne oli see pehmelt öeldes kaootiline. Kui olen juba natuke harjunud, siis võib mõelda kava tellimisele. Äkki raatsite ikkagi midagi muud öelda kui et mine osta kava endale?
  3. Tervist, sooviksin Teie arvamust esmalt selle näidispäeva toitumiskava kohta, mille tuttav treener mulle koostas, üldiselt ning samas ka seda, millega võiks neid toiduaineid aeg-ajalt välja vahetada ning asendada? 20a naine, pikkus 168cm, kaal 58kg, kehamassiindeks 20.55. Soov oleks võtta kaalust alla rasva arvelt Trenni püüan teha 3x nädalas - 2x jooksu ja 1x aktiivset sulgpalli. Hommik 2tk sepikut lahja singiga ja/või natuke kaerahelbeputru kohv ilma kooreta/tee 250kcal Oode Lahja jogurt või kodujuust 200kcal Lõuna Kala- või kanafilee 150-200g Tatar, riis või kartul Toorsalat 100g 300-500kcal Õhtu Salat tomati, kurgi, kodujuustu ja tuunikalaga 150-200g 300kcal Soola asemel kasutada vürtse, magisaisu korral puuvilju (nt banaan) ---- Küsimused oleks siis sellised, et kas hommikul võiks kohvile suhkrut panna? Kui pudru sees on rohkem süsivesikuid, siis võib-olla võiks suhkrut panna vaid juhul kui söön singisepikut? Või pole hommikul väga vahet, pigem jälgida suhkrut lõunal ja õhtul? Kas võiks panna piimapulbrit või madala rasvasisaldusega piima (kohvile)? Millega siis neid asju tasub varieerida? Koguaeg ühtesid ja samu toite süües viskab teatavasti suht kiiresti kopa ette. Mis puuviljad on vähese suhkrususaldusega? Kuidas üleüldiselt see näidispäeva kava Teile tundub? Kui tuleb veel küsimusi meelde, siis küsin Inni
×