Jump to content

eliviielo

Kasutajad
  • Sisu loend

    276
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by eliviielo


  1. Käisin vereproovil seoses muu haigestumisega. Aga muuhulgas tuli välja, et rauasisaldus oli üüratult madal. Veidi väsimust oli, eks palju rabeldud ka ja vähe unetunde, ei osanud seostada rauavaegusega kuna toitun teadvalt. Kuigi ka tean, et toidust imendub vähe organismi. Võtan teist kuud rauapreparaati ja siis uuesti vereproovile. Proovin rohkem unetunde planeerida ja vaatab kuidas edeneb....


  2. Ise varemalt tegin nädalas 2x läbi igat lihasgruppi, nii ka praegu. Vahel harva ka 3x, olen lisanud mõne lisaharjutuse trenni lõppu.

    Olen muutnud jaotust, enne tegin lihasgrupid kolmeks, hetkel harrastan kolmest ja neljast jaotust. Enam naljalt ei ole saalis 1-3h. Ligikaudu 30min-1h saab lihastrenni ära tehtud.

    Need, kes taotlevad lihaskasvu, arvan, et 1x lihas nädalas läbi tehes, jääb väheks. Eks oma pool ole muidugi toitumisel.

    Vaimselt ei pruugi me trenniks valmis olla, aga faktiliselt keha taastub kiirelt olenevalt lihasgrupi suurusest ca 18h-36h vahemikus, pm võiks ülepäeviti sama lihasgruppi teha.

    Olen teinud erinevalt:

    Näide 1:

    1. päev: rind+õlg+kõht

    2. päev: jalg+säär+biitseps

    3. päev: selg+triitseps+kõht

    Näide 2:

    1. päev: selg+rind+kõht

    2. päev: õlg+käed

    3. päev: jalg+säär+kõht

    Näide 3:

    1. päev: käed+rind+kõht

    2. päev: jalg+säär

    3. päev: õlg+alaselg

    4. päev: selg+kõht

    jne jne.... pm vahet suurt ei ole, peaasi, et lihas saaks toonust, võiks siiski 2x nädalas tunnetuslikult läbi töötada, mitte nsm vehkida...


  3. Eks see women's physique ole peaaegu nagu naiste kulturism, et sellisesse vormi reaalselt võimatu end looduse vastu ajada.

    Kui seda tahta teha kui "do for a living", siis aga palun, teed on valla... "eks on ka erandeid"

    Kui Eesti kandepindagi vaadata, siis väga raske on bodyfitnessisti vormi teha, mida siis rääkida women's physiquest, kus peab rohkem lihasmassi omama ja kuivust.


  4. Mulle näiteks aitab ühest lisandist küll.

    Ise kasutan MSM-i. Päris mõistliku hinnaga ka ja pulbrina on üldjuhul odavam kui kapslina.

    Toodet tuleks kasutada regulaarselt ja suhteliselt pika-ajaliselt.

    fbfd054ce6f206744ceaa05cf8de0dff.png

    http://fitshop.fitness.ee/brandid/3/readmore/1212/OptiMSM/&manufacturer_id=46/

    Alati pole otstarbekam-tulemusrikkam, et mida rohkem lisandeid, seda uhkem-tervem.


  5. Kastidele hüpped erineva kõrgusega ja palju.

    Ja pukk, millele hüppasime oli siis 130cm kõrge. On seda palju või vähe, ei oska öelda.

    Minu jaoks palju. Kunagi proovitud 110cm (ise 163cm), eks parema tahtmise korral tuleks rohkemgi...

    Eks oleneb ka enda pikkusest ja siis omakorda kõrguse suhtest. Aga max nr ei mängi rolli, lihtsalt huvitav teadmine.

    Hakkab olulisust näitama kergejõustiklastel, tõstjatel mõnevõrra jne...

    Kui tempoga hüppeid teha hulgaliselt seeriaid-kordusi, siis sobib väga hästi aeroobse asendamiseks, võtab päris võhmale, sest pm terve keha töötab...


  6. Lihas kasvab köögis ja teki all.

    Kui tahate, et biitseps ja selg kasvaks, siis tehke harjutusi biitsepsile ja seljale. Valesid harjutusi pole, on vale tehnika.

    Soovitan teha terve keha, muidu jalad all nagu hernekepid.


  7. Europa show prejudging.

    More photos available at http://musculardevelopment.com/contests/events/view/1885.html#.VURSv5Ouf4y

    WPD 1st call out

    Rachel Baker (29) - Ayanna Carroll (33) - Michele Horan (39) - Frances Mendez (44)

    1885-ifbb-europa-games-orlando-2114_fina

    Men's open BB - TOP : Alexander Federov - Michael Lockett - Fouad Abiad - Pablo Ayala Zayas

    1885-ifbb-europa-games-orlando-3230_fina

    In WPD 3rd call out Loana Muttoni, I have been following her previously in insta and there she looks in quite good condition...

    14674-loana-muttoni-3_final.JPG

    instamuttoni.jpg

    instamuttoni2.jpg

    Can't not notice, that A. Fedorov (not Federov) looks massive (back, legs)....


  8. Ma natuke kardan seda kofeiini tegelikult, kuna pulss kipub kõrgele ronima. Samas vist enamustes ergutites ikka sees nagunii.

    Kofeiiniga jah ei maksa üle panna. Sama ka guaraanaga. Ise kasutan ka vajadusel ja minimaalselt.

    Tauriin peaks olema veidi leebem.

    Mitmeid aastaid tagasi müüdi kesknärvisüsteemile apteekides käsimüügiravimina ka "üht toodet", mis hetkel müügist maha võetud, kuna liigitatakse lausa narkootikumi alla.


  9. Oskab keegi ehk ühte või teist nendest toodetest kommenteerida-

    http://sportlab.ee/eesm%C3%A4rgid/suutlikkus/aakg-shock-extreme-500ml.html

    http://sportlab.ee/toidulisandid/enne-treeningut/nitrox-therapy-340g.html

    Pole varem trennieelselt midagi kasutanud(trenni ajal on BCAA), aga tunnen, et väsimus hakkab võimust võtma ja tunda andma.

    1. toode on arginiin, mis oma olemuselt peaks kehaomast testot tõstma kaudselt ja nö pumpefekti tekitama, kuna intensiivistub verevool...

    Ise otsest seost ergutina ei näe, kuid lihase tõmbab küll täis.

    2. toode on segu erinevatest komponentidest, ergutina seal toimib kofeiin. Hea mugav toode, kui tahta kreatiini-beetakat-arginiini-aminoid jne mugavalt koos kasutada. Probleeme võib tekkida siis kui tahtes saada kreatiini ja beetakat tootest, kuna sisaldab kofeiini, siis raskusi hilisõhtusel kasutamisel, uni võib-olla veidi häiritud...

    BCAA ja süsivesikud tootes aitavad ka trennis kesta.

    Ise kasutan ergutina kofeiinitablette, head odavad ja efektiivsed. Hetkel juures ka kompleks-segu veidi laiema komponentuuriga nagu toode nr 2 (kuna soovin beetakat ja kreatiini trenni).


  10. Proovin minimaalselt 160g süüa, aga eesmärk on iga päev 200-220g.

    Mul ligikaudu samad kogused.

    Selliste kogustega peaks sulle siis varsti lihasmassis loogiliselt järgi jõudma? :D

    (kuigi kaloraaž on ca 2x väiksem)


  11. Huvitav, mille järgi need kategooriad välja hõigatakse. Populaarsed väga tunduvad olema selle järgi: bikiini fitness, laste fitness ja rannafitness. Nagu modellivõistluse suunisega, sport massidesse...

    Samuti torkab silma, et nt meeste fitnessi, meeste klassikalist kulturismi, naiste physique jne pole välja toodud.

    Küllap Men's Bodybuilding open -is on sees ka klassikaline kulturism!?

    Selle kõrval tundub LEKV väga laia haardega (va lapsed).


  12. Olen siin 3 nädalat tegelikult üsna tõbine olnud. 2 nädalat oli mul väike palavik-37,2 koos halva enesetunde ja nõrkusega. Trennid sain sellegi poolest kõik tehtud. Küll läbi nõrkuse, kuid vähemalt sain veidikene sisse söödud kaloreid kulutada. Hetkel olen täitsa nohune, kuid loodan, et seegi läheb varsti üle. Nüüd plaanisin 3 päeva trennidest vabaks võtta. Kuid see ei tähenda seda, et kodus tagumikku laiaks istun. Käin paar päeva jalgsi koolis. Edasi-tagasi on see umbes 13 km ja plaanis ikka tempokalt kõndida.

    Toitumise koha pealt midagi põnevat rääkida pole. Hoian trennipäevadel kaloraaži 1900-2000 juures. Nädalavahetustel olen nüüd end lõdvaks hakanud laskma. Ei kaalu toitu ja söön ka seda, mida tahan, aga päris lolliks ei lähe- ikka hoian veidi tagasi. Aga muidu nädala sees läheb ikka kõik Nutridata'sse kirja. Tunnen end nii palju kindlamalt.

    Kui kerge palavik, siis isegi olen trenni vedanud, aga kui midagi kõrgemat, siis olen end põikpäiset hoidma õppinud...

    Endal ka suht ühte auku kaloraaž, aga nädalas ca 1-2 korda tuleb ikka, kus vabam toitumine kaloraaži poole pealt, mõjub kehale ja vaimule hästi.

    Reis on kadestamisväärt Eesti seisukohalt! :)


  13. Täna käisingi Revalis. Tore oli ka ühe siinse blogijaga viimaks näost nakku kohtuda/suhelda. Tänud toreda õhtu eest. :)

    Aga palun.

    Vorm on sul hea!

    Kuigi jah, raskustega saalis jäin Sulle ikka alla B)

    No ma olen TRT peal alates Veebruarist, pole kuigi aus teiste suhtes võistelda... ja ega endal ka huvi pole.

    Kui on arsti poolt välja kirjutatud, ja see on tervisele vajalik, siis olenevalt, ei käsitleta seda kui dopingut, kui see ei tõsta sooritusvõimet jne... /raviotstarbelise kasutamise erand- vaja taodelda/

    Huvilistele siin pikemalt

    Selline vorming väga tavaline, nt astmaatikust suusataja Björgen... jne-jne

    Kui huvi pole, siis teine temaatika.

    Head reisi!


  14. Huviga ootan ,kuidas mõjub pulbrina MSN (liigesetoit -Joint+ on seda ka ja see toode on mul andnud liigestele päris hästi. MSN põhitoime on põletike vähendamine ja see on ka tavaliselt valu üks peamisi põhjusi).

    MSMi (metüülsulfonüülmetaan) soovitan ka ise. Teised liigesetoidud pole mõju avaldanud, ei tea, kas siis annustuskogus olnud väike.

    Ostnud olen 1kg kaupa, ca 100 päevaks peaks jätkuma sel juhul. Aasta peale 3kg :)

    Kibeda maitsega harjub ära...

×