Jump to content

eliviielo

Kasutajad
  • Sisu loend

    276
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik eliviielo postitused

  1. Kreatiini ja süsivesikute õige tarbimine

    Monohüdraat on kreatiini üks algemisi ja üldjuhul odavamaid vorme. Kreatiin on toimeainelt üks- ei oma erilist tähtsust, mis vorm on (va. alad, kus kaal mängib rolli). Kreatiini mõju avaldub regulaarsel tsüklilisel kasutamisel. Süsivesikutel ei näe tähtsust, et kreatiin peaks "paremini imenduma", võib ka ilma võtta.
  2. Said vast vastuse. Nii palju veel teha: vaja ju selgelt suuremat lihasmassi ja samas ka kohati ebareaalset kuivust vormi osas, mida mul pole!
  3. Bodyfitness on veidi soiku jäänud... Endised tegijad on "abroad", kodus lastega jne... Kas on tulevikku sel alal Eesti pinnal?
  4. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Eli veel elus Osalesin eile, 31. jaanuaril 2014 Kõrvekülas toimunud EESTI POLITSEI AUHINNAVÕISTLUSTEL KLASSIKALISES JÕUTÕSTMISES. Kajastan võistlust enda poolelt, võistlesin SKA koosseisus. Eelnevalt enne võistlust, pärast viimaseid Eestikaid oli nö vaba voli treeningutest: Tee mis tahad, hoia toonust! Sai tehtud päris pikkasid seeriaid, põhja laotud, aeroobset. Viimastel nädalatel enne võistlust lülitasin jõutsükli sisse. Samuti katsetasin seekord teist lähenemist nii toitumise kui ka treeningu poole pealt. Peale jalatreeninguid ning toitumise ja treeningkava muudatust oli näha nädalate jooksul, kuidas kaal kasvas. Tõmmet tegin maast päris vähe seekord, pigem raamist. Surumise poole pealt randmed olid jõudnud taaskord läbi minna, alles sain korda. Alaselja probleeme ei hakka kommenteerima!!! Vahepeal sai ka MSM-liigesetoit otsa, peale seda suhteliselt valudes treeninguid tehtud. 30. jaanuaril tegin elus esimest korda nö laadimispäeva enne jõutõstmisvõistlusi. Suhteliselt bloated olemine oli. Varasematel olen suht paasturežiimil olnud. Sestap seekord ka kõrge kaal, olin naistest seekord kõige raskem . Olen osalenud jõutõstmisel kaaluga 54.20 kg ja samuti ka 66.40kg. Väike vahe. 31. hommik sai vara ärgatud ja asutud Tallinnast Kõrveküla poole teele SKA kaaskolleegidega. Eelneval õhtul ööbisin mujal transpordi tõttu, ärkasin iga 1.5h pärast üles, närvikava missugune. Majutus oli ka päris palav, higimull otsa ees. Hommikul sõin korraliku eine alla:rasv, valk, süsivesik. Enne võistlust ca 1h enne: vesi+süsivesik+aminohapped+kreatiin+beeta-alaniin+sool. Võistluse ajal: vesi+aminohapped+süsivesik+sool. Võistlusest: naisi oli kohale tulnud 4, registreeritud 6 asemel. Algraskusi vaadates seekord kahjuks kõrget konkurentsi polnud näha. Väljatoomist naiste tulemustest: SKA kolleeg tegi samuti korraliku tulemuse lamades surumises- 62.50kg. Kükk: soojenduses oli kang kerge. Algraskus 95kg- OK,2. katse 105kg-OK, 3. katse 115.00kg- OK. Eelnevatel võistlustel olen katse kinni istunud või sidemetega pole tunnetust olnud, sestap ka varustus pole minu teema. Varu veel jäi. Lamades surumine: soojenduses oli kang veidi raskemapoolsem. Tegin mõtteis veidi muudatusi 3. katse raskusega. Algraskus 70kg- OK, parema käe randmesideme olin veidi kõvasti sidunud (valu tegi). 2. katse 75kg- OK. 3. katseks panin 77.50kg 80kg asemel, mõtlesin, et milleks ikka riskida- OK. Jõutõmme: soojendusel oli kang kerge. Algraskus 130kg- OK, 2. katse 137.5kg- OK, 3. katse- 145.00kg- OK. 3. katse otsustasin peale 2. katset. Trennis pole üle 140kg proovinud, samas raamis kõrgelt tõmmatud üle 200kg. 145kg oli seekord isegi kergem kui sügisel tõmmatud 140kg. Samuti seekord ma tõmbel nii kaua ei jokutanud, enda arust. Kogusummaks RAW üle 300kg: täpsemalt 337.50kg Võistluse võib kordaläinuks lugeda, kuna sain vist esmakordselt 9-st 9 katset kirja. Varu veidi jäi. Eelkõige ületasin ennast võrreldes eelnevate võistlustega. Samuti ületasin ennast kaalunumbritega Võistluse ajal tuli vahepeal jube väsimus ja uni peale,mõtlesin peale surumise viimast katset, kus seljale veidi valu tegin, et teen tõmbe algraskuse ära ja aitab küll, aga tegin siiski lõpuni. Vabandan ka võistlusel liigse kisa eest katsetel! Tänan võistlusel osalenud SKA tiimi ja kaasaelajaid. Tänan treeningutel aidanud, julgestanud REVAL-SPORT POWERLIFTINGu tiimikaaslasi ja teisi abimehi! Aitäh JOKERile Võistlus oli sujuv ja hästi korraldatud, aitäh korraldajatele ja asjapulkadele! Aitäh kohtunikele! Protokoll ka: http://www.powerlifting.ee/index.php?page=uudised&uuid=244 Järgmise korrani.
  5. Vajan abi

    Kas antud kaloraažiga tühja kõhu tunnet ei teki- ca 1400 kCal? Usun, et tekib. Kõige targem oleks saada korralik toitumiskava alla, sest need programmid ei kehti individuaalselt iga inimese peal. Vaatasin et süsivesikut suhteliselt palju võrreldes rasvade ja valkudega. See võib põhjustada "tühja kõhu tunnet". Soovitaksin tõsta pigem rasvade ja valkude osakaalu ning seeläbi langetada süsivesikute osakaalu üldises kaloraažis kui see "õige" kaloraaž on paika pandud. Samas keha hoiabki algul kaalu kinni, iga asi tahab harjumist, aga see 1400 kCal liiga madal.... Kaalu tuleb langetada tasa ja targu! Kindlasti juua vähemalt 2 l vedelikku päevas. Aga usun, et nii on kergem kui saate kogu nõu enda individuaalsusest lähtuvalt toitumiskava kokkupanijalt.
  6. Proteiini tarbimine

    Ühe einekorraga imendub teatud hulk valku, kui võtta üle imendumise koguse, siis lihtsalt valk töödeldakse lisaenergiaks kehas.
  7. Annika Pärteli BLOGI

    Korralik motivatsioonilaks maisest Eestist!
  8. Igakuine võistlus - Kangikompleks

    Sain veel kindlust, et ega see 25kg kang kerge ei ole!
  9. Mida arvate sellest kreatiinist?

    Miks mitte kui raha palju. Vaatasin et annus 2gr, seda peaks siis vähemalt 2tk sisse võtma (kui mitte just 3tk). Kreatiin on kreatiin.
  10. Igakuine võistlus - Kangikompleks

    Proovisin ka täna huvi mõttes harjutuskompleksi. Esmalt tekitas kahtlust kang pea kohal kükid, kuna polnud varem proovinud. Saigi siis ära katsetatud. Alustasin väiksema kangiga ja juba sellegagi oli keerukust: nimelt tasakaal on kerge kaduma ning selg vajub läbi. Seega soovitan teha kompleksi vööga ning puhanuna. 25kg kang ei tundunudki täna enam kerge. Loodan, et teistel naistel on 25kg kang kergem. Kui olen tasakaalu ja tehnika paika saanud, siis isegi võiks proovida linti võtta...
  11. Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

    Täitsa korralik katsumus! Hea idee edasi mõtlemiseks...
  12. Jook mida jood trenni aeg?

    Trenni ajal: Asendamatuks kaaslaseks saaanud aminohapped, kas siis kogu kompleks või siis BCAA. Samuti korralikus koguses vett juua, olen lisanud kraaniveele soola kui pole olnud käepärast mineraalvett. Lisaeesmärkidel: kreatiin ja beeta-alaniin. Samuti väga tähtis, mida tarvitada enne ja pärast trenni.
  13. Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

    Minu arust mõeldi FAST-i sponsorlust. Kui nii võtta, siis seda võiks paljude puhul välja tuua. Kuid Elil pole peale Revali toe nö mingit muud tuge all võrreldes nt Lauraga (kui ma nüüd millestki valesti aru ei saanud).
  14. Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

    Kui ära otsustate, andke palun teada.
  15. Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

    Siis oleks pidanud kõik inimesed FB-s läbi küsima. Mind ju tiimi FB foorumist võeti maha- ei kõlba enam. Just sel ajal kedagi tiimiomadest trennis ka enam polnud. Tegingi pigem nsm naljapärast, saan ka ise siis hakkama. Aga see selleks. Häid pühi!
  16. Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

    Eks siis lähiajal tuleb proovi teha! Oleks siis seda stopperimeest-naist veel kõrval ja kisakoori
  17. Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

    Mõtlesin ka huvi pärast proovida väikest väljakutset. Natukene kahele tugevale Eesti naisele konkurentsi, kolm on kohtu seadus. Varem pole teinud ja eesmärki polnud. Täna oli jala päev, panin käepärase telefonilutsu filmima. Kahjuks polnud mul stopperit käepärast või kedagi, kes oleks aega võtnud. Kui teha midagi, siis endale tundub, et aeg läheb kiiremini. Kükkimise ajaks kulus 3.35 minutit soovitusliku 5 minuti asemel. Kükke tuli 80 kordust. Mida rohkem olin teinud, seda kergemaks kang muutus. Samas kuna olen alaselja poole pealt suht invaliid, siis vöögi enam väga lõpus ei aidanud, suht valusaks läks ära. Tehnika on mul kole, põlved liiguvad liiga ette, suuremalt jaolt olen seljaga kükkija, kuna see mul tugev. Usun, kui keegi oleks olnud kõrval stopperiga ja ergutamas, oleks tulnud 100x ikka ära (1.25 min jäi veel üle). Aga mis siin ikka oletada. Kuna esmakordselt tegin, siis teeks homme uuesti, aga usun, et jalad pole selleks ajaks taastunud. Head vaatamist, veidi sõjakisa tuli ka... http://www.youtube.com/watch?v=yKqucErGKDM&feature=youtu.be
  18. Kimberi Klubi korraldab 28.12.13 algusega kell 17.00 väikese spordipeo, Reldori Jõusaalis (Lao 12/2). Võistleme kangi surumises korduste peale (mehed 50kg ja naised 25kg). Kohvilaud on Klubi poolt (soovi korral võib hõrgutisi kaasa tuua). Oodatud on kõik huvilised nii võistlema kui kaasa elama. KASUTATUD ALLIKAS Kimberi klubi FACEBOOKi lehekülg, https://www.facebook.com/KimberiKlubi/posts/647949631913075, välja otsitud 24.12.2013
  19. NAISVÕISTLEJAD (4TK) TERJE KIMBER 40x ROSITA LIIGUS 20x EMILIA MURUMÄGI 17x
  20. Tulemused: amatöörid ja profid Grupipildid Peolauake valges. Sportlase energiasööt- süsivesikud! Jõusaalikiisu Peakohtunik: TIIU KIMBER Võistluse turvaja: ALLAR VAET
  21. Täna toimus Pärnus Kimberi klubi Reldori jõusaalis lamades surumise võistlus korduste peale. Naised surusid 25kg-ga, mehed 50kg-ga. Naisi oli võistlustules 4 ja mehi 7. Võistluse peakohtunik: TIIU KIMBER Turvaja: ALLAR VAET Esialgsed tulemused: (sellepärast esialgsed, et pidu läks veel edasi) MEHED 50kg-ga 50x ALLAR VAET 45x SILVER KALVIK 44x SILVER NAARITS 37x KRISTO REINIK 34x MARTIN ŠIFFER 24x ANDRES VAET 24x JOHAN-JAKOB NURM NAISED 25kg-ga 60x ELI VIIELO 40x TERJE KIMBER 20x ROSITA LIIGUS 17x EMILIA MURUMÄGI Peale võistlust oli kaetud võistlejatele ja kaasaelajatele pidulaud. Pakuti nii soolast kui magusat, lahjemat ja kangemat. Õhkkond oli sportlik ja sõbralik, mine tea kaua pidu veel edasi läks... Lähitundidel lisandumas ilmestav pildimaterjal võistlusest....
  22. Jõusaalide arvustused

    Teenindus: Olen ligi 1,5 aastat olnud Reval Sport liige ja alati ausaltöelda teenindusega rahule jäänud! Esimesel külastusel tehti tutvustav tiir ja instruktaaž. Samuti iga kord teretatakse, kui olla ise viisakas. Jõusaal: Kuna vahendeid on palju siis järjekorda ei teki. Reval Sport on hetkel üks kiiremini kasvavaid jõusaale Tallinnas, vahendeid ja masinaid on seal hulgi, vahel harva tipptundidel siiski esinevad järjekorrad. Vajadusel saab vaheldumisi seeriaid teha. NB! Soojaks soovituseks: edaspidi võiks spordisaalidest panna originaalpildi, sest antud Reval-Sport on teinud muudatuse siseruumide värvilahenduses. + positiivne lisa- vastavatud ujumis- ja lõõgastuskompleks veekeskuse poolel.
  23. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Ma tundsin ennast puudutatuna! Teilegi kõike paremat!
×