Jump to content

eliviielo

Kasutajad
  • Sisu loend

    276
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik eliviielo postitused

  1. Kreatiin

    Tere! Ikka võib, kuna kreatiin mängib rolli perioodilisel tarvitamisel, mitte ei anna kohest efekti kui sisse võtta nagu nt ergutid. Laadimisperioodiga saab jõusuunitlust kiirema aja jooksul saavutada kui tarvitamisel päevas nt 5gr korraga. Lõppkokkuvõttes on mõlemal meetodil kasutegur sama- jõunäitajate kasv.
  2. Turjas kramp

    Millega tegeleb? Jõusaal, spetsiifiline füüsiline töö?
  3. EMV lamades surumises 2014 - ESIALGSED TULEMUSED

    Kas ei olnud mitte 91.50kg?
  4. Millest mõnel sportlasel nii "topeltkiuliselt" triibutab? On see tavaline või mingi eripära?
  5. EMV lamades surumises 2014 - ESIALGSED TULEMUSED

    Lahmin. Lihtsalt prognoos. Naiste abs: 1. LAAN 2. LEPP 3. ÕISMA Meeste abs: 1. LEESMANN 2. G. KUUSNÕMM 3. RAST 4. RAUS 5. SAGOR
  6. Uurisin, et normväärtus peaks olema kuni 192 U/L, mul näitas nt eelmise aasta kevadel 455 U/L. Jah, eks seda 1000 ole vast päris raske saavutada.
  7. Tervist! Miks ma ei saa oma blogi teha? Olete mu nii ära tsenseerinud, et peale laikimise/unlaikimise funktsiooni, olete ka blogimise võimaluse ära eemaldanud/blokeerinud. Vastust oodates Austusega Eli Viielo fitness.ee külaline
  8. Blogimise võimalus ära võetud?!

    Aitäh! Kunagi sai ka enda profiili alt teha, aga eks ma aegunud...
  9. Suured reied

    Mul on nt reis ülalt jämedaimast kohast mõõdetuna 59cm, veidi ette jääb, aga pole hullu... Eks oleneb, mis toonuses jalad on, või siis arvestades kogupilti.
  10. Jõutsükli puhul mul täitsa tavaline, et trennis paar korda tuleb nt maomahl üles või linnukesed-elektrisädemed silme ees lendavad. Lihaskasvu faktor: trenn ilma planeerimata söögita-koguseta ei korva kasvamist lootes ainult treeningu peale.
  11. Tagumik trimmi

    Kas külastate ka jõusaali? Treeningu koha pealt: kükid, väljaasted, sirgete jalgadega jõutõmbed kõrgendilt jne. Lihase kasvamise eelduseks ei ole, et seda iga päev teha läbi nagu mõni arvab ka kõhulihase puhul. Samas kui Teil raskust peal ei ole, võite ka iga päev teha toonuse hoidmiseks. Et lihas oma mahult suureneks, tahab see progresseerumist, nt koormuse tõusu (raskus, negatiivne faas, ...). Mugavustsoonis toimub lihase säilitamine.
  12. Naised ja kreatiin

    Lihas kasvab: ainult sel juhul kui kaloraaž on tunduvalt suurem kui jõutakse ära kulutada. Seetõttu tuleks olla plusskaloraažis, seda võimalik teha ka süües tavatoitu. Lisandina valgupulber pigem mugavuse asi. Sealjuures käib kaasas nö veidi vormist väljas olemine, rasva % kõrgem kui lihasmassi hoidmisel. Sellest ei tasu end morjendada, sest ega kaloridefitsiidis üldjuhul lihas ei kasva. Lihaste kiirem taastumine: enne trenni ja trenni ajal kasutada nt aminohappeid. Enne trenni süüa tasakaalustatud eine. Soodustav lihaskasv treeningu aspektist: tehes soovitud lihasgruppi nädalas vähemalt 2 korda läbi, sest ca 36h pärast võiks uuesti sama lihasgruppi koormata. Soovitavalt järk-järguliselt nt raskust vähehaaval tõstes-progresseerudes. Muidu jääb lihas mugavustsooni ja toimub pigem lihase säilitamine.
  13. Annika Pärteli BLOGI

    Kas Te enam kükki ei teegi jalapäeval?
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

    "Naistele reie sise- ja väliskülg". Kas mehed ei teegi?
  15. Kaalu kõikumine, enesetunne ja kaloraaz

    Kuidas peegelpilt tundub? Kaal-kaaluks, oleneb mis suhe on rasval-lihasel kehas. Samuti hetkeline veesisaldus organismis, naiste tsüklid kõigutavad kehakaalu ajutiselt. Kui peeglisse vaadates olete rahul, siis ei näe probleemi kaaluga. Kui esineb "õhupalli" tunnet, siis selekteerida toidulauda. Tõsi, aeg-ajalt esineb seda tunnet, eriti naistel. Ise olen 163cm pikk, 1cm teist pikem. Kaalu olen korrigeerinud eri aegadel vastavalt eesmärgile. Hetkeseisuna selline mugav kaal 62-64 kg.
  16. Higistamine?

    Pakuksin, et sõltuvalt siis vedeliku tasakaalust antud hetkel organismis. Mida rohkem jõite-joote, seda rohkem on, mida välja higistada. Samuti treeningkoha temperatuur jne... Ise olen täheldanud siiski treeningu intensiivsusest, nt lühikesed pausid, suured raskused, kui vererõhk tõuseb lakke, intervalltreeningud jne..., siis ka higistamine suurem. Samas kui treeningruum jahedapoolsem ja intensiivsus madal, siis ei tähelda ka higistamist.
  17. Ma seekord maitsta ei julgenud. Jätsin karjale. Aga mööda minnes tõmbasin küll õhust paar sõõmu sisse!
  18. Annika Pärteli BLOGI

    Endal tekkisid samuti jalalabaga probleemid, kui jooksukoormus läks liiga suureks: sellest siis pinged sääre esiosas, palja jalu käies hakkas jalg krampi kiskuma talla alt, aeg ajalt puhkehetkedel valutas. Sai ka mööda arste joostud: salvid, massaažid, jalatsite vahetus, diclofenak ja muud süstid- mitte midagi, siis sai mindud veel eraldi jalalaba uuringutele ning seal sai lastud teha individuaalsed tallatoed- saigi asi lahenduse. Tallatugede eelis: saab kasutada nii vaba-aja jalatsites, spordijalatsites ja kingades, tehakse vastavalt soovile. Informatsiooniks: http://www.ortoosikeskus.ee/
  19. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Sai jah eesmärgiga arendada kükki ja surumist. Kava muutus tasus ära! Hetkel elu tippvorm, õnneks pole elu tippkaal! Eks see maksnud ka kätte, parem õlg kisub põletikuliseks. Suurem ei ole, vanem küll- lähenen keskeale.
  20. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Hei-hopsti! Lõpetasin ka suurema põhja ladumise, peale jaanuarikuist võistlust tegelesin 12-10 kordustega. Hetkel tegelen 8 kordustega. Enne aastavahetust sai tehtud massiperioodi kuni veebruarini, hetkel plaanis veidi alla võtta, et mitte liialt wilkse kaotada, kuid pean ettevaatlik olema, et ka jõud liialt kannatada ei saaks. Täna tundsin, et parem õlg tahab taaskord lagunema hakata nagu eelmine aasta, pean veidi koormusega tagasi tõmbama. Veebruarikuu võib kokku võtta: (panen kirja kõrgema pilotaažiga trennid) -kükk: 10x20kg/6x50kg/6x80kg/10x105kg vööga/6x110kg vööga (varu) -lamades surumine: 15x20kg/6x50kg/3x65kg/10x72,5kg/kangivahetus 10x71kg/8x76kg -jõutõmme: täistõmmet pole teinud alaselja probleemide tõttu, ainult sirgete jalgadega jõutõmmet maast või kõrgendilt poole raskusega pikkade korduste arvuga (15-20tk) Trennimärkmik on siiani lahutamatu kaaslane!
  21. Küsitlus jõunäitajate suurendamise kohta

    Tagasisidet: küsitlus on veidi pinnapealne ja poolik. Mis on küsitluse eesmärk, mida selle põhjal kavatsete analüüsida? Teie pakutud küsimused: -Milline on treeningstiil? Pakkuda ka vaba ankeetvastust, täpsustada ajavahemik. (kas hetkeline aeg 1 kuu tagasiulatuvalt?) -Mitu tundi kestab tavaliselt treening? Kas jõutrenn või koos aeroobsega? Viimane küsimus on täitsa EPIC! Jõutrenniga tegelev inimene, kes alakehatrenne ei tee. Edu!
  22. Kena vorm hakkab tulema! Kas bodyfitnessi koha pealt ainult Eestis võistlemise plaanid või ka välismaal?
  23. Igakuine võistlus - Põrandal surumine

    Range abitreeneri nõudmisel postitan ka enda 1. katse video. Loodan, et 110 kordust saab ära lugeda. Mida ma õppisin: ei tohi liiga kiirelt alustada, muidu tõmbab lihase väga kinni, pigem tasa ja targu. http://www.youtube.com/watch?v=ONHyZCO8gQE
  24. Igakuine võistlus - Põrandal surumine

    Kuna JOKER-il aka Marko Toomingul kasutajat pole antud foorumis, siis postitan enda kasutaja alt tema paluval soovil. Vabandas ette, et sooritas väga ebapuhtalt, hinnake palun ise palju ära loete, järgmine kord lubas sooritada puhtamalt ja teha 200 kordust. Vabandas samuti ette kahe ebatsensuurse sõna eest.
×